Vše OK

• Dobrá komunikace a snaha vyjít vstříc při zjišťování dodatečných informací k produktu, rychlé dodání.

• dobrá cena
    • dobrá kvalita

Rychlé dodani

Pracovnice obchodu velice ochotná pomohla s výběrem.

• sortiment

• Super

vždy vše ok

zboží ještě nedorazilo,ostuda

Reakce obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit v případě, že nastane nějaký problém.
    Ověřovali jsme situaci a zjistili jsme, že jste převodem uhradil o 3 Kč méně, než byl předpis platby. Bohužel při nepřesné částce nedojde k automatickému spárování platby s objednávkou a následné okamžité expedici. Na chybu bychom přišli až ve chvíli pravidelných kontrol neuhrazených faktur po splatnosti.

Platbu jsme dopárovali, upravili jsme Vám cenu za zboží, aby to sedělo s uhrazenou částkou (3 Kč sleva) a předáváme objednávku k expedici.

Team uni-max

• dobrá cena ,celkem rychle doručeno ani ne za týden od objednání
    • nevím jak se nastavuje věrnostní sleva

Reakce obchodu uni-max

děkujeme za Vaše hodnocení. Věrnostní slevy momentálně neposkytujeme - ceny za většiny produktů jsou již nyní na velmi nízké úrovni v porovnání s konkurencí, což je jeden z našich hlavních cílů.

Team uni-max

Po tydnu od objednani pracovniho stolu, nic, zadny email , zadna informace o dodani ci zpozdeni. Po telefonickem hovoru 7 dni od objednani) mi bylo na informacni lince sdeleno, ze zrejme nebyl stul skladem. Na webu ovsem stul skladem byl. Bohuzel printscreeny webovych stranek jsem si neudelala. Pozadala jsem o vraceni penez a zruseni objednavky. Zatim reakce zadna po 24 h od ustniho zruseni a odeslani emailu o zruseni. Firmu nedoporucuji, nemaji chovani.

Reakce obchodu uni-max

omlouvám se za komplikace. 20.4., v den objednání, opravdu stůl nebyl skladem. Informaci o dostupnosti uvádíme u každého produktu na našem e-shopu. zkontrolovali jsme logy a informace na e-shopu byly pravdivé. Naskladnění očekáváme v horizontu 2 týdnů. Zpoždění tedy žádné nenastalo - mylně jsme se domnívali, že jste o nedostupnosti stolu informovaná.

Informaci o zrušení objednávky jsme od Vás telefonicky převzali 29.4. - operátorka Vám storno potvrdila a přímo v hovoru Vám přislíbila vrácení peněz. Mylně jsme se domnívali, že Vám toto potvrzení stačí. Požadavek na vrácení platby vidím - operátorka Vaše přání neignorovala, a finanční oddělení jej v nejbližších hodinách zpracuje, nemějte prosím obavy.

Rychlá reakce, spokojenost.

• dobré ceny
    • velký výběr

zatím velká spokojenost s nakoupeným zbožím, funguje!

ok

Skvele ceny
    Moznost placeni v hotovosti

14 dní čekám na fakturu

Reakce obchodu uni-max

faktura bývá zasílána e-mailem při expedici objednávky. Pokud Vám nedorazila, pak se omlouváme a přeposíláme ji znovu. Kdykoliv si o ni můžete požádat. Doporučuji Vám také zkontrolovat v e-mailové schránce složky se spam poštou apod.

uni-max je Váš dodavatel nářadí a dílenského vybavení již více než 25 let

Super