• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Veliký výběr kvalitních hraček
    • Žádné

Nejlepší hračkářství co znám. Milá paní majitelka, krásné a hlavně kvalitní hračky, skvělé prostředí (herna) pro děti. Všem moc doporučuji.

• pěkný výběr hraček
    • super cena

Byla jsem s celkovým servisem obchodu moc spokojená. Web je přehledný, takže jsem rychle našla co jsem potřebovala. Určitě bych doporučila i dalším lidem.

• Expresní doprava
    • Pěkný web
    • Dobré ceny i sortiment

S nákupem jsem byla velmi spokojená, překvapilo mě opravdu expresní doručení - objednávku jsem zadala večer a druhý den jsem už měla zboží doma.

• krásné hračky skladem za přijatené ceny

doporučuji, profesionální přístup a kvalitní produkty

• Profesionální přístup
    • Skvělá komunikace
    • Dobré ceny a kvalitní hračky
    • Neshledávám

Jednou nakoupeno během služební cesty v kamenné prodejně a jednou přes eshop, obě varianty mile překvapily. Velký výběr kvalitních hraček s dobrými cenami, ochota při nákupu, možnost vyzkoušení a prohlídnutí produktů. Doručení zásilky rychlé, vše dobře zabaleno. Jsem spokojná a eshop řadím mezi mé oblíbené.

• Spoustu rozličného zboží, příjemné jednání personálu, rychlost při objednání a dodání zboží
    • O žádných nevím

Rozhodně doporučuji...S takovou vstřícností a ochotou jsem se již dlouho nesetkala.

• Spolehlivost, vstřícnost, ochota
    • o žádných nevím

Bezkonkurenční a pohodlný nákup, perfektní služby, bleskurychlé jednání a dodání.

• Přehledné stránky, zajímavé ceny, velmi ochotná paní majitelka
    • Žádné neznám

Zboží jsem objednal poměrně pozdě před Vánoci. Během pár hodin mi paní majitelka volala, že balíček předala spediční službě a měl bych jej obdržet na druhý den. Ochotou a příjemným vystupováním jsem byl nadšen. Hračka dorazila v pořádku a Vánoce jsme stihli.

Naprosto doporučuji, úžasné jednání, ohromná ochota. Objednávala jsem na poslední chvíli a na objednané zboží chvátala, z obchodu mi vyšli maximálně vstříc.

• Komunikace s obchodem byla perfektní. Paní mi osobně zavolala, že přes poštu negarantuje doručení do vánoc a tak to tedy pošle přes kurýra. Na výběr mají spousty nádherných a vkusných hraček
    • Jediná kamenná prodejna je v Boskovicích. Škoda, že jich nemají více po republice :-)

Naprostá spokojenost

• Paní majitelka je velmi vstřícná a ochotná. O přijetí objednávky a poté i o připravené zásilce k vyzvednutí mě informovala osobně telefonicky. Radost je navštívit kamennou prodejnu v Boskovicích, milá obsluha a samé pěkné a vkusné hračky, žádní plastoví dinosauři :)

Vřele doporučuji, obchod provozovaný s nadšením a láskou.

• Vyborna komunikacia, skvely 100 % proklientsky pristup
    • Ziadne son nezistila

Vrelo doporucujem, velmi ochotni, vysli mi max v ustrety

• skvělá komunikace i výběr zboží
    • dobré ceny
    • bleskové vyřízení objednávky
    • nevím o žádných

maximální spokojenost, vynikající obchod, mimořádná ochota a vstřícnost
    vřele doporučuji!

• Krásné hračky. Originální s dobrou cenou.

Krásný obchod. Prodavačky na úrovni a dokáži dobře poradit.

• rychlost,ochota,
    • nemá

doporučuji,ochota,

• Velký výběr kvalitních dřevěných hraček.

Výborná komunikace - osobní i mailová. Na prodejně možnost výměny zboží za jiné. Příjemné jednání.

• Super nabídka, vstřícnost při dotazu na zboží. Rychlá odezva a potvrzení. Vyzvedl jsem si osobně na prodejně.

Super nabídka, vstřícnost při dotazu na zboží. Rychlá odezva a potvrzení. Vyzvedl jsem si osobně na prodejně. Obchod vřele doporučuji.

U hračky se vyskytla malá výrobní opravitelná vada. Obchod nabídl ke spokojenosti obou stran finanční kompenzaci. Velice solidní vstřícný obchod. Doporučuji.