Nedoporučujeme nákup v tomto e-shopu z důvodu zahájení insolvenčního řízení.

• Rychlost asi
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost, cena, komunikace, dárek zdarma kobjednanému zboží

• nedostatečná komunikace
    • nedodání zboží
    • neochota vrátit zálohu
    • otřesné nesolidní jednání se zákazníkem

Hrozná zkušenost.
    - Solidní obchody mají zboží skladem. Pokud nemohou dodat, ihned to oznámí zákazníkovi a neprodleně vrátí zálohu. Tento takový není.
    - Objednaný sporák nepřicházel.
    - Nikdo mě nekontaktoval, musel jsem si sám napsat o vysvětlení.
    - Jako důvod byla uvedena výrobní vada, nabídnuto jiné zboží, které jsem nechtěl a proto jsem zrušil objednávku a požádal o vrácení zálohy.
    - Záloha zpět také nepřicházela.
    - Byl jsem nucen několikrát upomínat telefonicky i emailem a teprve po více než 14 dnech jsem svoje peníze dostal zpět.
    - Obchod má jako kontakt uvedené jediné telefonní číslo, které často nikdo nezvedne. Když už, dozvěděl jsem se jen to, že pro mě nemůžou nic udělat a kontakt na toho kdo může, nesmějí nikomu dát.

• atraktívny cash back
    • neschopnost dodat zboží dostupné na jiných eshopoch - zmena už z 3 týdny na 3 mesíce.
    • navrhnuté alternatívne zboží za "výhodnu cenu" o 20% draží než na jiných eshopoch

Pokud instalujete kuchynskou linku a čekáte 3 týdny aby Vám bylo zdeleno že bude možná za 3 mesice ...

Zboží 6 týdnu po objednání nedorazilo. Dodací lhůta odhadnuta na téměř 6 měsíců. Proto byla objednávka zrušena. Pozitivně hodnotim komunikaci obchodu, reagovali rychle na e-maily a nabídli alternativní produkt.

• Vůbec neřeší problém
    • Nekomunikuji

Katastrofa!! Doba dodání dlouhá, poté co přišlo objednané zboží, tak nebylo funkcni, přesto že jsem chtěla výrobek vyměnit od společnosti Vede. s.r.o,vubec to neřešili a řekli mi pokud nejsem spokojená ať odstoupím od smlouvy, to jsem také udělala a zaslala nefunkční výrobek zpět, samozdrejmne na mé náklady!! 13.5 jsem odstoupila od smlouvy dnes je 28.5 a stále svoje peníze nemám na účtě, komunikace je katastrofální, nikdo mi není schopný říct kdy mi peníze vrátí, ani nejsou schopni zavolat zpětně nebo odepsat na email, nikdy už tuto společnost neoslovim a nedoporučuji nikomu

• dobrá komunikace
    • rychlé objednání zboží, které nebylo skladem
    • rychlé dodání zboží, měli jsme čekat 2-3týdny a přišlo do 10ti dnů

Doporučuji, skvělá komunikace. Zboží, které nebylo skladem, bylo obratem objednáno u výrobce za akční cenu a přišlo mnohem dříve, než jsme jej očekávali.

• dobře udělané stránky

Nakoupím klidně znovu.

• CENA a VÝBĚR zboží
    • vše je v pořádku

• Rychlost doruceni

Zboží bylo skladem a doba dodání do 6 pracovních dnů. Po týdnu od objednán o přišel email, že zboží bylo objednáno u výrobce a bude naskladneno za 1-2 týdny.

• Rychlé dodání, servis

• Nabízí časové slevy ke zboží, takže je občas možné nakoupit výhodně
    • Klamání spotřebitele
    • Problémy řeší tak, že přestane komunikovat

velmi rychlé jednání

Dobrá cena, rychlé dodání, doprava zdarma.

• Kvalitní zboží
    • Rychlost doručení