• Uvadi ze ma zbozi skladem a pak mi posle email ze naskladnuje z hlavniho skladu.

• Zboží bylo skladem
    • Chybí český návod
    • Při platbě kartou si účtují navíc 3% z ceny zboží
    • Prodejce ani nepozdravil :(

Nedoporučuji. Nakoupil jsem zde, protože zboží bylo skladem. Příště raději si raději zboží objednám v ověřeném obchodě.

Reakce obchodu AUTOHIFI - HFC servis

Vážený pane Jakube H.,
    pečlivě jsme prověřili vaši nespokojenost s nákupem u nás, protože si zákazníků vážíme a poskytujeme jim maximální možný servis, o to více nás tato skutečnost nemile překvapila.

Musíme však konstatovat následující:
    Zboží bylo skutečně skladem a připravené k vyzvednutí za 14 minut po odeslání vaší objednávky, ve které jste si zvolil: OSOBNÍ ODBĚR - PLATBA HOTOVĚ, nikoli platební kartou, proto nesouhlasila částka k zaplacení s částkou na objednávce, jednalo se o změnu objednávky z vaší strany a za nás bylo vše v pořádku (3% nejsou rozhodně pro nás, účtuje si je banka za použití platebního terminálu). V rámci poptávky zákazníků po co možná nejnižších cenách, uvádíme ceny pro platbu v hotovosti, předem nebo na dobírku. Sazbu 3% za platbu plat. kartou máme samozřejmě jasně a zřetelně zanesenou v obch. podmínkách, se kterými jste souhlasil a jistě si je dobře přečetl před odesláním objednávky.

Veškeré zboží námi nabízené pochází z ČR od výhradních a autorizovaných dovozců, včetně záručního a pozáručního servisu a samozřejmě i čj návodů.
    Pokud se i přesto stalo, že u zboží chyběl český návod, v takovém případě nás stačí kontaktovat a my Vám obratem dodáme patřičný návod, to je přeci samozřejmost.

Veškerý personál Vás při návštěvě u nás pozdraví a ne jinak tomu bylo i ve vašem případě, existuje samozřejmě možnost, že jste pozdrav přeslechl a tím došlo k tomuto nedorozumění, nicméně možnost, že při příchodu do obchodu jste nebyl pozdraven jednoznačně odmítáme.

Závěrem bychom chtěli říci, že u nás nebyl vznesen požadavek na chybějící návod a celkově toto hodnocení po více než 3 měsících působí minimálně zvláštně a neopodstatněně, pokud jste měl jakékoli pochyby nebo nespokojenost, měl jste se na nás neprodleně obrátit…
    Doufáme a přejeme Vám, abyste alespoň se zakoupeným přístrojem byl spokojen…

Za HFC servis s pozdravem Kučak Luboš

• inzeruje zboží za nízké ceny, které ovšem není schopen dodat a nabízí pak jiné za normální ceny.

nikdy více

• dlouhá dodací doba

Po objednání zboží u kterého bylo napsáno SKLADEM, mi přišel mail s tím, že ho obchod musí objednat.?. Místo předpokládané dodací doby 2-3 dnů se dodání protáhlo na 10.

Můj názor je takový obědnám si autoádio až z Prahy zapojím ho odborně do auta a nejde bohužel vada zakládní desky tak ted čekám jak "debil" na reklamaci
    S Pozdravem Nekvapil Jan

• Cena.
    • Nabízeli zboží které jsem scháněl.
    • Nabízí zboží které už nemá.

Možná to je dobrý obchod,ale mě osobně zklamal.