• telefony za nízkou cenu a rychlá dostupnost
    • žádné mě nenapadají

Skvělý rychlý obchod, přijemný personál, fungujicí kvalitní zboží za nízké ceny než u ostatních dodavatelů

Dobrý den

děkujeme za kladné zhodnocení nákupu v našem internetovém obchodě a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

• Super komunikace..
    • ..nejistota doby dodání...

Super ceny, super přehled, perfektní komunikace...doporučuji i když nakonec k samotnému obchodu nedošlo ..

Dobrý den

děkujeme za kladné zhodnocení komunikace a Vaší zkušenosti s námi. Věříme, že příště již dopadne vše korektně a obchod se uskuteční.

• rychlost, výborná komunikace

doporučuje, vše probehlo ok

Dobrý den

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• rychlost dodání zboží

• nejlepší cena na trhu
    • možnost osobního vyzvednutí v Brně
    • rychlost dodání (v neděli večer objednáno,hned v pondělí osobní vyzvednutí
    • nemožnost odpočtu DPH mi nevadí,stejně mi ho nikdo nevrací :-)
    • pro mě slabiny obchod nemá

doporučuji,za mě spokojenost
    klidně bych zde nakoupila znovu
    okamžitá komunikace přes mail na můj dotaz
    telefon běží druhý týden,vše OK
    koupila jsem zde SamsungS7582GalaxySDuos2.

• -rychlost přepravy
    • -bezproblémová komunikace
    • -ochota dopravce
    • -zboží dorazilo (vše origo) bez jakýchkoliv problémů či prodlev
    • -zatím jsem nic neobjevil (uvidíme, pokud dojde k reklamaci zboží :-) )

Obchod můžu vřele doporučit. Zboží přišlo druhý den od objednání, řidič se několikrát ujistil, že budu doma, měl jsem stále přehled, kde se balík nachází.

Dobrý den

To, zda se telefon někdy dostane k nám zpět na reklamaci či nikoliv samozřejmě nedokážeme ovlivnit, ale pokud by k tomu došlo, bude reklamace pochopitelně korektně vyřízena.

• nepřehledne nabidky a při objednni už nic nejde změnit.

Dobrý den Bobe.
    Objednal jste si zboží 23.3. v 17:06, následující den Vám bylo odesláno. Naše nabídka je zcela jasná, konkrétní a přehledná. A ano, po objednání již opravdu nelze nic měnit na eshopu, stejně jako na každém jiném. Změny jsou možné telefonicky a emailem, kterým jste se neobtěžoval. Pokud jste potřeboval cokoliv změnit, stačilo se ozvat. Z našeho pohledu proto rozhodně nemůžeme doporučit ani my Vás, jako zákazníka.

• Rychlé jednání bez dlouhého čekání
    • nevím

Rychle, stručně, bezproblémově!

• Dobré a přehledné ceny
    • příjemné jednání

• rychlost dodání

Všechno v naprostém požádku :)

• Cena.
    • Okamžité odeslání zboží, dorazilo již druhý den.

Dobrý den

• Doporučuji ostatnim vše ok.

• Vyzvedbutí v centru

Dobrý den

• Ochota a serioznost. Zaujem o zakaznika.
    • Neviem o nicom.

Doporucujem tento obchod. Maju seriozne jednanie a neslubuju nemozne. A v neposlednom rade aj slusne ceny. Kupoval som poprve a ked budem nieco potrebovat tak pojdem zase k nim a dufam ze nesklamu....

• cena tovaru

• rychlost a spolehlivost
    • nic mne nenapada

urcite bych v tomhle obchode nakoupila i priste jsem velmi spokojena

Ceny nektereho zbozi fajn
    Koupil jsem si nokii lumii 820 zeme puvodu polsko ale zatim jede

• - nízká cena zboží
    • - zboží zabalené v nepoškozeném originálním obalu a teprve předemnou prodejce obal rozdělal
    • - zboží, které bylo na webu uvedeno jako skladem, skladme nebylo. (naskladněno bylo během přijatelných 3 dnů)

Těžko hodnotit, protože prodat telefon umí každý. Kvalita obchodu se pozná až podle toho jak přistupují k reklamaci nebo nějakému jinému problému.

Dobrý den

• Trošku lepší komunikace by neuškodila. Po objednání přišel sice automatický email o objednávce, ale týden se nic nedělo. Ve čtvrtek jsem už zavolal sám.Pán na telefonu ochotně sdělil,že má telefon přijít v pátek na prodejnu a v pondělí, že bude u mě. Jen bych čekal, že dají vědět sami, že to bude týden trvat.