• Z cca. třech tisíc tabákových semínek nevzešlo ani jedno a to už jsou za oknem v kvalitní zemině v zahradním truhlíku který přiměřeně zalévám vysazené měsíc.

Obchod nabízí něco, což nemá. Kupující si vybere zboží, zaplatí jej a po týdnu dostane zprávu, že požadované zboží již není. Je to nesolidní jednání, protože když potvrdím objednávku a pak se takto chovám, je to zarážející.

• zboží odesláno až po 20 dnech, prodávající nekomunikoval svůj problém sám směrem k zákazníkovi :-(

• mají to co jsem nenašla jinde

25.5. vytvořena objednávka a zaplacena, 26.5. peníze připsány na účet eshopu. Přišel mi ten den email, zdali je možné poslat objednávku na jinou Balíkovnu, protože mnou vybranou výdejnu (která reálně existuje a funguje) nemůže majitelka eshopu dohledat ve svém systému. Na moji zamítavou odpověď dva dny vůbec nereagovala. Na další moji výzvu poslala omluvný email, nicméně zásilku mi nezaslala. Navrhla jsem jí, aby mi zásilku poslala přes jinou službu (Zásilkovnu), to ale odmítla. Teprve na moje naléhání, aby si pobočku Balíkovny ověřila na Poště nebo přímo na výdejně (poslala jsem jí ScrPrt webu stránek příslušné výdejny, s číslem výdejny) byla schopná mi zásilku poslat. Hodnotím jako dokonalou nekompetentnost a neschopnost, takhle se eshop neprovozuje. Za službu jsem zaplatila a ještě jsem musela sama dohledávat pobočku výdejny a apelovat na majitelku eshopu, aby mi zaplacenou zásilku odeslala. Dnes 2.6. zásilku stále nemám, ale byla předána Balíkovně.

Obchod nezprocesoval moji platbu kartou - udajne selhal poskytovatel, poslal mi spatny odkaz na opakovani platby - tim jsem se prihlasil do jejich newsletteru, a nakonec pani nebyla schopna poslat do druheho dne, jak maji inzerovano. Ke vsemu tomu - nulovy zajem veci vyresit a udelat business.

• Balík nedorazil. Žádné info.

• Nekvalitni zbozi za prehnane ceny, opravdu.
    • Draha doprava.

Nebudu podporovat obchodnika tim ze u nej vice nakoupim.

• Rostlina neroste dle eklamy i když je ošetřena dle návodu.

Kupil som semena Leonotis leonurus a nevyrastlo ani jedno

• rychlá komunikace emailem
    • neprůhlednost

zásilku jsem si objednala od firmy vegetalismus.cz. jeden den se u dveří objevil pán s tím, že chce 500 Kč pro paní Šimonovou. Paní Šimonovou neznám, také se všichni dopravci ozývají předem a domlouvají termín závozu. Bála jsem se, že jde o podvod, dodání bylo pro mě hodně neprůhledné, ani dopravce nezavolal předem a paní Šimonovou neznám. Paní z vegetalismus komunikovala, podepsala se Hanka, říkala, že lidem víc vyhovuje, že je zaslání inkognito, no nekupuji erotické pomůcky, aby muselo být dodání inkognito :-)