• - cena
    • - zboží nebylo zabaleno, pouze bylo na obale hračky nalepena adresa, tudíž krabice byla pomačkaná a přelepená hnědou páskou. Vzhledem k tomu, že hračku jsem měla jako dárek, tak jsem byla zklamaná.

• Nabízí zboží co nemá

• Výsměch poslat tento formulář

Už nikdy!!!
    Vymažte muj mail!!!

Reakce obchodu U Vanesky

Tyto formuláře se posílají automaticky z Heureky.cz, děkujeme za pochopení.

• obdržela jsem zboží které sic bylo ve výprodeji,ale ačkoliv to nebylo v popisu uvedeno byla krabice s hračkou zmačkaná, otevřená a znovu přelepená a obsah byl přetočený,takže balení bylo vyduté.
    • balení pro přepravu otřesné,část krabice byla vidět(nebyla ničím přebalená).

obchod mi sice nabídl vrácení peněz za zboží,nicméně by to pro mě znamenalo nemít pro dceru dárek k vánocům,ani peníze a ještě zaplatit za odeslání zboží k reklamaci.
    tvrdili mi že je to pro ně překvapující ale nevěřím jim ani slovo.
    prý to byl poslední kus,ale je dál na skladě,tedy i dnes 25.12.
    prý zboží balil brigádník,to nic nemění na krajně neprofesionálním dojmu,který ve mně obchod zanechal

Reakce obchodu U Vanesky

Zboží v předvánočním čase, kdy odesíláme cca 100 balíků denně není možné detailně prozkoumávat,
    v případě nespokojenosti byla na místě reklamace +
    dle zákona máte nárok na proplacení nákladů spojené s reklamací.

Věřím, že obchod je dobrý a spousty zakazniku je spokojena- ale ja čekala na dodání zboží 10 dní, pak jsem do obchodu zavolala a paní mi řekla, že tak žádnou moji objednávku nemá...tak jsem si říkala, že jsem to asi neobjednala, le tento dotazník mě utvrdil o opaku...takže na poslední chvíli jsem zboží objednávala jinde. Bohužel, již nikdy víc!!

• Nabízí "skladem" zboží, které reálně nemá. Než vám to oznámí, uplyne několik dní :-(

Nedoporučuji, objednáte zboží skladem, ale nedočkáte se, jen ztratíte čas :-(

Reakce obchodu U Vanesky

Dobrý den, o skladovosti informujeme do 24 hodin, v předvánočním šílenství se samozdřejmě doba prodlužuje,
    děkujeme za pochopení

• nabízí zboží skladem, které skladem nemají, ze 7 položek, dorazily 4 a 1 byla zaměněná za jiný design, o čemž nepodali žádnou informaci

za sebe nemůžu moc doporučit

Reakce obchodu U Vanesky

O aktuální dostupnosti vždy informujeme mailem včetně dotazu, zda můžeme odeslat pouze zboží, které je dostupné. Bez zpětné reakce a odsouhlasení NIKDY neodesíláme nekompletní objednávku!

• Přišel mi jiný model oblečku,než ten,který byl pro danou panenku vyobrazen v nabídce.

• Žádné.
    • Nabízí zboží, které skladem nemá.

Spokojenost s obchodem, těžko říct. Zboží bylo uvedeno skladem, následně mně bylo sděleno e-mailem, že zboží skladem není a objednávka byla ze strany prodávajícího automaticky zrušena.

Reakce obchodu U Vanesky

viz Obchodní a dodací podmínky - skladovost u zboží je pouze orientační,
    aktuální skladovost rádi na dotaz sdělíme

• zboží bylo za dobrou cenu, přehlednost,
    • nedostupnost zboží, u kterého je napsáno "skladem"

bohužel u zboží bylo napsáno skladem, ihned k odběru, ale po objednání zboží vyšlo najevo, že vůbec není skladem, ani nebylo skladem u dodavatele a nebylo mi zajištěno, že vůbec někdy bude. takže jsem stornovala a zboží objednala jinde. Možná to bylo ojedinělé, ale mne to od dalšího nákupu odradilo, nemělo by se stávat, že je napsáno "skladem", když zboží není k dostání.

zboži nebylo nijak zabaleno. Naštěstí bylo v pořádku, ale originální obal velice poškozený

Komunikace byla rychlá, nebyl problém se stornováním objednávky, ceny nejsou vysoké. Ale dočtete se, že dodací lhůty jsou orientační, to bych chápala, ovšem pokud vím, že zboží nemám bylo by k zákazníkům fér tuto informaci co nejdříve opravit, to se asi neděje, přestože mi bylo sděleno, že zboží skladem není, na stránkách obchodu bylo stále skladem, což mi opravdu vadí, protože, pokud něco sháním a dočtu se, že je to skladem, objednám a čekám že zboží mi přijde, mohu tedy rovnou objednat jinde, než čekat do druhého dne, než mi odpoví, že zboží nemají.

• špatná komunikace se zákazníkem

napsali špatnou adresu,nekontaktovali mě když jim balík přišel zpět,pořád jsem je musel urgovat,objednal jsem zboží 15. prosince,je silvestr a stále ho nemám

• Dobré ceny, bezproblémová komunikace
    • Obdržel jsem jiné zboží, než jsem si objednal. Bohužel, vzhledem k blížícímu se termínu Vánoc už s tím nic nenadělám.

• Na stránkách obchodu slíbena dodací lhůta do 7 dní. Po e-mailové komunikaci dohodnuta lhůta 14 dnů. Nakonec zboží nedodáno, lhůta ze strany obchodu prodloužena o další měsíc, což bylo pro mě nepřípustné.

• Stručný popis zboží,na můj dotaz jsem neobdržela žádnou odpověd,od prodávajícího.

Bohužel už U Vanesky nenakoupím,jednu objednanou věc mi zaměnili za jinou.Což si myslím,že se u kvalitního prodejce nesmí stát.Sice mi peníze za vrácené zboží zašlou zpět i s poštovným,ale je před vánocemi a tu věc už nemůžu nikde sehnat,protože je vyprodané i ve skladech.

• nabízí zboží, které nemá

Bylo mi slíbeno,že zboží do 14 dnů dodají a po 14 dnech čekání mi napsaly, že zboží nemají,což je 3 týdny před vánoci trochu rána pod pás. Z tohoto důvodu zde nakupovat nedoporučuji.

Reakce obchodu U Vanesky

Dobrý den, u zboží které nemáme skladem, určitě neslibujeme, že na 100% bude. Jestliže nám dodavatel stornuje objednávku či zboží nedodá, bohužel nemůžeme ovlivnit, s pozdravem Hana Štěpánová