• Slušné ceny, rychlé doručení

• Široký výběr

• Vyzkoušení si v kamenné prodejně
    • Žádná

• Rychlost a cena

• Dobrý výběr
    • Kvalitní zboží
    • Fajn ceny
    • Přehledný obchod
    • Ultra rychlé dodání
    • Komunikace jinak, než automatickými maily je trochu horší

Nakupuji zde pravidelně a vždy spokojenost. Nicméně tentokrát jsem měl požadavek a shop si s ním vůbec neporadil.

Po posledním nákupu jsem vlastní blbostí udělal 3 objednávky hned za sebou (pokaždé jsem si ještě na něco vzpomněl po odeslání).

Požádal jsem mailem o sloučení všech objednávek do jedné, nicméně obchod poslal 3 balíky za troje poštovné, navíc do dvou různých zásilkoven, jelikož u třetí objednávky už původní zásilkovna nepřijímala balíky, přičemž na mail mi dodnes nikdo nereagoval.

Reakce obchodu Urbanstore.cz

děkujeme za vaši recenzi. Snažili jsme se s Vámi telefonicky spojit, což se nám bohužel nepodařilo.

Nastalá situace nás velice mrzí. Na veškeré e-maily od našich zákazníků reagujeme a zákaznická spokojenost je pro nás vždy prioritou. V tomto případě již bohužel objednávky byly ve stavu, kdy nebylo možné jejich sloučení. Pokud má původně zvolené výdejní místo přeplněnou kapacitu, může se stát, že Vám objednávka bude doručena na jiné nejbližší výdejní místo. Za vzniklé komplikace se Vám velice omlouváme a věříme, že váš příští nákup již proběhne k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

Ruda, UrbanStore

• Rychlost, kvalita, dobrá cena

Veliká spokojenost, rychlý a přehledný nákup.