• Rychle,vše v pořádku.Perfektne zabalené

• Rychlé dodání.

• Vše došlo v pořádku

S obchodem jsem velmi spokojená, ráda tady nakupuji. Mnohé výrobky jsou cenově dostupné a kvalitní a velmi dekorativní. Ozdobí každý domov.

• Rychlost dodání.

rychlost,spolehlivost,velkývýběr zboží

• Rychlé vyřízení objednávky

vše ok

• Spokojenost.

ok ,,

• Rychlá komunikace a dodání.

• Perfektní komunikace, rychlé dodání.

• Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání zboží vše v pořádku.

• vše oka

Nedorazila kompletní objednávka a stále čekám na vrácení peněz. Kdybych věděla, že nepřijde kompletní neobjednám. Prodávají něco co nemají.
    Imitace mostu byla velmi nekvalitní práce i materiál.

Reakce obchodu Velký Košík

Dobrý den, vrácení peněz jsme již provedli, ale bude trvat, než se Vám připíšou na bankovní účet. Ohledně mostu, pokud nejste spokojena, máte možnost vrácení zboží od 14 dnů od převzetí zboží, nebo pokud je zboží vadné, tak reklamaci. Pokud chcete, můžete kontaktovat naše zákaznické centrum na e-mail [email protected], nebo telefonicky na čísle 245 008 200. Děkujeme za pochopení.

rychlost

• Rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání zboží vše v pořádku.
  • Zboží nedorazilo.

Dobré, rychlé dodání.

S obchodem jsem dlohodobě spokojena, bohužel tento krát hodinky, které jsem si objednala, nejdou. Doufám, že příště to bude dobré, děkuji.

Reakce obchodu Velký Košík

Dobrý den, děkujeme za recenzi a přízeň. A mrzí nás, že jste dostala vadný kus. Prosím, kontaktujte naše zákaznické centrum na e-mail [email protected], nebo telefonicky na čísle 245 008 200 a my s Vámi situaci vyřešíme - máte možnost zboží vrátit ve 14 denní lhůtě od převzetí zboží nebo zboží vyreklamovat. Doufáme, že byl jinak Váš nákup u nás bezproblémový a že Vám to v budoucnosti budeme moci vynahradit opravdu krásným a kvalitním produktem.