• vše v pohodě

• Příznivé ceny,zajímavý sortiment

Mohu všem jen doporučit.Skvělá komunikace,přepravce dodal zboží přesně v předem domluvený čas.A navíc-česká firma.

• široká nabídka zboží
    • příznivé ceny
    • -

pěkný nábytek,jen by dodací lhuty měli být kratší.Ano doporučila bych,jako i mě doporučili váš obchod.

• kvalita zboží + rychlost doručení

vřele doporučuji

• Je blízko, kvalitní výroba, osobni dodání (zaruceni ze se neposkodi cestou)
    • Dlouhé dodaci lhuty

• Dobra cena

Dobrej obchod

• vse probehlo bez problemu

perfektni

• Zaujala mne nabídka, dobrá komunikace, příznivá cena zboží a dodání včas.

Tento obchod všem doporučuji, vše proběhlo v naprostém pořádku.

• Ochota,rychlost a vstřícnost.
    • Bohužel se nemohu vyjádřit, zda je zboží v pořádku,neboť se jedná o vánéční dárek,ale obaly jsou nepoškozené ,tak věřím ,že je v pořádku i obsah.

Obchod vřele doporučuji,ač se jednalo o zakázku přes celou republiku byla velmi rychle vyřízena a dopravena navíc zdarma. Rovněž cenová hladina je velmi dobrá a to byl pochopitelně důvod proč jsem objednával zboží až v Hodoníně a ne někde u nás ve středočeském kraji. Jen tak dál.

• kvalitní zboží, perfektní řemeslné zpracování

kvalitní česká výroba
    dobrá komunikace majitele
    přijatelná cena/kvalita

• Osobni pristup, hezke a kvalitni zbozi za skvelou cenu.
    • Zadne.

Muzu jen doporucit. Moc dekujeme za krasnou detskou postel.

• cena dobra
    • Spatna komunikace po telefonu,pokud vse nepošlete emailem nebo sms,tak si pan nepamatuje,prisel me obracene roh sedacky a to proto,ze jsem do objednávky neuvedla az potom,telefonicky a datum dotani podobna zkušenost.Take na fotce barva seda vypada jinak ,o hodne svetlejsi.

Uvadet presne info a pisemne,dodatka zboží spise 3tydny nez 2

• srozumitelná cena zboží,rychlá odpověď na moji objednávku,krátká dodací lhůta,cena zboží v porovnání s jinými nabídkami nejlevnější
    • Představovala bych si upřesnit dobu doručení zásilky,pro mne z důvodu směnného provozu důležité

Zboží mi bylo doručeno bez závad a v dobré kvalitě,proto bych tento obchod doporučila ostatním.

• Levný nábytek
    • Žádné

Dobré

• Rychlá komunikace,vstřícnost,
    • cenově dostupné
    • přehledné
    • myslím že si každý přijde na své..

Sháněla sem sedací soupravu,a našla sem ji právě tady.Objednala sem si ji a po domluvě mi dovezli sedačku v termínu který sem si zvolila sama. Určitě doporučuji ostatním.
    sedačka se líbí všem.
    A cena je přijatelná.