• dodání bez problému domů - na rozdíl od České pošty

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená a rozhodla jste se o tuto zkušenost podělit na Heurece a doporučujete nás ostatním zákazníkům. Velmi nás to těší a snažíme se naše služby stále zdokonalovat.

výběr zboží
    komunikace
    cena
    nevýhodou byla jen doba dodání-nezpůsobená prodejcem

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená se zbožím z našeho eshopu a i s naší komunikací.
    Moc vám děkuji za doporučení našeho eshopu ostatním zákazníkům

• Rychlost jak blázen

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

:-D moc děkujeme za zhodnocení nákupu a doporučení dalším zákazníkům.
    Petra

• Kvalitní zboží,velký výběr,rozumné ceny,dobrá komunikace

S prvním nákupem zde jsem nadmíru spokojena,kabelka dorazila,po celou dobu jsem dostávala informativní maily a navíc mě velmi potěšilo,že samotná kabelka byla vložena do celkem praktické nákupní tašky z netkané textilie.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

dobrý den, jsem velmi ráda, že jste spokojená se zbožím z našeho eshopu a moc vám děkuji za doporučení ostatním zákazníkům
    Petra

Super zboží, které je ještě hezčí než na webu

Petra

Objednaná kabelka vypadá luxusně a byla za velmi přijatelnou cenu. Jedinou nevýhodu spatřuji v delší době dodání.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, mockrát vám děkuji za doporučení ostatním zákazníkům. Vždy nás to moc potěší. Víme, že naším nevýhodou je delší doba dodání, snažíme se kompenzovat rozumnou cenou zboží.

Petra

• Preferují platbu předem, v mém případě zboží objednáno v sobotu, peníze na účet odeslány hned v neděli a v pondělí ráno urgence obchodu ohl. zaplacení. Tak to mě trochu vytočilo, neboť to není prakticky možné!

Vcelku v pohodě. Měla jsem asi výhodu, že jsem si objednala zboží, které bylo skladem, protože po přečtení nemálo negativních recenzí ohl. doby dodání jsem začala pochybovat, ale vše dobře dopadlo.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Po dvou dnech nikdo nezasílá urgenci, ale pokud zákazník zvolí platbu předem na účet, je jeho objednávka přeřazena do statusu "čeká se na platbu" a s tímto statusem znovu přijde zákazníkovi email s potvrzením objednávky, číslem účtu a variabilním symbolem.
    Dodací doba je vždy řádně uvedena u každého druhu zboží a stejně tak i informace, zda je zboží skladem. Bohužel v dnešní době málo zákazníků čte, nevšímá si podstatných informací a z toho pak vznikají nedorozumění a právě i ty negativní ohlasy. Člověk ze zásady raději kritizuje než aby chválil. Obchod bez problémů se bere jako samozřejmost, a proto jej ani nehodnotí. Jsme velmi vděční proto za každou kladnou recenzi.
    Co se týká platby předem nepreferujeme ji. Je u nás možné platit převodem stejně tak je možné i zaslání zboží dobírkou a zaplatit až při předání zboží řidiči.

nákup byl bez problémů

Petra

• Originální kousky oblečení a doplňků
    • U některého zboží úplně nesedí velikostní tabulky

Nastal malý problém s vrácením zboží, ale paní Petra vše vyřešila k mojí naprosté spokojenosti. Byla velice milá a ochotná problém řešit. Nemám co vytknout.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den paní Marie, děkuji vám za vaše kladné hodnocení a shrnutí obchodu s námi. Pravda, díky dvěma vratkám jsme se v účetnictví trochu ztratily, ale zaplať bůh jsme narazily na velmi příjemnou a chápající zákaznici a vše vyřešily k vaší spokojenosti.
    krásný den
    Petra

• Kabelky, které jsem si objednala byly velmi pěkné.
    • Přišla pouze jedna kabelka.Na můj dotaz mi bylo řečeno, že druhá kabelka je vyprodána.

Pokud bude dodržena objednávka, obchod bude perfektní.

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za zelenou a tudíž kladnou recenzi našeho obchodu a to i přes to, že obchod v tomto případě nebyl stoprocentní.

• obchod z domova

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za zelené doporučení pro ostatní zákazníky. V naší práci nás taková hodnocení motivují a vedou správným směrem!
    Petra

• skvělá komunikace, nádherné kabelky a tašky, vstřícnost, ochota, přehledné stránky. Nenakupovala jsem poprvé a příště opět budu určitě kabelku nebo tašku nakupovat právně tady
    • nemá

Obchod upozorňuje na delší dodací lhůty, kabelky se po objednání dováží, takže je to v řádu pár dnů, ale počkat si se v tomto případně vyplatí.. Ještě jsem nestačila omrknout všechnu nabídku, obchod nabízí i oblečení, takže až bude víc času.....

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám, paní Karlo, děkuji za shrnutí zkušeností s nákupy v našem eshopu. Zelenou barvu v hodnocení my máme opravdu všechny rády.
    Petra

K objednanému zboží by obchodník pro udržení spokojených zákazníku mohl dávat- věnovat malé (drobné) dárečky. :)

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, mockrát vám děkuji za doporučení ostatním zákazníkům. Vždy nás to moc potěší. Dárečky rozdáváme i teď při objednání zboží nad hodnotu 1,5 tis. Kč. I tak děkuji za váš podnět.

• Velký výběr zboží
    • Příznivá cena zboží

Tento obchod doporučuji

• rychlost, přehlednost

doporučuji, měla jsem problém s vybraným zbožím, ale byl bez potíží vyřešen

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za objektivní shrnutí zkušeností s nákupem a službami našeho eshopu.
    Krásný den
    Petra

• nákup z pohodlí domova

všem doporučují :::::)))))

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den paní Adámková, mockrát vám děkuji za vaše doporučení zde na Heurece. Moc pro nás znamená. Snažíme se být stále lepšími

• rychlost a solidnost

kvalitní zboží
    velký a zajímavý výběr
    skutečnost odpovídá nabídce

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za kladné hodnocení
    Petra

• přehlednost a velký výběr kabelek za rozumnou cenu
    • delší dodací lhůta

Doporučuji nákup s větším předstihem

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi vám děkuji za objektivní zhodnocení obchodu a jsem opravdu ráda, že jste spokojená.
    Petra

• nemohu posoudit - nemám objednané
    • zatím nevím

zatímjsem si neudělala názor

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, tak to je jasné, že nemůžete ještě posoudit, protože u zboží je dodací doba delší. Dotazník zasílá Heureka nezávisle na nás po deseti kalendářních dnech. Dodací doba je u zboží napsána a stejně tak i ve shrnutí objednávky, které jste obdržela. Je lepší nákup zhodnotit až po obdržení zboží. Ale i tak vám děkujeme za zelené doporučení, těch totiž není nikdy dost. :-)

• Velký výběr zboží
    • Nejistá kvalita, u některých výrobků nedostatečný popis a málo fotografií, delší dodací lhůta

Celkem vše vpořádku

Reakce obchodu www.tvojekabelka.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za vaši kladnou recenzi.