• Jsem velice spokojen. Jedna zásilka do Zásilkovna a druhá PPL. Vše došlo v pořádku a velice rychle. Moc děkuji
    • Velice rychlé vyřízení mé objednávky a rychlé dodání. Prostě super

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• doručeno podle rerklamy

Orbitrek byl dodán s povrchovýn poškozením. Nermá vliv na funkci, jedná se o vzledovou vadu.

zákaznický servis

Obchod na Karlově náměstí doporučuji milá, rychlá, usměvavá, vstřícná obsluha. Vždy dobře poradí.

zákaznický servis

• rychlé doručení ,perfektní ,v tomto obchodě nakupuji již několik let a vždy jsem max. spokojena

zákaznický servis

Velmi kvalitní a profesionální přístup k zákazníkovi

Vyhoda

• včasné dodání

zákaznický servis

• Pro mně dostupnost a rychlá obsluha !!

Došlo to v poradku

zákaznický servis

• Sice mi zbozi bylo doruceno v kratke dobe,ale bohuzel tam nebylo vse. Chyběl jeden komponent.

Vážená paní Sinková,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení.
    Pokud v balení Vaší zásilky chybí nějaký komponent, obraťte se, prosím, co nejdříve na naše reklamační oddělení na emailu [email protected] ,abychom mohli záležitost vyřešit k Vaší spokojenosti.

zákaznický servis

• Chyběli tam dva důležité šrouby, ale naštěstí jsem je dokoupil

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení.
    Pokud ve Vaší objednávce od výrobce něco chybělo, stačilo se na nás telefonicky obrátit a chybějící díly bychom Vám doposlali.

zákaznický servis

• Obchod posílá dotazník spokojenosti dříve než bylo zboží doručeno, trapas …

Vážený pane Kareši,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení.
    Dotazník spokojenosti neposílá obchod, ale internetový portál Heuréka, přes který jste si objednávku evidoval. Heuréka nijak nezohledňuje, zda je zboží dostupné ihned nebo bylo vědomě objednáno s avizovanou delší dodací lhůtou atd. Dotazník je posílán automaticky i u objednávek, které nebyly zákazníkem převzaty nebo zákazník neuhradil zvolenou platbu předem.

zákaznický servis

• rychlé a pohodlné vyřízení

V pohodě

zákaznický servis

Solidní zboží, rychlost doručení, spokojenost.

První nákup, spokojenost

Bez fronty

zákaznický servis

• Vše v pořádku a funkční
    • Žádná
    • Prvně nakupují, jsem spokojená
    • Zatím žadná

Spokojenost, myslím, že v budoucnu budu zase nakupovat.