• žádnou
    • není na více místech než v BRNě

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi, výdejní místa za nízké poštovné 59 Kč máme po celé ČR.

Bohužel mi bylo doručeno úplně jiné zboží.

Reakce obchodu udafiho.cz

děkujeme za recenzi. Dovolte nám vyjádření. Objednávka byla vytvořena 9.12.2018. 23:39, odeslána 11.12.2018, převzata 13.12.2018 - dne 28.12.2018 nás zákazník emailem informoval , že mu došel jiný produkt, který nemáme ani v nabídce (tím vyloučena záměna zboží při balení). Po 15 dnech řešit, že došlo něco jiného, nám bohužel nedává mnoho možností, jak se dopátrat, zda například nebyl problém na straně dopravce....

Přišli mi vodní pumpy, ale nefunkční rozbyte.

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi. Pumpa na vodní bomby byla prodána ve velkém množství a nebyla ani jedna reklamace. Při balení se zboží vizuálně kontroluju i tím se snižuje riziko zaslání poškozeného produktu. Samozřejmně, že se může vyrobit vadný kus nebo dojít k poškození při přepravě. když se tak stane, je nás nutné okamžitě kontaktovt a my sjednáme nápravu. Zákazník nás vůbec nekontaktoval.

nezveda telefon, abychom problem vyresili

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi, když se náhodou zákazník nedovolá, vždy voláme zpět, tak bylo i učiněno v tomto případě. Nyní jsme už v kontaktu a problém řešíme. Jedná se bohužel zase o přepravce Intime, který ještě nezvládnul doručit zásilku, která byla odeslána 12.12.2016. Zásilku jsme několikrát urgovali a dle sledování zásilek na stránkách intime by měla být dnes doručována. Omlouváme se za komplikace.

• dosud jsem zboží neobdržela

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi. Po připsání platby na účet bylo zboží ihned odesláno, bohužel dopravci intime trvalo dodání zásilky týden. Sice nabízíme tuto dopravu za 36 Kč ale ani tato výhodná cena nesmí být na úkor doby dodání. situaci s doipravcem řešíme. Omlouváme se za komplikace, které byly zapříčiněny dopravcem.

Zbozi dorazilo v poradku ale bylo nevhodne zabalene.
    Dorazilo ve zbytecne velke krabici, ktera byla prepravou vyrazne ponicena. Temer chybelo vyplneni vnitrniho prostoru krabice.

Reakce obchodu udafiho.cz

Jak se chová přepravce k balíkům bohužel moc ovlivnit nedokážeme převážně se jedná o selhání jednotlivce. Zabalení zboží do větší krabice má právě zamezit poškození například při proražení krabice - zvláště, když se posílá plastová sada na vaření, která má nepravidelný tvar. Důležité je, že nakonec zboží došlo v pořádku. Děkujeme za recenzi, každá připomínka je pro nás podnětem ke zlepšení.

• Cenove nabidky na webu fajn
    • Zboží neodpovídá inzerované kvalitě

Vždy si zkontrolujte kvalitu prodávaného produktu,která je dána již výrobou.Prodavači za to většinou nemohou.

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi. Jednalo se o točnu s 8 výjezdy pro vláčkodráhu Bigjigs. Jedná se o Anglickou značku a myslíme si, že kvalita odpovídá ceně. V Nabídce máme točnu Maxim, které je za vyšší cenu a s jinými parametry. Váš názor respektujeme a mrzí nás, že jsme nenaplnily Vaše očekávání. V případě nespokojenosti, je důležité s námi komunikovat, kdy se vždy snažíme najít řešení, aby byl zákazník spokojený.

• ..
    • špatná komunikace,dlouhá dodací lhůta i když je skladem

Nákup jednou a naposledy.

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi, nákup byl proveden v den dopravy zdarma a zboží bylo placeno převodem na účet. Čekali jsme na připsání platby na účet. Bohužel v den dopravy byl velký nárůst objednávek a přehlédli jsme platbu v bance. Objednávka byla učiněna v úterý 19.11. a týž den byly zaslány podklady k platbě. Zboží bylo odesláno po kontrole všech objednávek a plateb 27.11. Od zákazníka jsme nezaznamenali žádnou urgenci a proto jsme na chybu došli 27.11. Uvedené zboží skladem je 100% skladem!!! Chyba byla na naší straně a uznáváme ji, ale možná by jsme uvítali komunikaci ze strany zákazníka (zavolat, napsat email) protože chybovat je lidské. Ještě jednou děkujeme za recenzi, která nás motivuje ke zdokonalení služeb našim zákazníkům.

• Neuveden český překlad bezpečnostních pokynů
    • Problémy při zasílání

Našel jsem výrobek, který jsem poptával

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi. Bylo prodáno pískoviště mušle a bohužel nás zákazník neinformoval, že mu chybí bezpečnostní pokyny v českém jazyce. Problémy při zasílání žádné nebyly, jen si dotyčný vybral dopravu prostřednictvím Zásilkovny, která však posílá jen do určitého rozměru (vše je uvedeno v přepravních podmínkách). Naše jednání bylo solidní a zákazníka jsme hned o chybně zvolené dopravě informovali.

Zboží bylo dodáno nefunkční-rozbité, baterky v autíčkách zrezivělé, autíčka nefungují, místo pro vložení baterky nešlo vůbec otevřít, po dlouhém boji se nakonec povedlo, míčky v kterých jsou autíčka - nedrží zavřená, už nikdy žádná objednávka "U Dafiho"

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi. U některých autíček byl problém s baterkami (vybité) proto v popisu zboží udáváme, že baterky je potřeba pořídit. Jinak s autíčky nebyl nikdy žádný problém a bezvadně fungují. Bohužel autíčka nám nebyla reklamována, tak nejsme schopni popsané závady a nefunkčnost posoudit a případně zboží vyměnit.

Zboží dorazilo v pořádku, bohužel bez návodu a ne v originálním obalu, pouze v použitém sáčku. Ihned po uvedení do provozu se ukázalo, že je částečně nefunkční. Můj názor je, že nebylo nové. Vzhledem k ceně ho však vracet nehodlám a objednám si ho znovu raději někde jinde.

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za recenzi, bohužel v případě, že nechcete řešit problém s námi, nejsme schopni vaše negativní zkušenosti posoudit. Použitité zboží neposíláme a v případě nefunkčnosti, by vám bylo zboží vyměněno!

• Dorazily mi dvě levé boty, takže jsme zboží vraceli.

Reakce obchodu udafiho.cz

Děkujeme za rezcenzi. Chyba se stala už u dodavatele a naší chybou bylo, že kontrolujeme pouze správnou velikost, barvu, typ... ale levá - pravá ne... Je to pro nás poučení pro příště... Zákazník boty nechtěl vyměnit, proto po přijetí zboží mu bude vrácena celá částka a vzniklé náklady na poštovné budou kompenzovány slevovým kupónem. Chybovat je lidské a vždy hledáme nápravné řešení, které bude zcela vyhovovat zákazníkovi.