Zboží bylo zabaleno v krabici, která se dá potom složit do domečku. To ocení hlavně děti. Naše si krabici vymalovaly vodovkami a ukryly poklady.

Reakce obchodu Unuo.cz

velice děkujeme za Vaše kladné ohodnocení. Vynaložíme veškerou svou píli a energii na to, aby se Vám u nás i nadále dobře nakupovalo a rádi jste se k nám vraceli.

Váš tým unuo.cz

Vsetko ok ďakujem a doporučujem

Skvělá komunikace, rychlé dodání

Váš tým unuo.cz

• Krásný výběr, rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží

Váš tým unuo.cz

Jako vždy vše super..! Doporučuji. Vše krásné funkční, velká spokojenost.

• Nabídka krásného oblečení

Váš tým unuo.cz

Vždy vše perfektní,oceňuji i novinku batohy

• zboží odpovídá popisu
    • žádná

krásný materiál, perfektní zpracování, dle doporučení obchodu a na základě recenzí objednána větší velikost a náplety při nošení ohrnujeme dovnitř, vydrží do podzimu

• Kvalitně ušité
    • Oblečení padne

Váš tým unuo.cz

• Mají jen jednu možnost dopravy a do Zásilkovna, která neposkytuje telefonné číslo na kuríra, který nám volal z utajeného čísla. Telefon jsme nestihli zdvyhnout, a zároveň jsme nemohli volat nazpět. V emailu bylo, že zásilku můžeme přesměrovat na www stránce, ale tam taková možnost nebyla, když jsme volali do centra, zdvyhnul to robot, který nám opakovaně tvrdil, že musíme nadiktovat 10 místné číslo zásilky, ale v emaily bylo jen 8 místné číslo.
    • Kurír se neobtěžoval balík doručit a rovnou ho hned vrátil. Balík neuložil na výdajné místo ani nebylo možné se s ním spojit.
    • Namísto aby obchod problém vyřešil a mi jsme dostali objednané zboží, tak objednávku zrušil. Čekáme na vrácení peněz, které nám řekli, že vrátí hned jak se vrátí balík, no balík se už vrátil, ale peníze zatím ne. Asi na nás zapoměli.

Buďte vstřícnější k zákazníkovi, není to jen o penězích.

Rozšiřte možnosti dopravy.

Reakce obchodu Unuo.cz

Je nám velmi líto, že vaše zkušenost s naší dopravou nebyla uspokojivá. Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které jste kvůli tomu museli zažít.

Chci vás ujistit, že vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a budeme se snažit zlepšit procesy tak, aby se situace jako tato již neopakovala. Při komunikaci se Zásilkovnou jsme však zjistili, že byla vámi špatně zvolená adresa a kurýr se vám nemohl dovolat a proto nastaly veškeré komplikace.

Pokud jde o vracení peněz, chci vás ujistit, že se o to co nejdříve postaráme. Prosím, dejte nám ještě trochu času na vyřízení tohoto procesu a ujistěte se, že peníze budou brzy na vašem účtu.

Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a uděláme vše pro to, abychom si vaši důvěru znovu získali.

Váš tým unuo. cz

• vše proběhlo v pořádku
    • Kvalitní zpracování produktů, vše odpovídá. Švy drží, velikosti odpovídají. Není, co vytknout. Já jsem naprosto spokojená zákaznice, která pořídila kvalitní produkt svým dětem. Děkuji! :)

• Rychlé dodání.

Rychlé dodání, dobrá komunikace.

• Přišla mi krásná, kvalitně usita bunda .... velká spokojenost

Váš tým unuo.cz

• Skvělá komunikace. Potřebovala jsem objednávku rychle a opravdu se zdařilo a dorazila druhý den:-)

Vše dokonalé :)

Váš tým unuo.cz

• Balíčky posílají v krásných krabičkách, ze kterých jde složit domeček, se kterým si děti hrají.

kvalitní oblečení

• komunikace

Nakupuji pravidelně, jsem vždy spokojená

rychlé doručení

Váš tým unuo.cz

Letní varianta kalhot je ještě lepší....Vůbec nevíte, že je máte na sobě. Lehký, příjemný materiál. Kalhoty dobře sedí. Batoh nádherný.