• Obchod jako takovy posuzovat nebudu

Zbozi,ktere jsem si objednala me naprosto zklamalo,vubec nema tu kvalitu,kterou reklamuje.Pristroj nefunguje jak

Reakce obchodu Vaše zdravotnické potřeby

pokud je pravda co, píšete, nechápeme, proč jste se nám vůbec neozvala a do této chvíle neposlala zboží k reklamaci.
    Heureka bohužel umožňuje psát tyto absolutně nevypovídající a klamavé recenze bez toho, aby se obchod měl možnost bránit jinou formou, než napsat tuto reakci.

• Nenalezl jsem výhody
    • Prodávají zboží, které nefunguje

Nedoporučuji nákup v tomto obchodu. Nefungující zboží...

Reakce obchodu Vaše zdravotnické potřeby

pokud je pravda co, píšete, nechápeme, proč jste se nám vůbec neozval a do této chvíle neposlal zboží k reklamaci.

• slušný, standardní obchod s velice dobrou komunikací se zákazníkem, ale objednal jsem tady pouze z toho důvodu, že jsem na něj narazil když jsem hledal konkrétní produkt, neporovnával jsem s dalšími obchody
    • menší slabinou je personál ve výdejně

v tomto konkrétním obchodě jsem nakoupil náhodou, ale byl jsem celkem spokojený,
    zasílané informace o přijetí objednávky, objednání zboží, umístění ve výdějně i upozornění, že se blíží konec termínu, po kterou je zboží možné vyzvednou, byly naprosto dostatečné

menší slabinou bylo poněkud unylé chování personálu ve výdejně a jiná, než objednaná barva zboží, které jsem koupil, i když vzhledem k jeho povaze (podložka na cvičení) to není nijak podstatné a dál jsem to neřešil

asi bych obchod přímo nedoporučil ale určitě bych případného zájemce ani neodrazoval