• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Na zboží, které bylo v době objednání skladem jsme čekali dva měsíce. Komunikace probíhala slušně, ale veškeré info jsem musela uhánět a neustále se připomínat, jinak bych asi ještě do teď na balík čekala.

Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi, ale bohužel u Vaší objednávky Vám neprošla platba kartou a než nám dorazila úhrada na účet produkt se vyprodal a následoval velký výpadek u výrobce, což bohužel zapříčinilo tak dlouhou dodací dobu a dodání až nyní.
    Celá situace nás velmi mrzí, ale vše bylo s Vámi průběžně komunikováno a neměla jste s pozdním dodáním problém, bohužel až v této recenzi, za což se ještě jednou omlouváme.

S pozdravem, tým UniqueSport.cz

• Velmi dlouhá dodací lhůta, ač prezentováno, že je zboží skladem

Reakce obchodu UniqueSport.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně jste zboží objednával přes Heureku a v tu dobu již u nás na eshopu nebylo dostupné, protože načítání dostupnosti má bohužel několikahodinové zpoždění, o čemž jsme Vás ihned informovali po objednávce a řešili situaci.

Proto doporučujeme nakupovat přímo na eshopu, kde máte aktuální dostupnost. Věříme, že pokud nám dáte šanci ještě v budoucnu, budete spokojenější.

S přáním hezkých svátků, tým UniqueSport.cz

po 15 dnech stále nemám doručeno

Reakce obchodu UniqueSport.cz

mrzí Vás vaše nespokojenost, ale o delší dostupnosti jste byl informován, zároveň jsme Vás informovali a nutnosti úpravy dopravy pro nadrozměrnou zásilku, bohužel bez odpovědi a tak nyní čekáme s expedicí na Vaše potvrzení, jakmile ho obdržíme, můžeme ihned odesílat.
    Snad bude příště komunikace probíhat lépe a ne zde.

Přejeme hezké svátky, tým UniqueSport.cz

zboží sice dorazilo, ale bez daňového dokladu či faktury ! Na kontaktním telefonu společnosti to nikdo nebere!

Reakce obchodu UniqueSport.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně jste volal v odpoledních hodinách, kdy už nebyl na telefonu nikdo dostupný, za což se omlouváme.
    Fakturu najdete pak v emailu o vyřízení objednávky, který jsme Vám zaslali. Je to z důvodu šetření papíru, kdy ne každý potřebuje fakturu nutně tisknout a kdykoli si ji v budoucnu můžete v tomto emailu v případě potřeby dohledat ;)
    Doufáme, že se na nás ještě někdy v budoucnu obrátíte a budete spokojenější.
    S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

• Rychlost doručení
    • Logistika

Prohozené štítky na zásilkách způsobily komplikace jak mně, tak obchodu.

Nelíbil se mi styl komunikace při řešení vzniklého problému.

Obchod po mně požadoval doplatit poštovné za nevyzvednutou zásilku, což mi nakonec odpustili. Ale pravděpodobně jde o běžnou praxi obchodu.

Recenzi jsem upravil do obecné roviny, abych se vyhnul další komunikaci ze strany obchodu. Na jedné straně je velice smířlivý komentář zde pod negativní recenzí, na druhé jsem dostal osobní email, kde mi hrozili dalšími kroky, pokud ji nesmažu. Myslím, že cenzurou se o dobré hodnocení bojovat nemá.

Dobrý den Pavle,

děkuji za Vaši recenzi, i když nás vůbec nepotěšila a musím se proti ní ohradit.

V první řadě chci říci, že zákazník je u nás vždy na prvním místě, myslím, že předchozí recenze to potvrzují a k ostatnímu je třeba uvést věci na pravou míru.

Problém začal tam, že jste si vytvořil dvě objednávky a i když jste obě nechtěl, tak jste ani jednu nezrušil a my tedy vyřídili obě, bohužel se nám podařilo prohodit štítky na stejné jméno, což jsme uznali, nicméně pokud byste si je vyzvedl obě dvě, tak jak jste objednal, nic by se nestalo, ale jednu jste si nevyzvedl a ta se nám vrátila zpět.

Styl komunikace jsme museli změnit, protože jste měl zboží, které jste nezaplatil a nejenže jste se nám o tom sám nezmínil, ale ani na první náš email o této situaci jste nám nereagoval. Objednávku jste doplatil až dnes, po 24 dnech od převzetí zásilky, po několika našich urgencích, když jsme na to přišli, že k tomuto problému došlo, navíc v posledním našem emailu jsme se Vám za to omluvili a žádnou kompenzaci za nevyzvednutou zásilku nepožadovali, i když bychom mohli, takže Vaše reakce nás nyní velmi mrzí. Poučení pro příště, je třeba špatně zadané objednávky řešit ihned a nenechat to dojít až do tohoto způsobu řešení téměř měsíc po jejich vyřízení!

Cenzuru rozhodně odmítáme, pouze jsme se dožadovali vymazání nepravdivých informací, které jste ve Vaší recenzi uváděl, za to Vám děkujeme.

Snad již k těmto problémům v budoucnu nebude docházet a ještě jednou se omlouváme za naši chybu.

S pozdravem, tým UniqueSport.cz

• Zboží není skladem, přestože je uvedeno "zboží je skladem".

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkuji za Vaši recenzi, která nás ovšem moc nepotěšila vzhledem k tomu, že před objednávkou jsme si situaci po telefonu vyjasnili a informovali jsme Vás o tom, že nám má zboží dorazit v nejbližších dnech, bohužel nedorazilo kompletní a z toho důvodu jsme Vám ho nebyli schopni nakonec dodat, o čemž jsme Vás ihned informovali a omluvili se za vzniklou situaci.

Velmi nás mrzí, že jsme Vám nakonec zboží nebyli schopni dodat.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• dobrá cena, kvalitní zboží
    • zpoždění odeslání
    • tragická doprava-Zásilkovna

Prodejce odeslal o den později a současně shodou okolností dříve než bylo avizováno, byla mezitím zrušena pobočka Zásilkovny, na kterou mělo být doručeno, takže zboží přišlo o 6 dní později než mělo na jinou pobočku Zásilkovny.

Dobrý den Honzo,

děkuji za Vaši recenzi, ikdyž negativní, ale pomáhá nám zlepšovat naše služby, aby k tomuto nedocházelo, což nás velice mrzí.

Když jsme spolu komunikovali expedici zásilky a její zpoždění z technických důvodů, tak jsem připojili i omluvu, bohužel další komplikace na straně dopravce Zásilkovna jsme nebyli schopni ovlivnit, za což se ještě jednou omlouváme, budume tuto situaci okamžitě řešit, aby došlo co nejdříve k nápravě, děkujeme za pochopení.

• Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu UniqueSport.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně jednodenní zpoždění objednávky o kterém jste byl navíc informován nepovažujeme za důvod takto přísného hodnocení.

Objednávku jste vytvořil v pátek odpoledne, tedy došlo ke zpracování až v pondělí a vzhledem k velkému počtu objednávek a náročnější administraci při objednání přes Heureka košík byla odeslána v úterý, vybral jste si navíc nejlevnější způsob dopravy přes Zásilkovnu, který může trvat až dva dny, tedy ve čtvrtek bylo připraveno k vyzvednutí a v pátek jste si vyzvedl.

Pokud zboží potřebujete urgentně, je dobré o tom dát vědět v poznámce objednávky nebo nám odpovědět na email ohledně data expedice nebo vybrat rychlejší dopravu, předešli bychom těmto potížím.

Příště zkusíme více urychlit expedici a Vám se ještě jednou za jednodenní prodlení objednávky omlouváme.

S přáním pevného zdraví, tým UniqueSport.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod k ničemu, zboží nedošlo. Nikdo z obchodu nereaguje na emaily. A telefonní číslo neexistuje.

Dobrý den Petře,

vaše objednávka obsahovala více kusů stejného zboží, kde jsme měli bohužel pouze poslední kus skladem a tedy bylo nutné počkat na kompletní objednávku, což jsme s Vámi průběžně konzultovali a neměl jste problém s počkáním, o to víc nás mrzí tato reakce.
    Za zdržení a komplikace jsme se již omluvili a děláme to i nyní. Pokusíme se do budoucna zajistit, aby se tyto případy nestávali.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz