• Bleskové doruceni kočárku. Vytvořila jsem objednavku, pán mi během par minut volal, ze muze kočárek ještě dnes odeslat a zítra ho budu mít doma. Super domluva a jednání.

Bleskové dodání kočárku, druhy den od objednavky

• rychlá a příjemná komunikace
    • servis v Pelhřimově

• Velice rychle dodani

• Velmi rychlé a osobní jednání
    • Akční sety za zvýhodněnou cenu

Objednávala jsme kočárek a vajíčko s isofixem. Doprava byla velice rychlá za dva dny jsem měla balíček doma. Také mě překvapila komunikace, vždy byla rychlá, se vším mi poradili a po objednávce mi volali v jakém je má objednávka stavu. Vřele doporučuji.

• Kvalitní zboží
    • Dobrá komunikace ze strany obchodu

• Rychlost doručení
    • Telefonicky mi odpověděli na všechny dotazy
    • Složení kočárku
    • Kontaktovali mě ihned jak byl kočárek neskladněn

• Skvela komunikace, vcasna expedice

Zbozi dorazilo vcas a v naprostem poradku, skvela komunikace s obchodem, nemam co vytknout

• Skvělá komunikace
    • Ochota, profesionální a příjemné jednání
    • Dobrá cena

Objednávku jsem vytvořila online s doručením domů a prosbou o sundání sporťáku u TUG2. Hned druhý den mi volali, abychom se domluvili, protože při doručení domů nelze zasahovat do zásilky. Pán mi ochotně nabídl variantu vyzvednutí na prodejně, kde mi sporťák sundali a vše bylo předem připravené. Dokonce mi doporučili, abych raději přijela až budu potřebovat sporťák nandat zpět, aby nedošlo k poškození látky. Pán mi dokonce odnesl krabice až do auta. Musím říct, že takto si představuji skvělé a profesionální služby obchodu, kterému záleží na zákaznících. Obchod vřele doporučuji, TJ.

Velmi rychlé vyřízení.

• komunikace s obchodem

Kromě pohodlného nákupu bych ráda ocenila komunikaci s obchodem - velmi rychle zareagovali na dotaz ohledně nákupu a v den objednání mi pán volal, jestli mohou objednávku odeslat ještě tentýž den a zboží mi tak přišlo hned druhý den :)

• Velmi ochotný personál.

• Moc pěkný obchod.
    • Super komunikace.

• Druhý dne po objednávce volali ohledně doručení, kdy by se mi to hodilo nejvíc. Rychlé doručení.

• Rychlé vyřízení
    • Vstřícnost
    • Ceny
    • Výběr
    • Servis

Naprosto bezkonkurencni pristup, nic neni problem pro ne! To se ceni!

Rychlé a vstřícné jednání.

• komunikace
    • milý personál

Personál na prodejně v Brně TOP i komunikace s personálem z e-shopu TOP, se vším poradí pomůžou a vyjdou co nejvíc vstříc.

• Rychlá komunikace