Super jednání. Telefonická dohoda bezvadná.

Bohužel když jsem vyzvedávala fusak a začala se ptát na teplejší fusak, prodejce mi žádný nedoporučil. Chtěla jsem koupit ještě jeden, ale bohužel ten den se to nestalo. ALE řekla bych, že se spíš jde o výjimku a lidský faktor (obvykle super servis a ochotné prodejci).

• velmi rychlé dodání

• Nejlepší obchod ve všech směrech. Kvalita, rychlost, zkušenost pracovníků, servis. Se vším poradí. E-shop TOP

Super! Taska na kočárek perfektní.

• Perfektní komunikace při expedici odjednávky
    • Vstřícné jednání
    • Osobní přístup ke kupujícímu

Lidé, kteří ve Vandastore pracují svému oboru opravdu rozumí. Na kamenné prodejně s námi holky probrali trpělivě vešekeré naše dotazy. :) Jejich kolega, který s námi následnou objednávku přes e-shop, mi také poradil s odbornými věcmi a to ani nemusel. :)

• Zboží došlo v pořádku

Musím vyzdvihnout zejména profesionalitu. Dostala jsem odpověď na všechny dotazy, vše mi bylo předvedeno a vysvětleno. A zejména mi nikdo nic nevnucoval.

• Zmatek v objednavkach
    • Spatna komunikace

Nekolikrat mi poslali fakturu nekoho ciziho a az na opakovane urgovani konecne poslali mou fakturu. Cekani na zbozi se prodlouzilo a stalo me to spoustu casu a nervu.

• Super obchod
    • Skvělá komunikace
    • Velmi rychlá dodací lhůta

Dobrý den,jeden z nejdokonalejších obchodů v Brně a v Praze,doporučuji rozhodně všem maminkám i tatínkům…
    My od nich máme vše i Thule urban glide 2 a jsme neskutečně spokojený i z kvalitou a ochotný,milým a profesionálním přístupem..!
    Děkujeme mnohokrát !!!
    Z pozdravem
    Aneta Vašková,David,Tobiášek a ještě nenarozený Eliášek

Odpoved na muj dotaz obratem, nasledne rychle vyrizeni objednavky. Nemam co vytknout! Spokojenost.

• Rychlé vyřízení objednávky, ochotný a milý personál

kvalita zboží, rychlost objednávky, ochotný a milý petsonál

• Doručení do druhého dne
    • Sleva při registraci
    • Potvrzení objednávky telefonicky
    • Zaslání na dobírku i při vyšší ceně

• Komunikace - objednavka v noci, hned dopoledne telefonat s omluvou, ze kvuli Dnum Marianne maji tolik objednavek, ze nedodrzi termin dodani uvedeny u vyrobku pri objednavce.
    • Naprosto vstricny prozakaznicky pristup - rozmyslela jsem si po dvou dnech zvolenou barvu kocarku a bez mrknuti oka mi vysli vstric. Navic byli velmi mili. Zkusenost z jinych eshopu je uplne jina, tenhle pristup me proto naprosto nadchl.

Naprostá spokojenost. Skvělá komunikace, rychlé dodání, kvalitní zboží.

Zla komunikace

Rychle dodanie. Akurat nespokojnost s dodanim cez PPL. Zaplatila som donasku do bytu, a napriek tomu mi bola dodana na vydajne miesto. Bola som doma, ale kurier ma vobec nekontaktoval.

• Možnost osobní konzultace, individuální přístup