• dobrá komunikace
    • Objednala jsem 4 čepice a 1 šátek. Vadilo jim, že jim to možná budu vracet a že jim to zůstane ve skladu, proto jí zrušili.
    • Raději si u nich větší počty neobjednávat, pak zruší objednávku

Objednávám si u nich. Vše dlouho trvá a pak mi zruší objednávku, jen proto, že jim to zůstane na skladě, když jim to vrátím zpět? S tím musí počítat.

nedůvěryhodné

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel se u tohoto produktu vyprodala požadovaná velikost a nabízená náhradní varianta nebyla zákazníkem akceptována.

• Zadne
    • Komunikace,dodaci lhuta,pristup k zakaznikovi

Urcite nedoporucuji

Reakce obchodu Valasport.cz

Děkujeme za vaše hodnocení.
    Opravdu se nám tuto objednávku nepodařilo vyřídit včas a bohužel komunikace z naší strany nebyla ideální, jelikož zaměstnanec, co objednávku vyřizoval měl zdravotní problémy a nepředal komunikaci o prodlení v dodání dále.
    Udělali jsme opatření, aby se situace v budoucnu neopakovala.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod nereaguje na emaily ani nezvedá telefon.

Před dvěma týdny jsem zapatila zboží v hodnotě cca 700,- . Zboží nebylo dodáno a obchodník bohužel nereaguje ani na email ani na telefon.
    Tento obchod NEDOPORUČUJI!

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel se nám v tomto časovém úseku asi 10 dní sešly dovolené a zdravotní komplikace personálu. Proto se nám opravdu nedařilo komunikovat a vyřizovat některé objednávky jak jsme zvyklí. Musíme se z toho do budoucna poučit a mít v záloze ještě další síly pro takový případný krizový scénář, který jsme zažili poprvé.

• 0 komunikace ohledne dod. terminu

Reakce obchodu Valasport.cz

Dĕkujeme za Vaše hodnocení.

zboží bude dodáno v domluveném náhradním termínu, jelikož zákazník požadoval více kusů a u nás bylo zboží skladem pouze po 1ks.
    Se zákazníkem jsme se pokoušeli několikrát telefonicky neúspěšně spojit, ale opravdu jsme jej opomněli informovat písemně, za což jsme se omluvili.

I v případě, že objednané zboží již není na skladě, je slušností oznámit toto objednateli.
    Ani přes můj dotaz o stavu mé objednávky jsem neobdržel odvopěď. Na potvrzené objednávce byl uveden telefon - ani tento kanál nefunguje.

Reakce obchodu Valasport.cz

Dĕkujeme za Vaše hodnocení.

Bohužel se nám opravdu nepodařilo tuto objednávku v termínu vyřídit z důvodu dovolené zaměstnanců a mé zdravotní indispozice. Zákazníkovi jsem se osobně omluvil
    a zboží dodáme, s poštovným zdarma, v náhradním termínu.

• Boty Inov 8
    • Dlouhá dodací lhůta

Uvedena doba doručení 3-7 dní,zatím nic nepřišlo.Na e-mail nereagují,telefon neberou.

Absolutně nevyhovující! Nedoporučuji! V e-shopu měli brusle, údajně skladem, ale skutečnost jiná.... Přišla mi omluva (spíš výmluva), že zboží bylo prodáno v kamenné prodejně a že bohužel již není ani u dodavatele k dispozici. Pokud by tomu ovšem tak bylo, bylo by jaksi na místě údaje v e-shopu opravit a zboží napsat jako nedostupné!! Osobně jsem to dva dny po jejich mailu kontrolovala a brusle stále nabízeli!! Takže za mě rozhodně NE!! absolutní neprofesionalita!

Reakce obchodu Valasport.cz

Velmi nás mrzí takové hodnocení, jelikož se snažíme dělat vše pro spokojenost zákazníků. Nemáme důvod si vymýšlet nějaké výmluvy a nebojíme se přiznat jakoukoliv chybu. Nikdo není neomylný.
    Bohužel zaměstnanec, v této pro naši firmu dovolenkové době, zapomněl odepsat některé položky, které se v tuto dobu prodaly na kamenné prodejně, ze stavu zboží nabízeného skladem na webových stránkách. Zákaznici jsem se ihned druhý den mailem omluvil a poslal jako omluvenku kupón na 10% slevu na případný jakýkoliv jiný nákup v budoucnu. Věřím ale, že i tato kritika nám pomůže k vylepšení nedostatků, abychom Vám vždy mohli poskytnout kvalitní služby.

• Zboží jsem objednala před 10 dny a stále nedorazilo.

Reakce obchodu Valasport.cz

Měl jsem problém s naskladněním požadované velikosti, takže jsem zákaznici poslal zboží později, než jsem uváděl na svých stránkách. Jako omluvenku jsem poskytl 20% slevu na daný výrobek.

• v komunikaci

I přes dotaz na to v jakém stavu se nachází moje objednávka a kdy mi bude doručena, mi nepřišla žádná odpoved. Přitom dodací lhůta byla do sedmi dnů. Psala jsem, že mě tlačí termín dovolené a jinak bych musela objednávku zrušit. A opět žádná odpověd. Takže děkuji ale od vás už nic nechci.

Reakce obchodu Valasport.cz

Bohužel došlo u objednávek zboží jedné konkrétní značky k nedorozumění mezi zaměstnanci, kdo bude dané objednávky vyřizovat. Udělali jsme opatření, aby se tato situace neopakovala. Jako omluvenku jsme zaslali kupón s 30% slevou na nákup zboží v našem eshopu.

• žádná komunikace

Reakce obchodu Valasport.cz

• Hodnocení smazáno na přání uživatele.

• nedodržení objednávk

• Zboží nemá ,i když ho nabizí skladem

Reakce obchodu Valasport.cz

Ano, zboží jsem již opravdu neměl a nemohl ho ani sehnat. Ale v předvánočním čase, kdy se stavy zásob měnily v podstatě z hodiny na hodinu, se to snad v pár případech dá pochopit.

Hodně narychlo udělaaný eshop

Reakce obchodu Valasport.cz

Objednávka byla provedena z konkurenčního sportovního eshopu na produkt, který se nečekaně vyprodal a sami ho asi nemohli sehnat pro svého zákazníka.