• Obchod velmi rychle odesílá objednávky.
    • Jedná se o objednávku 06261. Objednal jsem 25 kusů zapalovačů Royce 31254 TC 5. Z toho 7 kusů bylo správných a 18 kusů bylo jiných neprůhledných kde nebylo vidět kolik je uvnitř plynu. Osoba, která tuto objednávku balila musela vědět, že balí to co nebylo objednané. Zato by měla být patřičně ohodnocena. Už jsem zde nakupoval a vždy jsem byl spokojen. Nakupovat zde již nebudu .a obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu UH SHOP

Za pochybení v objednávce se omlouváme. Mrzí nás, že jste nám nedal šanci to napravit, zapalovače bychom Vám samozřejmě vyměnili za správné.

UHshop.cz

Po objednání byla potvrzena objednávka , následně že se vyřizuje pak další email ze je připravena k odeslání a další dva e-maily že se objednávka ruší že zboží už není skladem a vše je stornováno. Nechápu když je připraveno k odeslání a najednou není skladem. Žádná jiná komunikace prostě stornováno a hotovo. Už nikdy víc tento obchod.

Reakce obchodu UH SHOP

Bohužel nastala chyba ve skladě. Při vyřizování objednávky nebyl zapalovač nalezen ve skladu.
    O tom že objednávka byla zrušena, Vám byl odeslán email a poté byla objednávka stornována.
    Myslím, že se nic tak hrozného nestalo.

UHshop.cz

• Baterie doručeny po dvou týdnech, mezi tím jsem byl nucen si koupit Po dvou týdnech čekání ,jsem si musel koupit baterie jinde

Reakce obchodu UH SHOP

Omlouváme se zpoždění dodání objednávky.
    Uvedené zboží bylo skladem u dodavatele a doba dodání nebyla jak píšete dva týdny, ale 9 dní.

• hezký výběr
    • neochota řešit chybu na straně české pošty

Objednala jsem si čtecí brýle, obchod je odeslal poměrně včas, nicméně pak zůstaly ležet na podací poště. Na tuto skutečnost jsem obchod upozornila a požádala, aby situaci řešili. Přišla mi odpověď, že oni zboží odeslali včas a že to tedy budou řešit s poštou. Předpokládám, že neřešil nikdo nic, protože zásilka na podací poště takto ležela týden. V ten moment už jsem objednávku stornovala.
    Dlouho jsem se nesetkala s podobným přístupem obchodníka.

Reakce obchodu UH SHOP

V pátek 10.1.2020 21:58 objednáno.
    V pondělí 13.1.2020 odesláno (přes víkend nepracujeme) RR0781103815M
    Ve středu 22.1.2020 doručování zásilky a následné odmítnutí adresátem. (21.1.2020 udělena negativní recenze)

Že balík Česká pošta ztratila opravdu nemůžeme a reklamace u České pošty trvá někdy i cca 3 týdny a byly bychom sami proti sobě, kdyby jsme reklamaci nepodaly za ztracené zboží.

• Dlouhá doba dodání.
    • Vysoké dopravné k vzhledem malému balíčku ( 1 brýle ).

Brýle jsem potřebovala,tak jsem doufala,že mi přijdou brzy.Nedoporučuji.

Reakce obchodu UH SHOP

Omlouváme se za delší dobu dodání, ale vybrala jste jsi nejdražší poštovné a poté za to dáváte negativní hodnocení.

UHshop.cz

• Délka dodání, nefunkčnost o vikendu

Reakce obchodu UH SHOP

Děkujeme za recenzi, o víkendu nepracují ani dopravci, takže zásilku jsme dříve než v pondělí zaslat nemohli... jelikož objednávka byla vytvořená v pátek 27.1 23:49 a zboží bylo doručeno na vybranou zásilkovnu ve středu 1.2, takže dodací doba odpovídá dle popisu na našem eshopu.
    Mějte se, UHshop.cz

• zboží nedorazilo

Reakce obchodu UH SHOP

zboží dorazilo, po telefonické domluvě jsme zjistili, že zásilka se zdržela na poště.
    UHshop

• Kominikace

Do

Neseriózní jednání.

Reakce obchodu UH SHOP

děkujeme za Váš komentář, nevidím o jakou se jednalo objednávku, takže nemůžu posoudit

Je levný, objednala jsem si zboží 4.12. po upozornění co se děje s mojí objednávkou mi odpověděli . Zase po dalších třech dnech mi napsali že objednávka byla odeslána a stále čekám jestli mi dorazí. Proto nejsem spokojena s obchodem ani s dodáním.Dělají si asi s lidí srandu.

Reakce obchodu UH SHOP

Vaše objednávka je odeslaná, jak jsem Vám i po telefonu řekl, doporučené zásilky trvá před Vánocemi České poště doručit déle, než obvykle, v e-mailu jsem Vám poslal kód track and trace pro sledování zásilky online. Srandu si z lidi neděláme, tento argument mi přijde z Vaší strany zavádějící.

S pozdravem UHSHOP.cz

• spatny popisky

po tydnu se mi ozvali, ze to jsou 2kg misto uvedenych 6x2kg

Reakce obchodu UH SHOP

Značení 6x2kg je počet kusů balení v krabici, ale cena je pouze za jedno 2kg balení…..vše jsem Vám napsal a bylo to přesně druhý den po objednání zboží:)

S pozdravem UHSHOP.cz