• odběrní místo přímo u bydliště
    • dodání za tři týdny místo jednoho udávaného

Panenky do domečku nebyly drahé a jsou jiné než prodává např. Bambule atd. - vnučka je teprve dostane.
    Pokud je v e-shopu uvedeno : zboží do týdne, je třeba počítat s více týdny na dodávku.

• Rychlé jednání
    • Vstřícný přístup

žádné problémy s doručením, zboží perfektně zabaleno a ochráněno tak proti poškození, zakoupená hračka je skvělá, netradiční, zabaví dítě s rodičem :-)

Hodnotím na jedničku přístup majitelů obchodu, jejich přehled v oblasti hraček. Webové stránky jsou přehledné. Děkuji tímto i za pomoc s výběrem hračky pro dceru.

• Krásné zboží, dostupná lokace, vynikající domluva

Nádherný sortiment kvalitního zboží, jak na eshopu, tak i v kamenné prodejně. Vyborná komunikace, dostupné místo. Vždy jsem byla s nákupem velmi spokojená.

Děkujeme moc

Dobry den.s hrackarstvim Tyniko jsem velice spokojena.Zbozi jsem si objednala pres internet behem kratke doby bylo na prodejne k vyzvednuti.Velmi prijemna a komunikativni pani v obchode.Doporucuji.

Děkujeme moc :-)

• Super komunikace
    • Dobře zabaleno

Doporučuji, již několikátý obchod.

Děkujeme moc

• cena výrobku

• nabizeli zbozi ktere jinde neni k dostani (zrejme skladove zasoby ci vystavene zbozi v prodejne) _ velmi me to potesilo

Děkujeme

• Velmi příjemná obsluha
    • Perfektní výběr

Děkujeme, těší nás

• osobní milá komunikace
    • rychlé odeslání

Děkujeme Vám moc :-)

Prestoze zbozi nebylo skladem, telefonovali obratem, zda to nevadi, ze bude pozdeji. Jini se timto ani nezabyvaji a dodaji az to naskladni. V pripade, ze to potrebujete jako darek, je to dobre vedet

Zcela bez problémů. Rychle dodáno.

Zboží jsem objednal v neděli na výdejní místo Zásilkovny kde bylo doručeno až v pátek. Dotazoval jsem se obchodu proč došlo ke zpoždění, tvrdili, že se stala chyba u Zásilkovny. Dotazoval jsem se Zásilkovny, tvrdili, že obchod dodal zboží až ve středu večer. Kde je pravda nevím. Každopádně zboží objednané u Brna došlo do Zlína za 4 pracovní dny. A to již máme po Vánocích a rok 2018.

• Velice milá a ochotná paní na telefonu, která mi rychle zjistila, jestli je vše zboží skladem a ještě ten den odesláno.

• rychlý nákup

Výhoda

Několikrát jsem byla informována ó pozdějším dodání ,velmi dobrá komunikace - doporučuji

Ihned telefon, že všechno objednané zboží není už na skladě, nabídka náhradního řešení, promptní zásilka, pohotové jednání.

• Solidní, rychlé jednání :-)

• vstřícné osobní jednání, vše proběhlo rychle a bez problému