• dlouhé droučení

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení . Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

Tuning IN

Zboží není u jejich dodavatele v celé EU.Prý se ozvou,tím to pro ně zkončilo.Zatím se nic neděje. Tak asi takový přístup.

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho hodnocení . Ale v některých případech opravdu zboží není ihned možno dodat a po naskladnění dáváme vědět

• Rychlost a komplet dodání

• vše OK

Tuning IN

• Zbozi jsem zaplatil vse co jsem si obednal a nedojelo mi vse!!!
    • +pro vás ziskali jste penize za zbozi co jste mi neposlali a telefon neberete!

Reakce obchodu Tuning-in.cz

Dobrý den pane Bulíček Vaše objednávka byla Neony 1x ( u produktu dostupnost 14-60 dní ) za 8 dní jsme expedovali kompletní objednávku 1 kusu - nerozumím Vaše reakci, telefony jsou bežně dostupné ASI JSTE SI NĚCO SPLETL NE ?

• Bohatý sortiment
    • Komunikace se zákazníkem
    • Delší doba dodání

Naprostá spokojenost.

Tuning IN

• Zbozi maj skladem a prez tyden jim trva nez neco poslou,ani nenapisou jestli je zbozi poslano pakli ze ho vubec maj

Dobrý den

Zboží co jste si objednat mělo dostupnost 2-5 dní po 5 dnech jsme expedovali dle dostupnosti !

• Jasné, rychlé a přehledné

• Popis produktu odpovida popisu

Tuning IN

• Dlouhá doba dodání dodnes sem nic neobdržel

Rychlost dodání

Tuning IN

S obchodem vse v poradku jen posta by si mohla dat vic pozor. Prislo to ponicene...

Tuning IN

Velice solidní a dobře zabaleno.

Ochotní lidé

Tuning IN

• rychlost,kvalita zboží ok.

objednal jsem poprvé.Naprostá spokojenost.

Tuning IN

Nadmíru spokojen, vždy mi přišlo vše tak jak mělo. Nejlepší obchod s auto doplňky.

Vše OK.

Rychlé dodání,super

Zboží skladem,rychlá dodávka

Tuning IN

S obchodem jsem velice spokojen. Zásilka došla včas a v pořádku.