Perfektní provedení stolu za rozumnou cenu

• Rychlost, kvalita, cena

Na webu dodání v řádu 14 dnů po objednávce e-mail že dodání je možné za 2 měsíce(tedy v říjnu) s termínem jsme souhlasili a e-mailem vyrozuměli prodejce, nyní je polovina listopadu a kde nic tu nic, ani žádný kontakt.
    Nespolehlivý prodejce NEDOPORUČUJEME!!!

• serioznost

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Možnost dodání v rozměrech jiných než standardních.

Uvítal bych předvrtané otvory pro montáž rohové části lavice, pokud zákazník předem uvede jak bude dlouhá a krátká část lavice na místě usazena. Jinak jsem s kvalitou, dodávkou i cenou velmi spokojen.

• i přes urgenci odpověď a komunikace žádná

Jsem zcela spokojena. Vyšlo sice najevo, že objednané zboží kvůli komplikacím nakonec nebude, ale nabídli mi jiné, podobné, a také vrácení peněz. Když jsem nakonec požadovala vrácení, přišly na účet druhý den. Komunikace s obchodem velmi dobrá.

obchod nekomunikuje, dvakrat jsem volala, jak to vypada s knihovnou.....nakonec zboi prijelo, ale nikdo nenapsal ani nezavolal dopredu

• Vůbec žádná komunikace. Slibují zboží do 21 dní a nic. Ani odpověď.

Nedostal jsem do dnešní doby žádnou informaci o dodání zboží, a to i přesto, že jsem již 2krat dodavatele urgoval.

nikde jinde jsem podobné zboží nenašla

Konečně mi dorazil nábytek v opravdu krásném stavu, nepoškrábaný, neolámaný. Byl pečlivě a poctivě zabalený. Doporučuji obchod.

• Málo komunikuje. Vůbec nevím, jak na tom má objednávka je

Nevím, proč je posílám dotazník, když zboží ještě nemám. Takže nemohu hodnotit, zda doporučuji nebo ne

• Skříň měla být hotová ke konci srpna, kdybych 3x neurgoval, tak nevím.. dnes možná dorazí..
    • komunikace naprosto na nule, že by zavolal a nějak to řešil? třeba slevou? vůbec... dělá že nic... asi mu někdo zakázal telefonovat
    • přístup k zákazníkovi otřesný, ČOI se tím bude zabývat

V žádném případě nedoporučuji, otřesný přístup k zákazníkovi

• Postele kvalitne urobene , pekna praca z masívom
    • Vyroba trva pomerne dlho, 3x dlhsie ako uvadzaju na webovej stranke

Objednala jsem 2 skříně 7.6.Po té co je postihlo tornádo, se doručení prodloužilo o 2 měsíce. Ale smekám.

Objednané noční stolky anticka třešeň objednavka probehla 9.5.2021 do dnešního dne 30.6.2021 mi nic nepřišlo.

Po osmi dnech od objednání čekám na informaci,kdy mi bude zboží doručeno.

• Rychlá a vstřícná komunikace.