Nedoporučujeme nákup v tomto e-shopu z důvodu zahájení insolvenčního řízení.

Objednávka byla vyřízena obratem.

• insolvence
    • špatná komunikace
    • okrádají lidi
    • poslali poškozené zboží

varná deska došla poškozená, ohledně reklamace jsme se domluvili, že zboží zašlu zpátky a firma mi vrátí peníze, poté opět problém s komunikací, telefon nedostupný, nikdo se neozýval..posléze mi přišel e -mail, že jde firma do insolvence a nemohou mi poslat peníze za zboží zpátky..
    Podotýkám, že firma o insolvenci již věděla v době, kdy mi slíbili navrácení peněz. Zboží jsem odeslala na své náklady zpátky. Hnus, sviňárna nejvyššího kalibru takhle okrádat lidi !!!!!!!!!

• Rychlost vyřízení objednávky a doprava zdarma

Jasně bezproblémová transakce. Spokojenost.

• Rychlé doručení,výhodná cena

• Nejlepší cena na trhu
    • Dopravné i dobírka zdarma

Tohle jsem ještě nezažil. Zboží do 1000 Kč (nejlepší cena na trhu/jiné obchody prodávají dráž) s dobírkou i dopravným zdarma. 2 hodiny po objednání přebíral zboží kurýr. Druhý den doručeno. Smekám, byl jsem velmi mile překvapen.

• Nizke ceny
    • Velmi rychle doruceni zbozi

• super druhý den to bylo u mně

• Ze čtyř objednaných kusů bez jakéhokoliv vysvětlení dorazil pouze jeden. Na otázku proč nejsou čtyři kusy - odpověď - Neměli jsme je. A kdy budou - odpověď již nedorazila.

Velmi špatná komunikace - telefonní číslo nikdo nebere a na mail nikdo neodppovídá.

• cena, dostupnost, rychlost

• Nedodané zboží, nervrátili peníze

Pozor, nedodali zboží, a peníze nevrátili, nyní prý v insolveci

Obchod je v insolvenčním řízení.

Rychlé dodání objednaného zboží, akční cena, možnost platby PK

• Se zásilkou mi nebyl dodán český manuál, na požádání mi byl zaslá obratem e-mailem.

• rychlé a bezproblémové doručení

• žádné jsem nenašla
    • nekomunikace
    • nedodání zboží
    • lhaní o dodávce

S tímto obchodem už dva měsíce řeším dodání jedné kuchyňské váhy... absolutně nereaguje na maily anebo reaguje po čtrnácti dnech... telefony jsou nedostupné, lžou o dodávkách (odmítli mi dát čísla zásilek na PPL a poté tvrdili, že se jim zásilka vrátila poškozená, přitom na PPL portálu o číslu dané zásilky neměli ani páru), pak mi paní z obchodního oddělení nabídla jinou váhu, kterou jsem odmítla, protože mi nevyhovovala, přesto mi ji poslali (teda.. poslali... poslali mi oznámení, že zásilku předali PPL a já ji dnes měla obdržet... a zase nic.. takže asi se jim zase vrátí poškozená.. nebo co...)... takže tak... absolutní nespokojenost

Nakupují poprvé.

rychlé vyřízení objednávky