po jednom pouýití vytahané,křivé švi.

Zboží bylo sice doručeno, ale bohužel mi většina věcí nebyla. Dle mailu jsem měla vrátit zpět, že mi budou zaslány peníze. Již více než týden je zboží vráceno, psala jsem několik mailů, ale nikdo mě nereaguje a peníze jsme zpět nedostala. Jsem velice zklamaná!!!!!! Určitě nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Velikosti XXL

našich zákazníků si vážíme a toto hodnocení nás mrzí, zde na vysvětlenou přikládáme časový sled při objednávce:
    Objednávka přijata 10/11 v 18:09 (s prosbou o co nejrychlejší odeslání) + info e-mail
    - Zboží odesláno 11/10 + info e-mail
    - Zboží doručeno 13/10 + info e-mail od pošty
    - E-mail od zákaznice 21/10 (špatně zvolená velikost, nechávám si jen dvoje kalhoty) - e-mail od nás o dalším postupu
    - Zboží vráceno 10/11!
    - Platba za vrácené zboží odeslána zákaznici zpět 22/10 + info e-mail

Platbu jsme vrátili ve 14denní zákonné lhůtě od doručení zboží zpět i přes to, že zákaznice vrátila zboží bez několika dnů téměř po měsíci.

I přes výše uvedené se Vám omlouváme, mrzí nás, že jste s námi nespokojená. Další omluvu jsme zákaznici psali i na její e-mail.

• oblečení na obrázcích vypadá daleko lépe než jaké vám pošlou

svetr je nenositelný,švy v ramenou hrozně vičuhují

Reakce obchodu Velikosti XXL

mrzí nás, když se Vám zboží nelíbí. Pokud je dokonce vadné, i přes veškerou kontrolu před odesláním, můžete ho reklamovat. Pokud se Vám nelíbí, využijte právo na odstoupení od smlouvy a my Vám vrátíme peníze.
    Tohoto konkrétního zboží jsme jen za poslední rok prodali desítky, bez reklamací a s minimem vracení/výměn.
    Kromě obrázků zboží popisujeme i v textu inzerátu, abychom Vám pomohli při výběru. Obzvlášť na malých zobrazovačích (např.na mobilu) doporučujeme nerozhodovat se pouze podle obrázků.
    Přejeme Vám příjemné nakupování a pokud narazíte na jakýkoliv problém, pište, volejte, jsme tu při Vás a rádi Vám pomůžeme i mimo obvyklou pracovní dobu.
    Vl.Stejskal
    za team e-shopu VelikostiXXL.cz

• velmi úzký sortiment pro výměnu

Nevrací peníze dle smlouvy, takže pro velmi úzký sortiment si musíte nevyhovující zboží upravit, nebo vyhodit.

Dobrý den všem,
    mrzí nás, že zákaznici nevyhovovalo zakoupené zboží. Ale právě proto máme v ČR právo odstoupit od smlouvy a dostat zpět své peníze. To platí samozřejmě i na našem e-shopu a z ostatních recenzí lze vyčíst, že tak děláme běžně, bez kopmlikací a dokonce vycházíme zákazníkům vstříc nad rámec našich povinností. Naše obchodní podmínky obsahují veškeré pokyny a vysvětlení.
    Na rozšíření sortimentu pracujeme neustále. K začátku listopadu máme v prodeji přes 900 položek.
    Jsme Vám k dispozici na e-mailu i na telefonu, takže pokud narazíte na cokoliv - pište, volejte. Rádi Vám pomůžeme.
    Vl.Stejskal
    za team e-shopu velikostiXXL.cz

• Žádná komunikace s kupujícím.

Reakce obchodu Velikosti XXL

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená.
    Na komunikaci se zákazníky si dáváme záležet.
    A i u Vaší objednávky jsme Vás o jejím stavu průběžně informovali - 11.1.2017 v 19:53 jste objednávku vytvořila (automatický email Vám odešel obratem). Hned další den ráno tj.12.1.2017 v 8:46 jsme objednávku vyřídili a odeslali Vám e-mail o vyřízení a po její expedici, tj.ve 12:01 tentýž den, Vám odešel další e-mail o odeslání objednávky (s kódem na sledování zásilky).
    Tato komunikace je u nás standardní pro každou objednávku.
    Pokud Vám od nás nepřijde e-mail do 24 hodin, prosím zkontrolujte si Nevyžádanou Poštu (SPAM) ve své schránce, zda není tam.
    Přejeme příjemné nakupování.
    Team e-shopu VelikostiXXL.cz

Vracela jsem zboží kvůli nevhodné velikosti ,dosud nikdo neodpověděl a nevrátil mi peníze.

Reakce obchodu Velikosti XXL

Dobrý den, mrzí nás, že s námi nejste spokojená a pokusíme se z Vaší zpětné vazby poučit.
    Pro pořádek: Balíček s vráceným zbožím nám byl doručen 6.12.2016 večer. Dnes je 9.12.2016 a my reagujeme na toto hodnocení "nedoporučuji, protože se mi dosud nikdo nevrátil peníze".
    Vracení zboží je u nás běžné a vracíme peníze obratem, nejpozději do 14 dnů od oznámení úmyslu vrácení nebo od dne doručení balíčku, pokud nebyl oznámen. Teď před Vánoci je naše obvyklá reakční doba delší než po zbytek roku, ale stále to zvládáme do 6-ti kalendářních dnů.
    Doporučení pro naše zákazníky - pokud nám vracíte zboží, prosím, napište nám to e-mailem nebo SMS zprávou nebo zavolejte a my Vám obratem odpovíme a proces tak nejen urychlíte, ale budete ho mít i více pod kontrolou.
    Přejeme Vám příjemné nakupování.
    Váš team velikostiXXL.cz

• Levné zboží
    • Jelikož jsem odkázana na chodítko, nakupuji po internetu.
    • Koupila jsem podprsenky XXL ale nebylo tam uvedeno,že je to jen pro mladé které mají pevná prsa.
    • V podprsence jsem jak v kazajce ,plochá
    • Košíčky by mohly být trocu vystužené.

Obchod je v pohodě
    Dostatek zboží
    Solidní ceny

• Zbozi neodpovida obrazkum na webu, je jak za second hand...

Nedoporucuji

Reakce obchodu Velikosti XXL

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, pokud není zboží podle Vašich představ.
    Používáme obrázky přímo od výrobců (což byl i tento konkrétní případ 2ks zboží) a pokud se, dle našeho posouzení, liší, fotíme zboží sami, aby bylo vyobrazené co nejvěrněji.
    Co se "jak za second hand" týká, zákazník neuvedl konkrétní důvody.... Zboží je samozřejmě nové. Prodáváme OUTLET = zboží vyřazené z prodejen. V popisu uvádíme všechny údaje o materiálu (síla, složení, praní, apod.), a většinou i náš "pocit" (např. nemačkavý, jemný na omak, apod.). K tomu i všechny naměřené míry, způsoby nošení, vrstvení atd..
    Pokud Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, bez problému Vám ho vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze - viz. hodnocení ostatních zákazníků.
    Přejeme Vám příjemné nákupy.
    Tým velikostiXXL.cz

Kvalita zboží nedopovídá jeho ceně.

• Kvalita zboží

Bohužel pončo přišlo s obrovskou dírou,při nákupu o díře ani zmínka.Takže doma šití a šití....Nedoporučuji.

Reakce obchodu Velikosti XXL

Mrzí nás, že se zboží nebylo v pořádku. Kvalita zboží je v pořádku. Díru jsme neviděli a máme za to, že vznikla během přepravy k zákaznici. Zákaznici jsme na základě této recenze kontaktovali a nabídli jsme jí řešení.
    Pokud by se Vám stalo něco podobného, prosíme Vás, obracejte se přímo na nás a my Vám rádi nabídneme několik způsobů řešení (od výměny, přes vrácení, slevu a pod.). Vaše spokojenost je pro nás moc důležitá a uděláme pro ni více než nám přikazuje legislativa. Jsme tu pro Vás i poté, co jsme obdrželi peníze za zboží.
    Děkujeme.
    Váš team velikostiXXL.cz

• rychlá dodávka
    • nedá se zboží předem vyzkoušet, spodní část plavek je těsná, horní část plavek je větší

dodávka byla rychlá, spolehlivá, avšak zboží - plavky jsou na spodním díle těsné a horní díl - košíčky volné, jedná se o velikost 52

Reakce obchodu Velikosti XXL

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu.
    Zákaznici jsme nabídli možná řešení a čekáme na její rozhodnutí.
    Ostatní kupující prosíme aby četli popisy zboží, kde jsou vypsány naměřené údaje a vybírali zboží i podle nich. A pokud nebudete se zbožím 100% spokojeni, napište nám nebo zavolejte a my Vám rádi pomůžeme (zboží můžete samozřejmě vrátit nebo vyměnit za jiné).
    Děkujeme a přejeme příjemné nakupování.

• Obědnané zboží nedpovídalo čislu které jsem si obědnala ,na strankách obchodu píší že oblečení má ustřižené značení velikosti ale neodstranili všechno značení ,malý podvůdek.
    • Malá pečlivost při podvadění

Reakce obchodu Velikosti XXL

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu.
    Zákaznici jsme nabídli možní řešení a čekáme na její reakci a rozhodnutí.
    O podvod se nejedná. E-shop úspěšně provozujeme již 7.rok! Ostatní nakupující a jejich hodnocení svědčí o našem férovém jednání a pro-zákaznickém přístupu.
    Pokud si s čímkoliv nebudete jisti, napište nám nebo zavolejte a my Vám rádi pomůžeme.
    Děkujeme a přejeme příjemné nakupování.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• celkem dobré ceny

V tomto obchodě jsem nakoupila poprvé,zboží se mě na obrázku velice líbilo,ale nevěděla jsem,že rifle jsou dole tak strašně široké,což není už vůbec moderní.
    Rifle jsou ale jinak pěkné,kvalitní,takže je nebudu vracet,ale musela jsem je nechat celé zúžit.
    Ale to se bohužel při takovém objednávání může stát.
    I tak s pozdravem a pěkný den

• kvalita neodpovídá ceně

• prehlednost ,priznive ceny
    • dodani zbozi

zpocatku mi to prislo super ale vzhledem k tomu ze uz 10 dni cekam na objednane zbozi tak nejsem az tak spokojena

Reakce obchodu Velikosti XXL

Dobrý den, velmi mne mrzí, že hodnotíte komunikaci obchodu na 2,5 z 5ti, nedoporučujete nákup atd. Zboží jste objednala 9/1, obratem jsme Vám zaslali podklady k platbě. 11. 1. se připsala Vaše platba na náš účet a 11.1. jsme Vám balíček odeslali. 14.1. byl neúspěšně doručován - od té doby ho máte uložený na poště. O odeslání zásilky jsme Vám také zaslali mail. Upřímně nevím, jak lépe komunikovat a co zlepšit - kdyby jste nám napsala, že zásilku stále nemáte, mohli jsme věc řešit - Vy jste se ale neozvala a rovnou napsala záporné hodnocení.... Uvědomujete si, prosím, jak nás tímto poškozujete?

• Zboží mi bylo zasláno úplně jiné

• Vrácení peněz až po několikeré urgenci, komunikace pouze v případě nákupu.

Reakce obchodu Velikosti XXL

Děkujeme za podnět. Komunikaci, pro příště, zlepšíme.
    Rekapitulace: Objednávka 3.11.2012, odstoupení od smlouvy 14.11.2012, vrácení peněz 11.12.2012. Tj.- vše jak v zákonných lhůtách, tak dle našich Obchodních podmínek.

• Velikost šatů 48 je mé dceři,která má velikost36

velikosstně zboží neodpovídá

Reakce obchodu Velikosti XXL

Dobrý den, děkujeme za reakci, na druhou stranu nás mrzí, že napíšete jen hodnocení jako takové. Pokud jste chtěla šaty vrátit, mohla jste, máte na to ze zákona právo. S tím, že padnou na velikost 36 ale rozhodně nesouhlasím, v klidu mají přes prsa 110 cm a přes boky 144 cm. Je to úplet, jsou pružné a nosí se obepnuté - to také bylo na fotografii vidět.... O dalším zboží (spodní prádlo), které již bylo podle Vás asi v pořádku, se bohužel ani nezmiňujete..

• velikosti pro silněší osoby
    • zatím žádné

jsem spokojená