• Komunikace na nule jsem zvedavy jestli vubec neco dorazi.

Nakupoval som prvy krat zatial neviem posudit. Dobra skusenost je ze je ochotny personal.

Objednal a zaplatil jsem samolepici znacku s předstihem před odjezdem na dovolenou a do odjezdu mě nepřišla. Je to 11 dní od objednavky.

• Vše ok

• Rychlá komunikace

Rychlé jednání bezva komunikace

• Rychlost a kvalita

• Produkty kde jinde nemaji
    • Zpracovani produktu

Objednal jsem plastove sablonky do budiku automobilu. Trvalo pres tyden nez je nechali vyrobit a nez je vubec odeslali. Kdyz konecne prisly, kontrolky nesvitili jak meli a sablonka do otackomeru nesedela. Ted resim reklamaci kterou mi sice po zaslani fotek uznali, ale je to dalsi tyden a to se ani neuracili mi napsat nebo zavolat. Mozna toho maji hodne, ale pokud jde o spokojenost zakaznika, meli by hned nahradit spatne vyrobeny produkt novym. Za me uz nikdy vic.

• Rychlost, spolehlivost, kvalita

Na dotazy reakce i o víkendu, rychlá komunikace při řešení nadstandartních požadavků, cena vs. výrobek, výborná kvalita nestandartního výrobku - velká spokojenost.

• Rychlost doručení, dobrá komunikace.

Klasika e-shop plný produkty a nic není skladem, objednat z ciziny si to zvládnu i sám a za méně, za mě špatná politika firmy.

Reakce obchodu TSdesign s.r.o.

Dobrý den pane Jarek. Bohužel situace z uzavření firmy z důvodu Covid - 19 je i pozastavena výroby jak Vám bylo řečeno. Zboží skladem momentálně u některých produktů opravdu není. Alurámečky které jste i objednal, se vyprodali a zhotovujeme průběžně do 14dnů. Z Číny zřejmě nebudete mít kvalitu a pochybuji, že vám to dojde do 14dnů. Měli jsme za to, že momentální situaci pochopíte, ale zřejmě je přednější napsat negativní recenzi, než pochopit že i u nás dodržujeme zákon a zdraví je na prvním místě. Být Vámi, styděl bych se za vaše jednání. Nicméně se omlouváme všem, co se dotkne jak termíny dodání, tak zhotovování na zakázku.

• obchod naprosto vpořádku

• Myslím ano

• rychlé doručení
    • přesně to zboží, které jsme potřebovali

Skvele a rychle jednani. Zbozi v naprostem poradku a presne podle mych predstav. Rozhodne doporucuji.

Rychlé dodání
    Velký výběr

Rychlé objednání, rychlé dodání - prostě super a spokojenost

• Objednávku bez průtahu zrušili
    • Nekonečné čekání na mailovou odpověď
    • Nepřehledná objednávka a poznámky pro objednávku

• Byl to první nákup a jsem spokojena

JSEM SPOKOJENA

Nemaji licence na tisk konkretnich log, coz by meli mit uvedeno v momentu objednani, at zakaznik neztraci cas komunikaci.

Reakce obchodu TSdesign s.r.o.

Dobrý den při objednání je tato informace uvedena, nerozumím vaší reakci. Na stránkách nabízíme pouze to zboží, které je vystaveno. Jiné zboží, které jste požadoval, nemáme. Tudíž nedokážeme vyhovět vašemu požadavku.