• Řidič by neměl kouřit u převozu zboží-obaly byly načichlé kouřem.

• Matrace a postel byly zabalené v obalech, které dle mého názoru byly silně načichlé cigaretovým kouřem. Ihned jsem zboží vybalil a obaly vyhodil, delší skladování v bytě by nebylo příjemné.
    • Ke zboží nemám výhrady.

• Dobrá cena a rychlá doprava.

• Viditelně poškozené zboží dokonce na několika místech
    • Celkově lehkovážný přístup - pokud máte dům, může se stát, že vám objednané zboží nechají na zahradě pokud nebudete doma

Nedoporučuji

Reakce obchodu Vanas-nabytek.cz

K uvedené recenzi sděluji, že všem našim zákazníkům, kteří si objednali u nás zboží, bylo předáno zboží osobně. V žádném případě nenecháváme na zahradě nebo někde jinde. Paní Veronice na základě reklamace byla platba zaslána zpět na její účet. Vanas-nábytek

• Drazsi doprava

• vlastní "česká" výroba
    • kvalitní zpracování
    • slušná cena
    • vlastní doprava

Spokojenost, trochu by chtělo upravit web - přesnější info o výrobku, dostupnosti, zda vlastní výroba či jiná atd., ale lze ověřit telefonicky. Doporučuji.

• Objednala jsem si skříň z masivu. Krásná a precizní práce.
    • Montáž rychlá, zaměstnanci příjemní.
    • Skříň mě zaujala .Srovnání jsem měla a dobře jsem vybrala.

• Výhodajeta,že si můžu vybrat
    • Žádné nevýhody nejsou

Líbil se mi váš nábytek
    Klidně bych obchod doporučila

• Pěkný výběr zboží, přehledné stránky
    • Dosti dlouhé dodací lhůty, zatím jsem objednané zboží neobdržel a ani nevím v jakém stádiu je objednávka.

• - kvalitní výrobky
    • - dobré ceny nejen u výrobků, ale i za dopravu/montáž
    • - možnost individuální domluvy
    • - ochota a vstřícnost ze strany obchodu
    • - spolehlivost
    • Jedinou slabinu vidím v tom, že závoz probíhá (pokud jsem to dobře pochopila) cca 1x za 14 dní, což někoho může odradit. My ovšem nespěchali :)

Kupovala jsem postel, doručili mi ji přesně dle domluvy, montáž trvala jen chvilku, přesto byla precizně odvedená, pán moc ochotný. Oproti velkým řetězcům jsou poskytované služby úplně jinde, ať již cenově, ale hlavně kvalitativně (přes nízkou cenu mám výborný výrobek). Určitě zde budu nakupovat i v budoucnu.

• Komoda je kvalitní, velmi pěkně provedená, dorazila smontovaná.
    • Musel jsem se dotazovat na dodání, zboží přivezli vlastní dopravou, ale dost pozdě večer.

Obchod doporučuju a sám u nich určitě znovu nakoupím, nábytek je velmi povedený a ve srovnání s polským bezkonkurenčně lepší a za podobnou cenu.

objednal jsem postel ve sleve nakonec žadna sleva klamani zakaznika

Reakce obchodu Vanas-nabytek.cz

Zákazníkovi bylo vše dostatečně popsáno v emailu a sleva byla poskytnuta. Zákazník si u sendvičové matrace neobjednal potah, ten jsme mu nabídli ve výši uvedené slevy u postele.

• dá se obědnat přes internet
    • na doporučení přátel co již u Vás nakoupili

velice příznivé ceny
    doručení v krátké době
    zboží bylo v pořádku
    a vždy se lze s prodávajícím domluvit telefonicky
    určitě obchod doporučím
    byla jsem spokojena

• Jsem spokojený. Nehodlám ale popisovat tak, jak požadujete

Jsem spokojený. Nehodlám ale popisovat tak, jak požadujete

• vše v pohodě

• Příznivé ceny,zajímavý sortiment

Mohu všem jen doporučit.Skvělá komunikace,přepravce dodal zboží přesně v předem domluvený čas.A navíc-česká firma.

• široká nabídka zboží
    • příznivé ceny
    • -

pěkný nábytek,jen by dodací lhuty měli být kratší.Ano doporučila bych,jako i mě doporučili váš obchod.

• kvalita zboží + rychlost doručení

vřele doporučuji

• rozumná cena
    • dopravce

Přestože obchod nabízí vlastní dopravu nerespektuje předchozí dohodu o termínu dodání zboží - dopoledne/odpoledne. Termín doručení byl po oboustranné dohodě stanoven na 17:00 hodin, ale řidič se zbožím dorazil již v 11:00 dopoledne. Podivil nad tím, že jsem v práci a nabídl mi dvě možnosti - paní, buď to chcete, nebo ne.....