Jsem se vším spokojená, skluzavka je krásná, kvalitní jsem moc spokojená

• Dobra cena
    • Akorat zbozi jeste nedorazilo, tak tezko rict, jestli dorazi

Nazor musim dat 3 hvezdicky, super cena, akorat to zatim neprislo, tak nevim!

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

vybrala jste si u nás výrobek který se tvoří na zakázku a tím pádem je dodání delší což je vše zmíněno v popise u produktu.
    Prosíme tedy o vyčkání, děkujeme za pochopení.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

Zboží dorazilo v pořádku po objednání do 2 dnů. Pohoda.

S obchodem jsem velmi spokojená, protože jsem potřebovala doručit zásilku na určitý den a bylo mi vyhověno.

Vše v pořádku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží mají v nabídce a přitom ho nemají na skladě.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

bohužel nastala změna u výrobce o které jsme nebyli informováni a tak jsme vám ihned nabídli jiný skoro totožný výrobek který bylo možné ihned doručit k vám . Za tuto situaci se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.
    Hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Velmi rychlé doručení zboží, kvalitní komunikace, dobré zabalení zboží. Doporučuji

• dobrá rychlost a doprava

• Sortiment
    • Ceny!

Rychlé dodání

8.3. objednáno, 11.3.odesláno, 15.3. tu ještě není.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

moc se omlouváme za zpoždění které nastalo ohledně dodání od výrobce. Vidím ale že objednávka je již u vás a tak doufáme že je vše naprosto v pořádku.
    Děkujeme za váš nákup, hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Telefony zvedá milá paní
    • Nedostatečná komunikace
    • Žádné informace o průběhu doručování - zdá se, že nepředali údaje dopravci??
    • Cena za doručení

Již na samotném začátku je vše protahováno - platba je potvrzena až následující den, email o údajném předání zboží dopravci opět o den později. O další 3 pracovní dny později jsem zboží stále neobdržela, ani jsem nedostala informaci od kurýra (zvoleno ppl) - to dávám na vrub eshopu, ppl vždy informují o převzetí zásilky. Zvažuji zrušení objednávky.

Reakce obchodu Tvoje-zahrada.cz

tato situace nás velice mrzí každopádně jste si u nás vybrala produkt který se vyrábí na zakázku což je i zmíněno v popise u výrobku a tím pádem je dodání delší. Vaší objednávku vám bude doručovat společnost Toptrans, jelikož se jedná o rozměrnější balík, která vás bude také telefonicky kontaktovat při doručování.
    Děkujeme za pochopení, hezký zbytek dne Tvoje Zahrada

• Obj. byla vyřízena rychle a v pořádku

rychlost dodání

Žádný český návod a nebejt na korbě tak silnej plech tak by byla děravá.

• Kvalita
    • Žádné

Naprostá spokojenost. Nechápu negativní názory některých kupujících. V pondělí jsem objednala žebřík v hodnotě 5000, -Kč a zaplatila předem. V úterý mi přišla zpráva od přepravce, že moji objednávku převzal a bude mi doručena. Ve středu dopoledne jsem měla žebřík doma. Ještě jednou děkuji za rychlost a kladné vyřízení mají objednávky.

• Super rychlé vyřízení objednávky, vše dle popisu
    • Jako přepravce na stránkách uveden PPL, ale zboží převzal a dovezl jiný, s jinými časy závozu a nemožností platit na dobírku kartou.