• O žádné nevím.

Objednávka proběhla rychle a v pořádku k mé spokojenosti.

• opravdu rychlé zpracování a odeslání
    • Dobré ceny

Rychlé dodání. Spolehlivost

Dobrý den, "Api".
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Všechno v naprostém pořádku. Celková spokojenost.
    • --

Vše funguje tak jak má být. Rychlé zajištění požadovaného zboží, skvělá obsluha.

Dobrý den, Blančo.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Rychlost.

• není

Dobrý den, Jano.

• super jako vždy!

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

S obchodem jsem spokojená. Objednávka dorazila rychle

Dobrý den, Lucie.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Děkuji za vstřícnou komunikaci.

Dobrý den, Tomáši.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Rychlost dodání zboží.

Rychlé vyřízení objednávky

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Rychlost a komunikace super.

Dobrý den, "repsolka".

Rychlé dodání

Vše v pořádku.

Dobrý den, Romane.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Nakupuji pravidelně už několik let nejlepší obchod co znam vřele doporučuji,a samozřejmě kvalita výrobků za mě další TOP

Dobrý den, Katko.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

včasné a perfektní doručení zásilky

Dobrý den, Mílo.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Skvele jednání a rychlé dodání
    • Super ceny a super kvalita

Super obchod

Dobrý den, Ivo.