• Jsem spokojena
    • Kvalitní zboží

Spokojaná

• spolehlivost, serióznost, rychlost
    • barevnost katalogu, uvedené velikosti

Velice kladný a pozitivní

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za objektivní shrnutí zkušeností s naším eshopem a moc si toho vážím. Hned je ten den veselejší. Krásné jarní dny přeji

• nemusím nikam chodit
    • nemá slabiny

• krásné zboží
    • výborná komunikace s obchodem
    • při výměně velikosti byli velice ochotní
    • jsem maximálně spokojena a doporučuji

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za objektivní zhodnocení obchodu a jsem opravdu ráda, že jste spokojená a vyměněné šatičky vám sedí a budou dělat radost.
    Krásné Velikonoce

• Väčšie veľkosti

Skutočne je na čo pozrieť a aj ceny sú prijateľné

Petra

• pouze delší dodací lhůta

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za zelené doporučení ostatním zákazníkům. Vaše spokojenost je naše radost. O delší dodací době víme a snažíme se zapracovat na tom, aby se v budoucnu zkrátila.
    Petra

• Velmi vstricny přístup paní majitelky ohledně vrácení a poslání menší velikosti šatů.
    • Myslím, ze žádné slabiny nemá, možná jen to, ze nemají obchod v okolí Prahy. :-)

Tento obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi si vážím vašeho doporučení a recenze.

• Prijemne ceny
    • Zajimave zbozi
    • Vyber zbozi

Doporucuji

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za zelené doporučení ostatním zákazníkům. Vaše spokojenost je naše radost. V nabídce zboží se snažíme být jiní než ostatní.
    Petra

• Stránky obchodu se mi líbí, obchod ohodnotím , až mnou zaplacené zboží dorazí. Děkuji .

• cena,rychlost dodání a domluva

mohu jen doporučit,nemám
    co vytknout

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za zelené doporučení ostatním zákazníkům. Snažíme se být k zákazníkům přívětiví, na 100% upřímní

• široký výběr
    • přehlednost

jednoznačně doporučuji, byla jsem s nákupem spokojená

Petra

• nabízí oblečením které v kamenných obchodech nejsou

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za zelené doporučení. Snažíme se přinášet našim zákazníkům zboží jiné, originální, neokoukané.

• Velký výběr,spolehlivost
    • O žádných nevím

Doporučuji ostatním, velký výběr, rychlost dodání,

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za zelené doporučení ostatním zákazníkům. Snažíme se naše služby neustále zlepšovat.

• náhodný výběr
    • objednávka byla vyřízena a dodána obratem

Doporučuji tento obchod,moje první objednávka

krajkové pouzdrové šaty - elegance,která

opravdu ohromila.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velice vám děkujeme za doporučení ostatním zákazníkům. Zelená je pro nás hnacím motorem. :-)
    Petra

• Šaty jste nabízeli levněji než jiné internetové obchody.
    • Místo objednané velikosti M jste mi zaslali šaty s označením L. Vracet je nebudu, přešila jsem si je na velikost M. Doporučila bych přikládat k faktuře i "vratku" - doklad, který umožní bez složitého vyhledávání postupů vrácení zboží na Vašich stránkách, včetně návodu, jak zboží vrátit.

Obchod nabízí šaty za cenu, která odpovídá skutečné kvalitě. Doručení proběhlo rychle a spolehlivě. Doporučuji využít jeho služeb.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za zelené doporučení pro ostatní zákazníky a velmi si jej vážíme.
    Pokud došlo k záměně velikosti (někdy se stane), stačilo nás kontaktovat, šatičky bychom si nechali naším kurýrem zavézt zpět a poslali bychom vám vel. M. Ale vy jste to vyřešila za nás a my vám za to děkujeme a jako malou kompenzaci zasíláme 10% slevu na další nákup do vaší emailové schránky.
    Co se týká vratky, tak šetříme životní prostředí a formulář pro odstoupení od smlouvy zasíláme v elektronické podobě i s obchodními podmínkami v prvním emailu, kdy vám dorazí potvrzení vaší objednávky. Návod na odstoupení od smlouvy je podrobně popsán na našich stránkách v levém sloupci pod odkazem "jak vrátit zboží"
    s pozdravem

• Přehlednost
    • Nevím o žádných.

S prvním nákupem jsem byla spokojená. Objednávka dorazila rychle.

• Výběr
    • O žádných nevím

Spokojenost po všech stránkách
    Doporučuji ostatním

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velice vám děkujeme za doporučení ostatním zákazníkům. Potěšilo. Stejně tak nás těší vaše spokojenost např. i s naším výběrem.

• přehlednost nabízeného zboží
    • rychlost dodání

nákup zde doporučuji

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velice vám děkujeme za doporučení ostatním zákazníkům a jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojená. Snažíme se dělat dobrou vizitku našemu obchodu.
    Petra

• přehledné stránky, informace o zásilce od objednávky až po dodání.

Pěkné zboží za příjemné ceny. Dodržené dodací lhůty a seriózní přístup obchodu. Určitě doporučuji a určitě nakoupím znovu.

• KVALITNÍ VÝROBEK
    • CAS DO DORUČENÍ

Kvalitní a přesná velikost.Jem delší čekací doba na doručení

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velice vám děkujeme za doporučení ostatním zákazníkům. Někdy se dodací doba prodlouží, ale i tak ji stále držíme v rozmezí té u výrobku avizované.