• Rychlé vyřízení
    • Dobrá komunikace
    • Platba možná dobírkou
    • Nepodařilo se mi tam nakoupit ke spokojenosti
    • Drahé a nekvalitní

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

děkujeme za reakci. Zakoupeného produktu se prodalo desítky kusů a zatím byli všichni zákazníci spokojeni. Pokud hledáte podobný produkt ve vyšší kvalitě, doporučujeme tento od jiného výrobce (dražší ale také podstatně větší): Číslo produktu: FW-1327N.

Děkujeme.

• Poslali poničenou květinu

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

omlouvám se za nepříjmenost, k poškození muselo dojít pravděpodobně dopravou. Prosím zašlete nám případně reklamaci emailem abychom ji mohli vyřešit. Děkujeme za pochopení.

• zakoupené trávy absolutní propadák za ty peníze,i u Vietnamců koupím kvalitnější zboží.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

děkujeme za reakci. Pokud nejste spokojena, můžete zboží samozřejmě vyměnit nebo vrátit. Zakoupeného produktu jsem prodali několik let stovky kusů a zatím jsem neměli ani jednu reklamaci. Děkujeme za pochopení.

• Vypadá opravdu uměle

Dlouha dodaci doba, dopravce hruza, umele kvetiny hrozne provedeni.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

dle informací dopravce byla zásilka doručena později z důvodu neúspěšného prvního pokusu o doručení - příjemce nezastižen. Dopravce by měl příjemce informovat o termínu doručování vždy sms i emailem s 3 hodinovým oknem pro doručení.
    Objednaný produkt patří k jedněm z nejlevnějších. S kvalitou roste cena, doporučujeme případně volit dražší a tím kvalitnější produkty. Děkujeme.

Zboží nemají skladem, teprve objednavaji

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

omlouvám se za zdržení, termín u objednaného produktu byl uveden 2-5 pracovních dnů. Bohužel v této koronavirové době nefungují dodavatelé ani dopravci zcela standartně a hladce. Zboží bylo odesláno včera a dopravce by měl doručovat dnes. Děkujme za pochopení.

• Na fotografii vypadají umělé květiny lépe, než v reálu. Zklamání.
    • zboží neodpovídalo obrázku, ale vracet nebudu

• Stále som nedostal objednávku.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

děkujeme za reakci, zboží bylo odesláno v avizovaném termínu, patrně se zdrželo u dopravce na cestě do SK.
    Dle dopravce je balík dnes na rozvozu a dnes by mělo být doručeno.

• nedodává kvalitní zboží

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

nechápeme jak můžete hodnotit kvalitu zboží když byla objednávka v den objednání těsně před expedici vámi stornována.
    K dodání tedy vůbec nedošlo.
    Nespletl jste se?

Špatná komunikace, zatím jsem po 11 dnech zboží neobdržela, po určení termínu příští čtvrtek, zapoměli napsat, který čtvrtek?

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

omlouváme se za zdržení, zboží již bylo odesláno a dnes vám jej bude dorpravce doručovat. Více informací jsem Vám zaslali emailem. Děkujeme za pochopení.

• Rychlá reakce i dodání
    • Obrázky zboží jsou na webu příliš malé, nelze posoudit skutečný vzhled zboží
    • Je nabízen jen jeden způsob dopravy, kromě osobního odběru

Na dodaném zboží je až příliš patrné, že je umělé, čekal bych trochu lepší kvalitu.

• Přes urgenci nebylo zboží doručeno.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

omlouváme se za zdržení, zboží od výrobce ještě nepřišlo (dodavatel má nějaké problémy s expedici), zboží nám od nich přijde ve čtvrtek. Zboží odešleme ve čtvrtek a bude doručeno následující pracovní den až dva.
    Děkujeme za pochopení.

• na e-mail mi přišel špatný odkaz na sledování zásilky, takže jsem nevěděla, kde zrovna je
    • zboží není stejné jako na obrázku! Kdybych věděla, co mi ve finále přijde, ani bych si to nekoupila.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

víme že dopravce měl přes vánoce problémy u u několika balíků čísla zásilek neodpovídaly. Omlouváme se ale brázky produktů přebíráme od výrobce. Pokud Vámi objednaný EKO vánoční stromeček 120cm za 199,- Kč nevyhovuje, můžete jej vrátit viz obchodní podmínky. Děkujeme za pochopení.

Objednavku nikdo neodeslal ani po tydnu, u jinych eschopu dostanu zbozi nekdy i do 24 hodin od momentu, kdy zbozi objednam na PC.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

Dobrý den, objednávku jsme na vaše přání stornovali. Za zdržení se omlouváme, bohužel dopravci v tomto předvánočním období mají skluz i několik dní. Děkujeme za pochopení.

• Jak mám hodnotit váš obchod, když jsem žádné zboží dodnes neobdržel a je to již 14 dnů?

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

zboží bylo odesláno, ale dopravci jsou již v tomto vánočním období v kolapsu. Bohužel neovlivníme termíny doručovaní u dopravců.

Děkujeme za pochopení.

• Prehľadnosť webových stránok.
    • Dodacie lehoty a tovar označený skladom nieje na sklade.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

zboží bylo odesláno, ale dopravci jsou již v kolapsu, doručení můžete očekávat dnes, nebo v následujících dnech. Bohužel neovlivníme termíny doručovaní u dopravců.

Děkujeme za pochopení.

• Pozdní expedice, nebo líný přepravce...

Zboží, které jsem u Vás objednal, mělo dorazit jako dárek. Po 10 dnech tu stále není, takže teď už si ho můžu zasadit kam chci ...

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

zboží bylo odesláno, ale dopravci jsou již v kolapsu, dle inforamace ne sránkách dopravce bude zboží dnes doručováno. Více info jsme vám poslali do emailu.

• Zboží nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje

Zbozi i po 14ti dnech nedorazilo.telefon nikdo nebere.

• Naprostá zaostalost a nepružnost logistiky, zejména platebních možností.
    Nedodržování lhůt.

Reakce obchodu UmeleKvetiny-shop.cz

děkujeme za reakci. Standartně zasíláme zboží na dobírku, nebo je možné uhradit zboží převodem na základě zálohové faktury. Dle vašeho přání jsme způsob úhrady změnili na platbu zálohovou fakturou. Samozřejmě se tím posunul i termín expedice, kdy jsem čekali než nám platba dorazí na účet.