S přístupem obchodu jsem byl velmi spokojen. Nejprve mě obchod upozornil na nevhodnou kombinaci vybrané lampy a chtěných žárovek.
    Následně mi navrhnul alternativy a vyšel vstříc i s nestandardním požadavkem. Koupil jsem nakonec jinou lampu.

Velmi proklientské jednání.

Milý Martine,

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jsme vám mohli pomoci vybrat tu správnou lampu pro Vás.

Vždy když vidíme případnou nekompatibilitu vybraných produktů se ujišťujeme, zda je záměr je spojit tak, aby jste nebyl zklamán až svítidlo přijde. Jsme moc rádi, že náš odborný personál dokážete ocenit a jste díky němu maximálně spokojen.

Uni-Svítidla.cz

Doporučuji, dobrá komunikace a dokáží dobře poradit.

Vážený zákazníku,

Moc vám děkujeme za vaši krásnou recenzi a doporučení. Ani nevíte, jak nás těší vaše spokojenost o kterou se snažíme u všech objednávek. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, protože vždy je co zlepšovat. I díky vám můžeme vše vyřizovat na té nejvyšší úrovni.

Těšíme se na vaší příští návštěvu a přejeme, ať vám vybraná svítidla dělají radost co nejdéle.

• Nákup byl doručen do 2 dnů od objednání až do domul
    • Možnost výběru z velkého množství výrobků

Milá Aleno,

Děkujeme za vaši recenzi a stručný průběh vyřízení objednávky. Budeme moc rádi, když nám zachováte přízeň a opět se na nás v případě potřeby osvětlení obrátíte.

Těšíme se na vás!

rychlé dodání
    dobrá cena
    možnost vyzvednutí balíku-osobní odběr v blízkosti domova

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaše velmi pěkné hodnocení našeho obchodu, vyzdvihnutí našich předností a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i do budoucna.

Krásné dny

Upravit reakci

Vše proběhlo v pořádku ,na lampu jsem si sice musel počkat ,protože nebyla,ale už jí mám a vše v pořádku.

Vážený zákazníku,

Moc nás potěšila vaše recenze. I když nemáme vybraný produkt skladem, snažíme se o jeho co nejrychlejší dodání. Jsme rádi, že i tuto snahu u nás umíte ocenit. Budeme rádi, když se k nám budete s radostí vracet a těšíme se na vaši další návštěvu u nás.

Rychlost

Vážený zákazníku,

Rádi bychom vám poděkovali za udělené vysoké hodnocení, kterého si velmi vážíme. Snažíme se vyjma velmi kvalitních služeb a produktů je nabízet za výhodné ceny a jsme rádi, že i toto oceňujete. Doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále a těšíme se na Vaši další spolupráci s Vámi.

Krásné a klidné dny přeje

Dobra komunikace

Dobrý den, Marie,

Děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jsme vám mohli vyjít vstříc, což vedlo k vaší spokojenosti. Komunikovat se snažíme obratem a stále zařazovat nové produkty v našem sortimentu, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý. Těšíme se na vás i příště a přejeme ať zakoupené osvětlení vám dlouho dělá radost.

Uni-Svítidla.cz

Rychle doručení, kvalitní zboží, dobre ceny. Doporučuji.

Dobrý den, Romane,

Chceme vám poděkovat za vaše hodnocení a těší nás vaše spokojenost o kterou se snažíme u všech objednávek. Přejeme ať vám osvětlení dlouho dělá radost a v případě další potřeby svítidel i světelných zdrojů se neváhejte na nás s důvěrou obrátit.

Krásný den!

• Objednáno, zaplaceno, doručeno obratem

Dobrý den, Evo,

Uni-Svítidla.cz

Vše OK. Dobrá komunikace a rychlé dodání zbožî.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Velmi děkujeme za Vaši objednávku a její zhodnocení. Velice nás těší a jsme rádi, že jste maximálně spokojen/a, což je vždy naším cílem a to, na čem si zakládáme. O perfektní dodávku a následný servis se rozhodně vynasnažíme, i při Vaší další objednávce.

Uni-Svítidla.cz

Bez problémová komunikace i nákup.

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za Vaši objednávku a její zhodnocení. Velice nás těší a jsme rádi, za Vaši maximální spokojenost, což je vždy naším cílem a to, na čem si zakládáme. O perfektní dodávku a následný servis se rozhodně vynasnažíme, i při Vaší další objednávce.

Vše OK

Vážený zákazníku,

Děkujeme za vaše hodnocení, které je pro nás motivací k pokračování ve vysoké kvalitě zákaznického servisu. Budeme rádi, když nás navštívíte i příště, kdy pro vás opět učiníme maximum a přejeme, aby objednané produkty plnily svůj účel a dělaly vám radost co nejdéle ať už od uvedené značky, či jiného výrobce.

Pevné zdraví a klidné dny!

Vážený zákazníku,

Rádi bychom vám poděkovali za vysoké udělené hodnocení, kterého si velmi vážíme a doufáme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

Krásné a klidné dny přeje
    Míša Kaucká
    Uni-Svítidla.cz

Rychlé a ochotné jednání, levné produkty

Vážený zákazníku,

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku a recenzi. Těší nás vaše spokojenost, zejména v rychlosti dodávky obsahu objednávky i naše komunikace. Těšíme se na příští vaši návštěvu a přejeme krásné dny.

Uni-Svítidla.cz

• Nejnižší cena, dobrá komunikace.

Vážený zákazníku,

Moc vám děkujeme za vaši krásnou recenzi a doporučení. Jsme rádi, že i díky Vám a Vašemu hodnocení můžeme vše vyřizovat na té nejvyšší úrovni.

Těšíme se na Vaší příští návštěvu a přejeme, ať vám vybrané osvětlení dělá radost co nejdéle.

Uni-Svítidla.cz

• Prodejce mi zavolal, že jsem objednal nekompatibilní žárovky do lustru a nabídl kompatibilní variantu. Oceňuji zájem o zákazníka.

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za Vaši objednávku a její zhodnocení. Velice nás těší a jsme rádi, že jste maximálně spokojen, což je vždy naším cílem a to, na čem si zakládáme. Stejně tak odborná rada v případě, kdy vidíme, že výběr není příliš vhodný. O perfektní dodávku a následný servis se rozhodně vynasnažíme, i při Vaší další objednávce.

• Dobré ceny

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za vaši recenzi, která nás těší a jsme rádi, že jste byl spokojen. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přejeme, aby objednaná svítidla dělaly radost co nejdéle. Věřte, že se vynasnažíme o vaši maximální spokojenost i při vašem dalším nákupu u nás.

Reakce obchodu Uni-Svítidla.cz

Velmi vám děkujeme za vaši objednávku i recenzi s vyzdvižením rychlé dopravy, kterou v případě dobré funkce přepravců máme opravdu rychlou. Těší nás vaše spokojenost těšíme se na příští vaši návštěvu.

Přejeme krásné dny
    Uni-Svítidla.cz

Vše v pořádku. Zboží krásně zabalené, obal neporušený. Lustr krásný.

Dobrý den, Slávko,

Moc vám děkujeme za vaši vše říkající recenzi a doporučení. Ani nevíte, jak nás těší vaše spokojenost o kterou se snažíme u všech objednávek. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, protože vždy je co zlepšovat. I díky vám můžeme vše vyřizovat na té nejvyšší úrovni.

nemam vyhrady

Vážený zákazníku,

Velmi děkujeme za váš čas, který jste si našla na recenzi i tak vysoké hodnocení. Pevně věříme, že díky vaší spokojenosti navštívíte náš obchod znovu.

Míša Koucká