• Nanstránkách mají zboží o kterém vědí, že ho nemohou doručit z důvodu covidu. Nevím z jakého důvodu nejsou schopni dát do poznámky, že zboží je na dotaz.

• Obchod na e-shopu nabízí zboží, které neumí dodat.

• Zboží mi přišlo poškozené... chyběl ulomený držák, takže zboží mi je celkem k ničemu.

• Aby mě přišlo zboží včas děkuji ⁶
  • xenony mi znicily elektroniku auta ,nejdou vypnout svetla nejde tachometr zapojeno podle navodu

Nic nemají

• Nepravdivé údaje v nabídce eshopu ohledně TUV výrobku (Evropská homologace TÜV, certifikát je přiložen):Není tomu tak a upřimně velice mne to mrzí,jelikož jsem měl opravdu důvěru v tento eshop a tohle jsem vůbec nečekal

Cekam na zbozi 3 tydny, vse zaplaceno bankovnim prevodem a jeste nic nedorazilo

Dobrý den

koukám že asi máte nějaké špatné počty - objednávka byla od Vás 15. zaplacena a expedovaná 22. 5 pracovních dnů jak píšeme u produktu dostupnost .

Pěkný den PS

Zbozi bylo tak lajdacky zabaleno, ze kazdy vyrobek, co jsem si objednal, byl poskozeny. Samozrejme je to na prvnim miste chyba prepravni sluzby, ale co za omezence tam pracuje je uz vseobecne zname, takze obchody musi zbozi poradne zabalit.

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho hodnocení . bohužel nemáme od Vás reakci že by přišlo něco poškozeno. Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

Tuning IN

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a zřejmě i naposled.Dva produkty ze tří byli šmejd.Nebyl mi vystaven fakturační list. Lidé v tomto obchodě by se měli nad sebou zamyslet.

1. Doklad je obalu balíčku zřejmě jste přehledl a není problém zavolat o kopii
    2. Nemáme od Vás žádnou odezvu, že jste s něčím nespokojen. Nerezové dekorové díly na vaše vozidlo díky přesnosti ražby jsou hodně kvalitní a jestli myslíte chromovanou metráž za 99,- kč ? Jak říkáte někdo by se měl nad sebou zamyslet

PS

• Autopotahy ACTIVE Sport určené také pro Fabii III nejsou vhodné svou velikostí, nejsou upraveny pro opěrky hlav a jejich instalace je náročná vzhladem k tomu že nejsou dělitelné na zadních sedadlech na třetiny.

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho hodnocení . Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

Tuning IN

Zboží není u jejich dodavatele v celé EU.Prý se ozvou,tím to pro ně zkončilo.Zatím se nic neděje. Tak asi takový přístup.

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho hodnocení . Ale v některých případech opravdu zboží není ihned možno dodat a po naskladnění dáváme vědět

Tuning IN

• Zbozi jsem zaplatil vse co jsem si obednal a nedojelo mi vse!!!
    • +pro vás ziskali jste penize za zbozi co jste mi neposlali a telefon neberete!

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den pane Bulíček Vaše objednávka byla Neony 1x ( u produktu dostupnost 14-60 dní ) za 8 dní jsme expedovali kompletní objednávku 1 kusu - nerozumím Vaše reakci, telefony jsou bežně dostupné ASI JSTE SI NĚCO SPLETL NE ?

• Zbozi maj skladem a prez tyden jim trva nez neco poslou,ani nenapisou jestli je zbozi poslano pakli ze ho vubec maj

Dobrý den

Zboží co jste si objednat mělo dostupnost 2-5 dní po 5 dnech jsme expedovali dle dostupnosti !

• Dlouhá doba dodání dodnes sem nic neobdržel

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení . Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

Tuning IN

Zboží bylo špatně zabalené a model se ve velké krabici volně pohyboval během přepravy.
    Jako přepravu jsem zvolil balík na poštu ale bylo mi odesláno jako balík do ruky.

• Zboží bylo objednáno a zatím stále nedorazilo, přestože chcete již vyplnit dotazník se spokojeností.

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den, bohužel tento dotazník chodí automaticky nedokážeme to ovlivnit :-) V elice si vážíme Vašeho hodnocení . Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

Tuning IN

• Obrovský výběr zboží . Přehlednost stránek .

Velice zde zaostává komunikace ze strany obchodu . Nedozvíte se nic , pokud si sami o danou informaci nenapíšete . Nevím zda-li má objednávka potahů do auta musela trvat od 16.1 do 24.1 . Jak bylo udáno na webu viděl jsem , že jsou naskladněny . Takže nechápu tuto dodací lhůtu , v případě že byly dodávány z ciziny jsem schopen toto chápat . Děkuji za obchod , po rozvaze zde někdy ještě nakoupím . Zyao

• neúplná objednávka

Dobrý den, situace se má tak, že jsem si objednal ''2 páry BMW E60/61 03/07 blikače kouřové'' a přišli mi pouze 2 kusy.Nevím jestli zaměstnáváte nějký idioty nebo schválně okrádáte lidi.
    Poprvé a naposled jsem nakupoval na tomhle e-shopu.
    Není 100% spolehlivý.

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Děkujeme za velice přínosnou recenzi a to v 2x provedení – Ano, omylem jsme odeslali pouze jeden set – nemělo by se stávat ale bohužel se stalo jsme jen lidé. Vše napraveno

• Objednané zboží neměli a asi stále nemají na skladě i když web. stránky tvrdily, že bude do 2 - 5 dní k dodání. Dodnes se mi neozvali.

Viz výše. Tudíž obchod ještě neproběhl. Velmi mně překvapilo, že mi došla tato anketa. :-(

Dobrá den

Že se nestydíte takhle lhát :-) a to veřejně. Ano světla v danou chvíli nebyla - byla nabídnuta adekvátní alternativa kterou jste nechtěla přikládám i Vaši emailovou odpověd ,,,,,,,,

From: Zuzana Urbánková
    Sent: Monday, October 16, 2017 12:30 PM
    To: Carstyling
    Subject: Re: Tuning IN

Dobrý den

..........Já na to nespěchám – má to být dárek k vánocům. :-) Bude mi stačit, když mi pošlete mail nebo SMS, že ty červeno-černý máte na skladě v Maloměřicích a já si pro ně okamžitě dojedu.
    Děkuji za spolupráci
    Pěkný den