• Kvalita, příznivé ceny, rychlost dodání.

Úplná spokojenost

Dobrý den, "ikopr".
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojen(a) na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• siroky vyber produktu pro psy a kocky
    • ceny
    • skvele zabaleno
    • rychlost dodani
    • sleva - kod VASCHOVATELCZ

VSE OK

Dobrý den, Andyno_CB.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Široký výběr, výhodné ceny, rychlé dodání

• ceny
    • čas odeslání
    • velký výběr v obchodě
    • výhodná balení
    • ....

nemám nic proti, jen snad, že objednávku nad 4tisíce bych čekala poštovné zdarma. A protože jsou granule a konzervy těžké tak mi to ppl nechce nechat na sběrném místě a já potřebuji jít do práce, to je potom těžká domluva s dopravcem, když to obchod zabalí do co nejméně balíků, ale za to velmi těžkých.

Dobrý den, Ludmilo.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena, a to i přes Vaše drobné výtky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

1. Co se týče dopravy ZDARMA, tak v plánu ji trvale zavádět určitě nemáme. Jedná se o to, že obalový materiál, práce zaměstnanců, přeprava zásilky a jiné výdaje rozhodně nejsou levné, takže symbolický poplatek 88 Kč (při obj. nad 1 499 Kč) udržuje chod e-shopu na úrovni. Cenová politika "mít dopravu ZDARMA a zároveň mít ceny zboží nízké" je dle nás cesta ke zkrachování a tomu se vážně chceme vyhnout. :-) Každopádně výhodu ve formě dopravy ZDARMA občas nasazujeme v rámci akce na určité období (takové informace rozesíláme v newsletterech nebo zveřejňujeme na sociálních sítích - doporučuji tyto kanály odebírat, ať víte o akcích a novinkách vždy mezi prvními).

2. Co se týče hmotnosti zásilky a výdejen... Expedujeme dle Smluvních podmínek s přepravci (tzn. jeden balík může mít až 50 kg). Výdejny mají zpravidla váhové (a rozměrové) omezení, takže se popravdě vůbec nedivím, že pokud máte objednávku "vícezásilkovou", a navíc objemnou, že Vám ji nechtějí uskladnit. Ale je to zase jen o lidech. Pokud si zásilku nemůžete převzít, tak doporučuji se domluvit např. se sousedy. Věřím, že řešení najdete a příště s domluvou s PPL nebude problém.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Andrea a celý kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Dobré ceny

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojen na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé doručení, dobré ceny široký sortiment.

Dobrý den, "Jb96".

• Spolehlivost, cena, dobrá komunikace

Dobrý den.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a budete spokojen(a) zase na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• slušná cena

Vše v pořádku, děkuji.

Dobrý den, Romane.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a budete spokojen zase na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

S pozdravem do Ostravy
    kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Velmi rychlé dodání objednaného zboží.
    • Sice drahé krmení, ale oproti jiným obchodům, prijatelnější cena.

Obchod doporučuji.

Dobrý den, Ivo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a budete spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• rychlost, komunikace, ceny
    • chybí mi větší sortiment

Dobrý den, Šárko.

Pokud Vám něco konkrétně v našem sortimentu (přes 15 tisíc položek) chybí, tak neváhejte a doporučte nám to na [email protected]. Pokud bychom se rozhodli, že to do sortimentu budeme chtít zařadit, tak se dodavatelem pro CZ trh můžeme domluvit na odběrech.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a budete zase spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Rychlost dodání, dobrá cena

Dobrý den, "Mira65".

• super ceny
    • pamlsky zdarma

Obchod můžu jen doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Dobrý den, Míšo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a budete spokojena zase na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Dobrý den.

Doufáme, že se na nás brzy znova obrátíte a budete spokojen(a) opět na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Zajímavé ceny, rychlé dodání a příjemné dárky. Doporučuji.

Dobrý den, Pavle.

Doufáme, že se na nás brzy znova obrátíte a budete spokojen opět na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Dobrá cena

Maximální spokojenost po všech stránkách, vřele doporučuji!

Dobrý den, Mirko.

Doufáme, že se na nás brzy znova obrátíte a budete spokojena opět na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Dobrý den.

Doufáme, že se na nás brzy znova obrátíte a budete spokojen(a) na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Super ceny
    • Kvalita zboží perfektni
    • Rychle dodání
    • Nejvyšší spokojenost
    • Nenašla jsem žádnou nevýhodu

Obchod mohu doporučit. Spolehlivý nákup, žádné riziko. Kvalita zboží v pořádku. Komunikace s obchodem perfektni. Nemám co vytknout. Vše v pořádku

Dobrý den, Šímo.

Doufáme, že se na nás brzy znova obrátíte a budete spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• velice rychlé vyřízení objednávky, super cena a chodí mi email s předpřipravenou objednávkou, stačí jen odkliknout

Dobrý den, Alice.

Doufáme, že se na nás brzy znova obrátíte a opět budete spokojena na 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)