velikost S-L odpovídá velikosti jen M, špatná kvalita šití.

• Objednala jsem si tepláky a zateplenou mikinu. Tepláky měly flek a žmolky. Mikina pouští chlupy. Nekvalitní zboží.
    • Mikiny jsem vyprala a stále pouští černé chloupky, musela jsem je vyhodit.

Objednala jsem si šaty, u kterých bylo uvedeno, že jsou z 95% viskózy a 5% elastan. Totéž je i na cedulce našité přímo na šatech. Ale není to pravda, jsou cele z polyesteru, takže igelit. A nejsou podšité, takže velmi průhledné. Myslím, že jsou to přeprodané ze Sheinu nebo podobného webu. Za cenu cca 550,- bych čekala aspoň pravdu.

Byly mi doručeny naprosto jiné pantofle.

• Nemohu ohodnotit zboží,páč ještě nedorazilo ačkoli mělo přijít do tří dnů od objednání.Ubehl týden zboží nikde

Reakce obchodu Umaminek.cz

Dobrý den, balíček máte uložený několik dní na poště protože se vám ho nepodařilo doručit, pošta by vás měla informovat, do emailu posílám trasování zásilky.

• Objednané jsem měla 3ks pantoflí, 1 x bílé a 2 x šedé. FAKTURA odpovídala 3 kusům a samozřejmě balné a za platbu dobírkou. přišly mi pouze 2ks pantoflí. předpokládám, že to bylo nedorozumění a 1 ks šedé mi snad dodají, nebo vrátí peníze

Názor - snad to byl pouze omyl obchodu.

Reakce obchodu Umaminek.cz

Dobrý den, ano jednalo se o nedorozumění, chybějící pantofle jsme odesílali obratem. Děkujeme a velice se omlouváme.

• Mikina vel. 3Xl šířkou rukávů naprosto neodpovídá dané velikosti, nedoporučuji

Mikona vel. M odpovídá. Mikina vel 3XL má špatný střih, rukávy velmi úzké, pro osoby velikosti plus size naprosto nevyhovující.

Reakce obchodu Umaminek.cz

Lenko děkujeme za za recenzi a prosíme už u nás radši nikdy nic nekupujte, protože psát všude kam jen to jde jak jsme strašní, že vám neseděla jedna mikina a udělovat negativní hodnocení uplně všude, to už je moc.... Zboží, které nesedí nebo se nelíbí tak není nikdy problém vrátit, vždy vracíme peníze bez problémů.

• Psala jsem reklamaci a nikdo nereaguje.Ani na mail, ani messenger

Není to s obchodem je to s botama...myslela sem podle fotky,že jsou z jiného materiálu.Na velikost 40 jsou hodně úzké

Reakce obchodu Umaminek.cz

Paní Rito, není nic jednoduššího než botky vrátit :-) Je to jednoduché a zdarma https://www.umaminek.cz/vraceni-a-vymena-2/ Děkujeme :-)

• pěkné ceny, příjemný materiál zboží
    • malá komunikace

Zboží dorazilo s denním zpožděním, objednala jsem si 2 kusy, jedno bylo podle objednávky, druhé neodpovídalo barvou. Psala jsem paní prodavačce, že si to už nechám, ale že mě to mrzí. ta na mail vůbec nereagovala - žádná omluva, nebo nabídka výměny. Chtěla jsem si toho nakoupit více, ale po této zkušenosti, bez omluvy a komunikace, nemám zájem.

• bylo zaslané jiné zboží než bylo objednané a ani nezavolali nebo sms nebo jinak nedali vědět,že zasílají jiné zboží

Reakce obchodu Umaminek.cz

Nevím jaké jiné zboží vám bylo doručeno? Pokud se stala nějaká chyba můžete to řešit mailem nebo telefonem, ale z naší strany nevíme že by bylo odesláno něco jiného než jste si objednala. Pokud se toto stane vždy každému vše na naše náklady vyměňujeme, jen stačí se ozvat...

• Kojící podprsenka měla být podle informací na web stránce 90%bavlna a ve skutečnosti je 90% poliamid

Nenakupovat zde, uvádějí lživé informace o zboží