• rozumnější barevná nabídka, než u jiných obchodů, obecně je v Česku těžké najít světlé barvy - lidé si hloupě myslí, že černá zakryje špínu
    • nevhodný dopravce - Česká pošta prostě nedoručuje, je to známo i z médií
    • jedno pyžamo mělo zelenou barvu místo modré, jiné pyžamo nebylo 100% bavlna, ale 60/40 bavlna/polyester
  • Komunikace i doručení proběhly bez problémů.

To co mne zarazilo a vcelku šokovalo se týká zboží. Ne jeho kvality, ale to že všechny originální štítky na oblečení jsou přestřižené a místo nich si obchod dává štítky se svou značkou. Tohle mi přijde jako velice divné až podvodné jednaní.

Poslali jiné typ zboží,aniž by se obtěžovali něco k tomu dodat.

pokud bude vaše zboží rozvážet Česká pošta tak u Vás nakupovat nebudu a nedoporučuji nikomu.

Pyžamo /kalhoty/ se po prvním praní rozpadlo ve
    švech. To asi i Vietnamci mají kvalitnější zboží.

• Nevím
    • Velikostí

• nekvalitní zboží

• Byl to první nákup, kde bylo uvedeno, že objednávka byla převzata, potom že se vyřizuje( nebo něco takového) a potom další den zrušena, že zboží není.
    • shora uvedeno

Myslím si, že kdyby se rovnou napsalo, že zboží není na skladě, bylo by to pro zákazníka určitě lepší a spíše by to pochopil, než žít v domění, že zboží za několik dní dojde.

bola som velmi nespokojna lebo mi vobec neprisla moja velkost. vzhladom na to ,ze som uz cestovala nemala som uz cas tovar vratit a tovar bol pri obj. aj v mojom pozadovanom cisle.mohli ste ma upozornit ze je velkost vypredana. tersz mi vysi v skrini zupam , ktory si nikdyy neobleciem. s ozdravom

• prostě katastrofa!!!

• pohodlí
    • velikosti jsou zavádějící

nebudu si již objednávat

• zboží má špatnou velikost XXXXXL, píšou 148cm kolem hrudníku a je to sotva 126cm rukávy mám u loktů označené to je ale jenom nalepovacím štítkem, už si u nich nic nekoupím.

• Nabízí i větší velikosti.
    • Pyžama neodpovídají kvalitnímu materiálu.
    • Ve více místech ve švech se párají.
    • Nohavice jdou šejdrem.
    • Cena by měla být poloviční.

Lepší je nakupovat klasicky v obchodě.
    Můžeme si výrobek prohlédnout na místě.

Objednala jsem si zboží po předchozím dotazu na délku županu. Bylo mne sděleno, že délka je 100 cm u všech velikosti. Bohužel po obdržení zboží, byl župan dlouhý pouhých 88 cm, což bych mohla nosit spíše jako mikinu. Balík jsem vrátila a čekám na vrácení peněz.

• přehledný e-shop
    • velký sortiment
    • velikosti (alespoň u zboží, které jsem objednala)neodpovídají, zboží čínské provenience - špatně obroubené kalhoty pyžama, ve švu cca 8cm díra

Výměna velikosti proběhla rychle, bohužel i velikost XXL byla menší, kalhoty poškozené.

• Rychlé dodání.

V zásilce přišel úplně jiný župan. Navíc jsou v látce barevné kazy. Po zanechání telefonické zprávy se nikdo neozval.

• Bohužel jsem obdržela velikosti dupaček pro děti, které v několika případech neodpovídají požadované velikosti.

• Obchod se zakaznikem nekomunikuje jedna-li se o navraceni zbozi
    • Vraceni penez za zpet odeslane zbozi ma byt okamzite !
    • V zahranici mate 14 dni na zaplaceni ci vraceni objednaneho a samozrejme nepouziteho , byt vyzkouseneho zbozi
    • Velikost pradla neodpovida uvadene vel. na inter. strankach

Nedoporucuji !

Reakce obchodu Vasespani.cz

Dobrý den, na vrácení peněz za zboží máme ze zákona 30 dní i přesto se snažíme vracet peníze maximálně do 14ti dnů, pokud nemáme dovolenou. I u nás můžete bez problému vrátit zboží ve 14ti denní lhůtě. Pokud došlo ke správnému změření měla by velikost sedět, pokud se tak nestalo moc se omlouváme.

• Komunikaci s českou poštou

Nedoporučuji

• nečte mail

nekupujte , po zrušeni objednavky po 10 minutach zbozi presto dorazilo. vydelek obchodu prevazuje nad nazorem zakaznika.