• Nabízí vyjímečné zboží
    • Zboží je skladem

Se vším maximální spokojenost
    Tak si představuji nákup na úrovni

Reakce obchodu Váš Ráj

děkujeme za hodnocení a Váš čas strávený při jeho psaní. I v budoucnu se budeme snažit, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni.
    Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Všechno skvělé, bez připomínek, jen dárek za nákup poněkud zbytečný - oprýskaný pouťový šunt. Bylo by určitě lepší dárek raději neposílat.

• Dobrá komunikace

Ale z obchodu mi zavolali, omluvily se a dali slevu 5% na další nákup.

Reakce obchodu Váš Ráj

děkujeme za reakci, Pro upřesnění doplním, že se jednalo o poslední kus zboží skladem u dodavatele. Po objednání nám zboží na expedici sice přišlo, ale bylo poškozené. Nebylo možné ho odeslat a další kusy již k dispozici nebyly. Za stav zboží na externích skladech nemůžeme odpovídat a tato situace se někdy stane. Za chybu jsme se omluvili a nabídli jsme kompenzaci. Ještě jednou se omlováme...

Tento obchod můžu jenom doporučit, perfektní komunikace,doruceni do druhého dne prostě luxus

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Jediný obchod kde byly hodinky skladem
    • Super ceny
    • Perfektně zabaleno
    • Krásný dárek k nákupu
    • Nevím

Naprostá spokojenost, rychlé dodání a krásný dárek k nákupu. Balíček kvalitně zabalený. Nejlepší cena ze všech. Určitě zase do obchodu nahlédnu.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Dobrý poměr cena/kvalita eshopu a servisu.
    • Maximálně tak to, že všechno zboží není skladem, ale to je úplně běžné a je to dobré zase pro nás pro zákazníky, protože díky tomu může obchod nabídnout nižší ceny. Nemusí vše držet skladem, je tedy i levnější.

Super zkušenost. Doporučuji. Objednal jsem na dobírku, hodinky jsou v pořádku. Vše pěkně zabalené, avizovaná doba dodání +-1 den dodržena. V pohodě, nemám co dodat.

Reakce obchodu Váš Ráj

mockrát děkujeme za hodnocení a Váš čas strávený při jeho psaní.
    Upřímné díky i za objektivní zhodnocení termínů dodání, nakolik skutečně ne vždy je možné mít všechno zboží skladem. Cca 1600 druhů zboží máme skladem s termínem odeslání do dvou dnů, ale cca 2000 druhů je mimo našeho skladu a tam můžeme garantovat odeslání cca 3-5 pracovních dnů. Nejčastěji však odesíláme toto zboží třetí pracovní den. Pak je už jen na výběru dopravce, kdy bude zásilka doručena. V případě kurýra je to následující den, ale v případě české pošty jsou to další cca 3 pracovní dny.
    Ještě jednou děkujeme za recenzi
    Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Přehled zboží a komunikace.
    • Hlavní dojem a kvalitu obchodu kazí dlouhá dodací lhůta.

obchod doporučuji.

Reakce obchodu Váš Ráj

děkujeme za hodnocení a Váš čas strávený při jeho psaní.
    Je nám ale líto, že jako negativum uvádíte dodací lhútu.
    Přibližná doba dodání zásilky je vždy uvedena v detailu zboží a i ve Vašem případě byla dodržena. Zásilka byla na doručení na poště pátý pracovní den, tak jak bylo uvedeno u zboží / 4-7 prac. dní /....
    Vše závisí od dostupnosti zboží a vybraného dopravce.
    Pokud by byl ve Vašem případě zvolen dopravce Kurýr, zásilka by byla doručena již tŕetí den po objednání. Litujeme, ale s dopravcem Česká pošta je doba dodáni cca 3 pracovní dny od odeslání, tak jak je uvedeno i v obchodních a přepravních podmínkách. Ješte jednou dékujeme za váš názor.
    Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Bezkonkurenční ceny, zboží jsem objednal v pondělí a ve čtvrtek bylo doma.
    • Nevím

Velmi dobrý nákup

Reakce obchodu Váš Ráj

Děkujeme za Vaše hodnocení. I v budoucnu se budeme snažit, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni.

• rychlost dodání
    • dobré ceny
    • perfektní komunikace se zákazníkem
    • velký výběr zboží

naprosto bezproblémový obchod, všem doporučuji, velký výběr zboží za dobré ceny

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Velký výběr značkového zboží, dobré ceny
    • Nevím o žádných

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Levnější značkové zboží a doprava zdarma
    • -

Obchod doporučuji. Rychlé dodání a v mém případě při menším zádrhelu-okamžitá reakce a velmi příjemné a vstřícné jednání.

super

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Až na délku dodací lhůty (ale s tím jsem počítala) vše v pořádku.

• Doprava

Reakce obchodu Váš Ráj

Za chybu v dopravě se omlouváme. Po zkontaktování se se zákaznicí jsme zjistili, že problémem proč nedoporučuje náš e-shop, bylo selhání přepravce Česká pošta, která "Balík do ruky" nedoručila zákaznici na adresu, ale ho nechala uložený na poště. Následně si ho zákaznice musela převzít osobně na poště. Českou poštu jsme poždali o vysvětlení a odpověď zákaznici zašleme.
    Podotýkáme, že zásilka byla odeslána a doručena v souladu s termíny uváděnými v popisu zboží - Odesíláme do 3-5 pracovních dnů, doručení do 4-7 pracovních dnů dle vybraného přepravce. Objednávka byla odeslána dokonce o den dříve - již druhý pracovní den a doručena již na čtvrtý pracovní den po vytvoření objednávky. Zásilka při doručení nebyla nijak poškozena.

• + pestrá škála sortimentu
    • + mnohdy velmi výhodná cena
    • - zatím o žádných nevím

Doporučuji, solidní obchod.

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Nákup z pohodlí domova.
    • V tomto obchodě měli produkt, který jiné e-shopy už stahovali z prodeje.

Důvod nákupu - měli tu to, co jinde už neměli.
    Vřele doporučuji tento e-shop, vše proběhlo rychle. Zásilka nebyla poškozená, byla perfektně zabalená.
    Zásilka dorazila přesně, tak jak jsem byla informována a jak jsem očekávala.
    Komunikace s e-shopem a celým týmem VasRaj.cz je na výbornou.
    Opravdu vřele doporučuji.

• Přehled, ochota

Super

• velký výběr zboží
    • o žádných nevím

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

• Spolehlivost, včasné doručení, skvělá cena

Váš Ráj nákupů hodinek a šperků na internetu.

Veľmi spokojní, príjemná komunikácia s predajcom.