• Jsem velice spokojený, rychlé dodání a v pořádku.

• Vše super určitě objednam další zboží

• Rychle dodani
    • Prislo v poradku a dobre zabalene
    • Lakovy dil des,mohl by si s tim nedko dat vic prace... pomeranc a atd.

Spokojen.

• Objednal jsem si v pondělí a v pátek mi objednávka přišla! Komunikace byla fajn, dokonce poradili! Zažádal jsem je, jestli by mi mohli doporučit nějaké žárovky do světel a dokonce byli tak ochotní, že mi je koupili a přibalili k objednávce
    • Nedali mi o těch žárovkách vědět, takže jsem byl celkem zmaten, proč moje objednávka narostla o ceně, ale nevidím to jako velké mínus! Tím, že je byli koupit za mě, tak u mně mají malé plus ;)

• Kontaktování obchodu a následné slíbení prověření stavu objednávky. Nikdo se týden neozval a světla 3 týdny nikde :)

• Nejdrive pisou ze maji skladem a pote najednou skladem nemeli uz pul roku

Nulova komunikace

• bezproblémový nákup

Zboží které na eshopu je skladem a které jsem dopředu zaplatil - ve skutečnosti skladem není a 2 týdnech čekání jsem se dozvěděl že bude za další 3 týdny. Hrozná komunikace a přístup obchodu!

• seženu tu co jinde nee ;)

Zboží jsem neobdržel, info o stavu objednávky také ne, nikdo mě nekontaktuje !!!

Děkuji za dodané zboží,jsem velmi spokojen,světla dorazila naprosto v pořádku.

zbozi po 10 dnech nebylo doruceno,ani obchod se zatim neozval,takze neni ani co hodnotit

Od objednávky uběhlo 10 dní a nikdo mne ani nakontaktoval!!!!
    Takže nevím jestli je má objednávka zrušena nebo jestli se jejím vyřízením vůbec někdo zabíva!

• Objednal jsem si zboží 10.05, ve 22.05 hod. Byla od obchodu odpověď o době dodání ao tom, v jaké fázi moje objednávka nebyla ani

• Dlouhá dodací lhůta.

Po uskutečnění objednávky mi bylo po několika dnech na můj dotaz sděleno, že zboží bude naskladněné za cca 36 dní. Po 40 dnech jsem poslal dotaz zda již mají naskladněno a odpověď je, že není a mám si počkat dalších šest týdnů. Neuvěřitelné.

• Rychle
    • Levne

Obchod moc nekomunikuje pres email.

• Široký sortiment a rozumná cena...ale k čemu když žádné z požadovaného zboží není a nebude dostupné.
    • velice špatná komunikace

nedoporučuji