• Objednala jsem si zboží a přišla mi jiná barva

• Nic, pouze zdánlivě "nejlevnější zboží".
    • Cena za dopravu na potvrzené objednávce 150,- Kč, ve skutečnosti požadováno 300,- Kč.
    • Nesplněný termín doručení.
    • Nedoručení daňového dokladu - faktury.

V žádném případě tento internetový obchod nedoporučuji!
    Neserióznost, klamavé obchodní praktiky, nesplnění termínu doručení.

• Přehlednost, cena.
    • Dodací lhůta - objednáno 27.6., informace o tom že platba proběhla v pořádku 1.7., zboží stále nemám a to je dnes 13.7.
    • Snažím se dovolat, marně.
    • Na první dva emaily paní majitelka odepsala, teď dělá "mrtvého brouka".

Nedoporučiji platit zboží předem na účet, když tak objednávejte pouze na dobírku.

• výhoda - rychlost
    • tento obchod - nejlevnější

doporučujeme

• Neobtěžují se ani napsat, že zboží není. Na zavolání sdělí, že nedorazil kamion a zase se měsíc nic neděje. A že by napsali, že zboží pořád není? Asi mám přehnané nároky.

Nerad se doprošuji, abych mohl někde něco koupit.

• Velký výběr.
    • Pohodlné objednávání.

• drahá doprava

• Cena.
    • Široký sortiment
    • Rychlost dodání.
    • Nevím o žádných.

Pokud se vyskytl problém s poškozením dodávky byl rychlým, vstřícným a konstruktivním jednáním bleskově vyřešen. Proto jsem také neváhal si již objednat další zboží z tohoto obchodu. Bez problémů a rychle dodáno.

maximální spokojenost.. potřebovala jsem zboží mít rychle doma, a paní mi vyšla maximálně vstříc. Druhý den po objednání jsem ho měla doma. Komunikace na výbornou. pokud zas někdy zahradní nábytek, tak přes tyto stránky.

• Kvalita za rozumné peníze

Musím poopravit svou recenzi před pár dny. Poprosila jsem mejlem o fakturu, která mi nepřišla a paní ihned reagovala, jestli ji chci poslat poštou a nebo mi stačí jen oscenovaná kopie. Poslala mi oboje. Takže v konečný fázi i přes několik zádrhelů doporučuji obchod, protože i když nás to stálo dráž, tak plastový stůl a židle, které jsou moc pěkné nám to vynahradí.

• Nízké ceny.
    • Rychlost dodání.

• Požadované zboží jsem v místě bydliště nenašla.
    • Dovoz za poplatek až domů.

Zboží, které jsem objednala neměli v běžném obchodě v místě bydliště. Jsem spokojena.

• nízké ceny
    • špatná komunikace
    • konečná cena byla jiná
    • zaplatila jsem dvojnásobek za dopravu
    • neposlali fakturu za zboží

Nedoporučuji. Telefon nebere, komunikace pak šla přes sms a jak jsem četla, tak můžu být ráda, že aspoň komunikovala přes sms. Chtěla jsem po ní informaci, proč mi přišla cena od přepravní společnosti vyšší, než byla v mejlu a bylo mi v sms napsáno, že mi prý poslala mejl o změně dopravy (žádný mejl mi nepřišel), že zboží posílají jako dva balíky, proto za každý balík zaplatím dopravu. Po upozornění, že mi žádný mejl o změně ceny nepřišel, přestala Miška komunikovat. Po doručení zboží jsem zjistila, že není přiložena ani faktura.

• zboži po dvou mesicich stale nedorazilo,NEKUPUJTE NIC

KOMUNIKACE TOTALNE NA NIC

• Špatná komunikace. Na stránkách je pouze mob.číslo a osoba pod ním vedená, telefon skoro vůbec nezvedá. Zboží mi dorazilo bez faktury, kterou jsem ale potřeboval. Po nekolikaterém ujištění, že je na cestě, se vždy ukázalo, že to není pravda. Nakonec pomohlo zjištění dalšího tel. čísla, kde jsem nakonec slíbený doklad o zaplacení dostal.

Jestliže vám jde jen o zboží, pak ano nakupujte. Jestliže k tomu chcete i doklad o zaplacení (fakturu nečekejte) pak za sebe říkám, nic nekupujte.

• levne ceny
    • Ještě jsem se nesetkal s takovou odezvou vuci zákazníka.nekolikrat jsem volal. neslo se dovolat porad jen automat na sms .V dnesni dobe zlela neprijatelne. Uz bych tam nic nekoupil. Na servrech je to taky napsane pozor zdna komunikace. Stacilo se podivat. Nakup jen jeden a uz NIKDY. Objednam priste u serioznich internetových obchodu. Tyto stranky nedoporucim. A taky prispeji do for at si lidi daji pozor

• desingové zboží
    • nekomunikovali

• Dobrá cena a vše až domů.
    • nevím

Spolehlivý,doporučuji.

• levné zboží
    • komunikace

Vřele nedoporučuji obchod už čekáme přes 14dní a zboží pořád nedorazilo a to jsme si chtěli ještě přiobjednat,ale bohužel pani Miška nezvedá telefon a napíše at jí pošlete zprávu nebo email,že právě nemůže hovořit,tak jsme napsali a volali a pořád nic.Je to neskutečná nehoráznost a když jsme četli recenze(bohužel až po objednání)tak tam lidé také píšou že neexistuje komunikace tak at se pani Miška zamyslí a začne používat telefon