měli položku špatně naceněnou, tak mi objednávku raději zrušili s tím, že místo 4 objednaných mají jen jednu. Následně se jich na skladě objevilo 29, ale už za výrazně vyšší cenu :-/

Reakce obchodu UniMark CZ, s.r.o.

děkujeme za recenzi, ke které jsem si vyžádal detailní korespondenci s naším obchodníkem. Nicméně vy jste objednával 5x kód APPEC20 (pouze samotný set 20ks klipů na uchycení kapes pro lankový systém), která byla skladem pouze 1ks, což Vám kolegyně zasílala a následně jste ji v odpovědi s tímto komentářem uvedené recenze zasílal emailem zcela jinou položku (APPECDKIT), že ji máme skladem v počtu 29ks a ta byla samozřejmě za jinou - vyšší cenu. Obě položky však byly ve výprodeji a aktuálně už není skladem ani APPECDKIT a z prodeje byly tyto položky vyřazeny - u nás v e-shopu je nenaleznete. Synchronizace systému s eshopem je prováděna 4x denně, čili aktuálnost zboží, především výprodejového nemusí v ojedinělých případech chvíli souhlasit, než k synchronizaci dojde.

Nemáme sebemenší důvod zákazníkovi lhát a rušit mu objednávku, pokud bychom měli chybně uvedenou cenu a následně je prodávat za vyšší cenu. Takovéto obchodní jednání u nás skutečně nepraktikujeme a nikdy jsme nepraktikovali. Ale bohužel jste objednal jinou položku, než ke které jste následně zasílal printsreen položky s vyšší cenou.

Přeji hezký den a jsem s pozdravem,

Jiří Tikal

Poštovné bylo 200 kč to je šílené

Reakce obchodu UniMark CZ, s.r.o.

veškeré ceny máme uvedeny na stránkách, v košíku i potvrzení objednávky. Poštovné je za jednotnou cenu 135,- Kč bez DPH (nikoliv 200,- Kč) + poplatek za dobírku 25,- Kč bez DPH (možnost platby předem zdarma) a nerozlišujeme, zda posíláme jeden balík nebo pět balíků a vzhledem k tomu, že jsme zaměřeni převážně na firmy, které nakupují u nás reklamní předměty a prezentační systémy ve větším odběru, tak za tuto cenu odesíláme často dva a více balíků. U objednávek od 5000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Nerozumím tedy, z jakého důvodu objednávku dokončujete a poté píšete negativní a neadekvátní recenzi, když jste se všemi cenami byla před dokončením objednávky seznámena.

Nikomu nebráníme porovnat si ceny s jiným obchodem a nakoupit jinde, pokud se mu zdají ceny nepřiměřené.

U objednávky jste si navíc nezrušila manipulační poplatek 300,- Kč bez DPH při objednávce pod 1000,- Kč bez DPH, s dodáním až o 5 pracovních dní později oproti plánovanému termínu dodání (což tuto možnost zrušení volí převážná většina našich zákazníků), proto jsme Vám také volali, zda poplatek nechcete zrušit, s tím, že Vám zboží dodáme o max. 5 pracovních dní později, s čímž jste souhlasila a i přes zrušený poplatek jsme zboží odeslali ihned následující den po objednávce, čili z naší strany bylo přesto doručeno o 5 pracovních dní dříve, než bylo avizováno. Balík jste i přes naší telefonickou dohodu a úpravu objednávky se sníženou cenou o 300,- Kč bez DPH bez manipulačního poplatku nepřevzala - zasílali jsme tedy zcela zbytečně.

Objednávku jsme po vrácení nepřevzatého balíku stornovali a kupní smlouvu zrušili, nicméně informativně upozorňuji, že nepřevzetím balíku ze zákona nezaniká u mnohých firem kupní smlouva.

Přeji příjemný den.

S pozdravem,

Jiří Tikal

• Rychlá komunikace a řešení problémů.

Při objednávce byl naúčtován poplatek 300,- za balné, i když byl nákup nad 1000,- bez DPH. Po kontaktování prodejce byl poplatek zrušen.
    Nedorazila část objednaného zboží, ale něco úplně jiného.
    Prodejce sice rychle vyřešil, ale celková doba dodání je více než týden. Kvůli zbytečným komplikacím bych už zde nenakupovala.

Reakce obchodu UniMark CZ, s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Manipulační poplatek byl naúčtován v objednávce e-shopu oprávněně - jak je u manipulačního poplatku uvedeno, týka se reklamních předmětů (sekce UniPromo) a vy jste nakupovali část reklamních předmětů a část prezentačních systémů (sekce UniExpo), což jsou i dva rozdílné logistické sklady. Pokud byste zakoupili ze sekce UniPromo zboží ještě v hodnotě 23,- Kč bez DPH, manipulační poplatek by byl z košíku automaticky odebrán - kolegyně však takový malý rozdíl neřešila a poplatek Vám následně ručně z objednávky odebrala. Zboží bylo objednáno 6.9. a u produktu reklamních předmětů v době objednávky bylo datum doručení 12.9., což 12.9. bylo doručeno, jen Vám u zboží dorazila jedna položka omylem jiná (lidská chyba ve skladu, za kterou se omlouváme, ale samozřejmě se toto může stát v jakémkoliv obchodě), avšak následující den po nahlášení reklamace byla odeslána položka nová / správná. Budeme rádi, pokud se na nás opět obrátíte a přejeme Vám hezký den.

Zboží za 130 Kč nakonec stojí kolem 600 Kč,balné 350 Kč je nehorázné.

Reakce obchodu UniMark CZ, s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, nicméně informace o manipulačním poplatku 300,- Kč při podlimitní objednávce pod 1000,- Kč, je uvedena jak na našich stránkách + vyskakovací okno při přidání zboží do košíku + v rekapitulaci košíku před odeslaním objednávky. Náš eshop obsahuje reklamní předměty, které jsou primárně určeny pro firmy, které nakupují reklamní předměty ve velkém množství a především včetně potisku. Malé objednávky pod 1000,- Kč jsou pro nás logistickým zatížením, které nesou administrativní a logistické náklady, proto máme při objednávkách pod 1000,- Kč tento manipulační poplatek, jelikož by jinak, vzhledem k těmto okolnostem, byla pro nás objednávka ztrátová. Vzhledem k tomu, že tato informace o manipulačním poplatku, je na našich stránkách výrazně uvedena, především v košíku, tak nerozumím tomu, proč objednávku dokončujete a následně píšete negativní komentář. I přesto rozumím tomu, že může dojít k přehlédnutí tohoto manipulačního poplatku, nicméně objednávku jsme Vám po Vaší žádosti stornovali, čili nevidím v tomto případě psát negativní komentář k tomu, jak která firma má podmínky nastaveny, které jsou předem známy.

• Zbozi nebylo doruceno ani do tydne,udajne ji prepravni sluzba dorucila na jinou adresu.

Reakce obchodu UniMark CZ, s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel skutečně u této objednávky došlo k chybě ze strany spediční společnosti. Zboží bylo odesláno z důvodu státního svátku ve středu 2.5. a bohužel balík svezli na jiné depo a již nestihli balík doručit na správnou adresu do pátku 4.5., jak jste požadoval. U této spedice bohužel nemáme garantováno ani doručení do druhého dne, což píšeme i u u nás na webu v košíku, při výběru spedice, ale již jsme změnili spedici, která nám garantuje doručení do 24 hod. od odeslání a věřím, že příští objednávka bude doručena v pořádku. Jako omluvu Vám rádi na příští objednávku poskytneme slevu ve výši 20%. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

• Dpd dopravni spolecnost

Reakce obchodu UniMark CZ, s.r.o.

Děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za prodlevu dodání s dopravní společností. Jako omluvu Vám rádi poskytneme 10% slevu na příští nákup.

• POČET KUSŮ LIMITOVÁN

Pro malou firmu nevýhodné, potřebovali jsme méně kusů, nebylo to možné.

Reakce obchodu UniMark CZ, s.r.o.

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení. U všech reklamních předmětů, včetně Vaší objednávky nemáme limitováno, že není možné odebrat menší počet kusů, ale u reklamních předmětů máme při objednávce nižší jak 1000,- Kč bez DPH manipulační poplatek ve výši 300,- Kč bez DPH. Tento poplatek je napsán na našich stránkách v sekci reklamní předměty i následně vyobrazen v košíku při nižší objednávce jak 1000,- Kč bez DPH. Je to dáno tím, že reklamní předměty se nachází v našem skladu externí logistické společnosti, která si účtuje jednorázový poplatek za každou vyskladněnou objednávku. Taktéž administrativní zpracování objednávky trvá nějakou chvíli a proto při nižších objednávkách jak 1000,- Kč bez DPH by tedy byla pro nás objednávka bez tohoto poplatku ztrátová. V případě, že byste tento poplatek uhradili, tak bychom Vám dodali klidně i 1 tužku za 2,- Kč. U objednávek nad 1000,- Kč bez DPH tento poplatek účtován není a taktéž v košíku se nezobrazuje. Věřím, že Vás příště potěšíme. Přeji příjemný den. S pozdravem, Jiří Tikal