• dobrá komunikace
    • kvalitní zboží

Moc mě neohromil, zboží- mobil, který jsem si objednal před 10 dny nedorazil, netrpělivě jsem ho očekával, bohužel jsem dospěl k názoru, že si budu muset mobil asi pořídit v jiném obchodě, pokud nedorazí do cca 4dnů. Velké minus.

• zrovna v tuto chvíli žádné
    • dodání zboží
    • komunikace

smutné je že mi tento obchod naskočil na Heureka.cz, proto jsem objednal od Umobile
    když mi potvrdí objednávku, předpokládám dodání zboží, nebo aspoň storno objednávky, nebo fungující kontakty - nic z toho nefunguje
    NEDOPORUČUJI
    nedodání zboží, možnost jakékoliv komunikace s obchodem - proto nedoporučuji

• Obchod nekomunikuje. Vůbec. Telefon je nedostupný a na e-mailu mimo generátoru automatických mailů nikdo nesedí.

Potřebovala jsem do jistého termínu sehnat dnes již celkem nedostatkový telefon a tento obchod byl jeden z posledních, který ho oficiálně nabízel. Na dotaz na jeho dostupnost mi nikdo neodpověděl (pět ze šesti konkurentů odpovědělo do 24 hodin, i když mi byli často nuceni sdělit, že mobil nemají). Přesto jsem zkusila telefon objednat s osobním odběrem na provozovně. Na to mi přišla automatická zpráva o potvrzení objednávky a další den bylo ticho po pěšině. Rozhodla jsem se zavolat na telefon uvedený na stránkách a dost ve mně hrklo, protože se telefon hlásil jako nedostupný. Totéž se opakovalo i další den, takže jsem definitivně ztratila trpělivost, mobil objednala jinde, do 20 hodin ho měla v ruce a objednávku zrušila (ani na e-mail s žádostí o zrušení mi nikdo neodpověděl). Nějak nechci ani hádat, jak by to skončilo, kdybych mobil předem zaplatila.

• Otřesný přístup
    • Reklamace se neprování v autorizovaném servise
    • Lživé informace
    • Arogantní jednání

Dejte se opravdu VELKÝ POZOR na tuto společnost.

Její přístup je naprosto katastrofální, arogantní a postavený na lživých informacích. Byl jsem nucen kontaktovat Českou obchodní inspekci a zahájit proti této společnosti právní řízení.

Reklamaci zde neporvání autorizovaný servis, ale interní člověk ve společnosti. Výsledky reklamace jsou tak zkreslené a lživé. Vše je v jejich prospěch.

Pravda nakonec zvítězí, bohužel to muselo zajít až k soudu.

• -reklamace

Hrozný přístup při reklamaci, telefon jsem reklamovala na výdejním místě-tedy Brno, Kobližná, reklamace už trvá už více než 30 dní a dosud jsem neviděla telefon ani peníze. Telefon, na který jsem stále odkazována od prodavače z výdejního místa neexistuje, na e-mail nereagují.

• Obchod má skvělé ceny,rychlé dodání,servis taky v pořadku.

Kladně a rychle vyřízená reklamace.Jsem spokojen.

• Nevim o zadnych

• Kam se poděl tento obchod,potřebuji reklamovat,tlf kontakt nefunguje,odkaz na easy servis nikdo se neozývá,obchod nekomunikuje a čkoliv má stranky v rekonstrukci.

zatím hrůza

Reakce obchodu Umobile

Dobry den, a zkoušel jste nám telefon zaslat? Adresa je (a vždy byla) na našich stránkách.

• vše ok
    • dostupnost
    • velký výběr
    • kvalitní komunikace

• Cena zboží
    • Nelze platit kartou,při odběru na Uložence

Spokojenost,doporučuji

Dobrý den

děkujeme za kladné zhodnocení nákupu v našem internetovém obchodě a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.Poplatky za akceptování plateb platební kartou jsou bohužel tak vysoké, že jsou neslučitelné s maržemi v našem oboru

• Možnost osobního vyzvednutí v Brně.
    • Nemožnost platit kartou při objednávce, nebo na místě.

Dloho jsem se rozhodoval mezi cenou a CZ distribuci, nakonec zvítězila cena a distribuce EU. Po pročteni všemožných diskuzí mi bylo jasné, že musím zvolit takový obchod, kde je možnost os. odber. Telefon jsem si mohl vyzkoušet a hlavně fyzicky zkontrolovat (měl veškeré ochranné folie a balení bylo nepoškozeno). Pochazí sice z Polska, ale co na tom, použivám ho cca. 10 dní a jsem maximálně spokojen jak s volbou přístroje, tak e-shopu kde jsem ho pořídil.

Dobrý den

• Mimo e-shop má i kamennou prodejnu. Přijatelné ceny.
    • Nedostatek příslušenství (minimálně k (novějším) mobilům).

Dobrý den

děkujeme za kladné zhodnocení nákupu v našem internetovém obchodě a těšíme se na další vzájemnou spolupráci. Příslušenství opravdu moc nenabízíme. Je ho takové množství, že se raději věnujeme pouze telefonům.

• Osobni odber na prodejne

• možnost osobního odběru
    • menší výběr zboží

Nákupu mobilního telefonu přes internet jsem se vyhýbala velmi dlouho. Je to přece jen drahá záležitost a byla jsem vůči tomu dost skeptická. Nejvíc mě děsila představa reklamací.

U tohoto obchodu mě velmi mile potěšila nejen spousta kladných recenzí od nakupujících, ale také přítomnost kamenné prodejny, kam jsem kdykoli mohla zajít. To byl asi rozhodující faktor. Telefon mi přišel hned následující den po odeslání objednávky. S nákupem jsem byla maximálně spokojená. Škoda jen, že obchod neprodává i příslušenství, jako jsou např. obaly a kryty na telefony, ale to není zase až tak podstatné. :-) Doporučila bych i svým známým. Děkuji.

• rychlost, přehlednost
    • žádné jsem neshledala

perfektní kdo pospíchají s nákupem a nemají čas lítat po městě

Dobrý den

• levnější výrobky proti konkurenci

přehlednost, příznivé ceny

• kvalita, rychlost, cena