• Docela me prekvapilo,ze jelikoz objednane zbozi muselo byt rozdeleno do vice baliku,platila jsem i vicekrat postovne,ktere je celkem vysoke.
    • Dale jsem jeste pred objednanim volala,zda zbozi zvladnou dorucit do 3 dnu. Pry to neni problem,jelikoz je skladem. Treti den jsem volala,zda a kde se zbozi zdrzelo a pry je uz dva dny u prepravce,ale ze mi zjisti,kde se zaseklo. Nakonec bylo doruceno po vikendu,kdy jsme si zkontrolovali podle cisla baliku,ze preprava byla objednana az ten treti den po mem telefonatu. Pani my sproste lhala a pritom to nebylo nutne.

Zde jiz nikdy nic nakupovat nebudu,jelikoz mi pani lhala, coz je pro me neseriozni jednani se zakaznikem.

• krásné zboží za dobrou cenu

rychle dodání, cena

• židle nebyla nikde v obchodě

jo doporučili

• Blízkost od domova, ceny zboží
    • nedostatečně označeno kde se obchod nachází, jen malá cedulka, které si na první pohled nevšimnete. z patra do patra, v jednom platíte pak přes půl budovy vyzvednout

koupit ano, ale pokud to jde nechat si zboží poslat domů, jinak budete bloudit....

• Doprava. Pokud prodejce inzeruje dopravu cca za 200,- Kč, je pak velmi nepříjemné a neprofesionální, že změní způsob dopravy a to včetně ceny za dopravu. Cenu prodejce z 200,- Kč zvýšil na 1100,- Kč a následně po neakceptaci této částky snížil na 800,- Kč.

Zboží OK. Již po objednání konkrétního druhu zboží, má být kupujícímu jasno jaká je cena dopravy.

• dobra cena
    • nevim o žadnych

je spolehlivy

• Super komunikace, super ceny a super kvalita
    • nemá žádné slabiny

Maximální spokojenost

• Lehatko prislo rozbite, 18.12. prislib zaslani noveho. Nikdo nebere telefon, nikdo neodepisuje na maily, lehatko nemame a mame doma rozbity sunt-nikdy vice

Nedoporucujeme absolutne vubec

• Velmi vstřícná a ochotná paní majitelka.

• Prepravni sluzbu Intime.

• 6.11. - zboží objednáno, 11.11. - zaslán e-mail o uzavření objednávky a odeslání, dne 22.11. - zboží stále nedorazilo. Nemám o takovou společnost zájem! Pochybuji, že je chyba v přepravě, protože tato přepravní společnost mi již pár zásilek dodala v pořádku.

Raději nic neobjednávat!!!

• pro místní nedopustnost

doporučení pro ostatní zájemce

• cena, rychlost, spolehlivost
    • nevím

určitě doporučuji

• Obchod nereaguje ani na maily, ani na telefonické zprávy. Dne 10.9.2014 mi paní Rudkajová po odeslání objednávky mailem sdělila, že objednávka bude odeslána po dovolené, tedy v týdnu od 15.9., psala jsem tedy uplynulý týden mail, zda objednávku obdržím a kdy, volala jsem (telefon nezvedá), prostě již žádná komunikace. Nechápu chování, a nedoporučuji. Snad pokud zboží není k dispozici, stačí dát vědět.....

Určitě již v tomto obchodě nenakoupím.

Pouze k dopravci,zprávu o doručení jsem obdržel v den dodání,takže doporučuji sdělit dodání o den dříve,protože i ostaní chodí do práce a musí se podle toho zařídit.

Přestože požadované zboží bylo v nabídce v nmou vybrané barvě, nebylo na skladě. To by mi až tak nevadilo, ale ozvali se mi až po týdnu a mi toto sdě

• Doporučuji

• -
    • Zvolený dopravce-asi

Bylo mi vnucováno odeslání zboží ve dvou balících za dvojí dopravné. Proč ne sdružená zásilka.
    Obchod: danesi-shop to bez problému dokázal.

Reakce obchodu Zahradní a kancelářský nábytek

vzhledem k tomu, že s firmou Danesi - shop spolupracujeme, vím, že takto zabalená zásilka (Tondo + Oceán) by nikdy neodešla v jednom balíku.
    Ale i tak Vám děkuji za Váš názor na náš obchod.

M. Rudkajová

• nejlevnější ceny, vstřícná komunikace, rychlost odeslání zboží
    • přepravní služba InTime, která převezme zásilku a doručuje jí 3 dny...

Vynikající obchod, pověst mu kazí pouze společnost, která zboží doručuje.

• Rychlost, spolehlivost