• velice rychlé doručení

• Osobní přístup
    • Kvalita zboží

Rychlé dodání zboží, výborná komunikace z obchodem.

• Solidní obchod

• Sluchátka jsou kvalitní
    • Dobrý zvuk
    • Hovor
    • Špatně zabalené

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení, jsme rádi, že se produkt líbí a jste spokojen.

Pokud byl nějaký problém s balením nebo snad poškozením, tak nás prosím kontaktujte a budeme to řešit, mohlo k tomu dojít při přepravě.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

• Na zboží, které bylo v době objednání skladem jsme čekali dva měsíce. Komunikace probíhala slušně, ale veškeré info jsem musela uhánět a neustále se připomínat, jinak bych asi ještě do teď na balík čekala.

Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi, ale bohužel u Vaší objednávky Vám neprošla platba kartou a než nám dorazila úhrada na účet produkt se vyprodal a následoval velký výpadek u výrobce, což bohužel zapříčinilo tak dlouhou dodací dobu a dodání až nyní.
    Celá situace nás velmi mrzí, ale vše bylo s Vámi průběžně komunikováno a neměla jste s pozdním dodáním problém, bohužel až v této recenzi, za což se ještě jednou omlouváme.

S pozdravem, tým UniqueSport.cz

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že byla Vaše objednávka rychle vyřízena a jste spokojen.

S přáním pevného zdraví, tým UniqueSport.cz

Na základě recenzí jsem počítal pomalou reakci obchodu, dodání po Vánocích a riskl objednávku jen kvůli ceně. Každopádně vše bylo na jedničku, expedice byla okamžitá.

Dobrý den Vojto,

jsme moc rádi, že jste byl s nákupem takto spokojený a vše se stihlo před Vánoci. Děkujeme také za krásné hodnocení :)

S přáním hezkého nového roku, tým UniqueSport.cz

Vše v pořádku.

Dobrý den Honzo,

S přáním pevného zdraví, tým UniqueSport.cz

• Vše rychle a v pořádku dorazilo

Dobrý den Anno,

jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás takto spokojena a děkujeme také za Vaši recenzi a doporučení.

S přáním hezkých svátků, tým UniqueSport.cz

Z neznámých důvodů trvalo cca 4 dny, než bylo zboží předáno dopravci. Byl to trochu problém, protože jsem potřeboval zboží doručit do určitého data a času. Nakonec se povedlo doručit čtyři hodiny před vypršením limitu.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

prověřili jsme Váš případ a jak vidno z recenze, tak jste objednávala přes marketplace Heureka, proto došlo k malému zdržení objednávky za což se omlouváme, ale je to spojeno s náročnější administrativou a dodací lhůtou Heureky.

Pokud budete chtít v budoucnu dodání zboží obratem, nakupujte přímo u nás na eshopu, je tam vše aktuální a rychlé vyřízení ;)

• Bleskurychlé doručení
    • Perfektní komunikace

Obchod No1. Perfektní komunikace, okamžitá reakce na dotazy. Doručení rychlejší než blesk, jeden den objednáte a druhý den máte. Zboží přesně odpovídalo objednávce. SUPER.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

jsme moc rádi, že jste byl s nákupem takto spokojený a děkujeme za krásné hodnocení :)

S přáním hezkých svátků, tým UniqueSport.cz

• Velmi dlouhá dodací lhůta, ač prezentováno, že je zboží skladem

Reakce obchodu UniqueSport.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně jste zboží objednával přes Heureku a v tu dobu již u nás na eshopu nebylo dostupné, protože načítání dostupnosti má bohužel několikahodinové zpoždění, o čemž jsme Vás ihned informovali po objednávce a řešili situaci.

Proto doporučujeme nakupovat přímo na eshopu, kde máte aktuální dostupnost. Věříme, že pokud nám dáte šanci ještě v budoucnu, budete spokojenější.

• Perfektní komunikace
    • Ochota
    • Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu UniqueSport.cz

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás takto spokojen a děkujeme také za Vaši recenzi a doporučení.

po 15 dnech stále nemám doručeno

Reakce obchodu UniqueSport.cz

mrzí Vás vaše nespokojenost, ale o delší dostupnosti jste byl informován, zároveň jsme Vás informovali a nutnosti úpravy dopravy pro nadrozměrnou zásilku, bohužel bez odpovědi a tak nyní čekáme s expedicí na Vaše potvrzení, jakmile ho obdržíme, můžeme ihned odesílat.
    Snad bude příště komunikace probíhat lépe a ne zde.

Přejeme hezké svátky, tým UniqueSport.cz

• dobrá cena
    • zásilkovna

S přáním pevného zdraví, tým UniqueSport.cz

zboží sice dorazilo, ale bez daňového dokladu či faktury ! Na kontaktním telefonu společnosti to nikdo nebere!

Reakce obchodu UniqueSport.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně jste volal v odpoledních hodinách, kdy už nebyl na telefonu nikdo dostupný, za což se omlouváme.
    Fakturu najdete pak v emailu o vyřízení objednávky, který jsme Vám zaslali. Je to z důvodu šetření papíru, kdy ne každý potřebuje fakturu nutně tisknout a kdykoli si ji v budoucnu můžete v tomto emailu v případě potřeby dohledat ;)
    Doufáme, že se na nás ještě někdy v budoucnu obrátíte a budete spokojenější.

Vše v pořádku.

Dobrý den Honzo,

• Ceny
    • Dárek

Reakce obchodu UniqueSport.cz

jsme rádi, že jste byl s naší cenou a dárkem k objednávce spokojen. Děkujeme také za Vaši recenzi a doporučení.

• Rýchle vybavenie objednávky

Dobrý den Mircatko,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.