Kupovala jsem panske koralky.uvedeny rozmer byl cca 46 cm. Nicmene byly dlouhe 41 cm. Chapu ze cca znamena priblizne ale 5 cm uz je znat. Nevim podle kterych panskych krku meri ale muj chlap je normalni muzskej a takovych 10 cm mu tam chybi.reklamovat se nevyplati.musite hradit postovne....uz bych nenakoupila nepusobi na me duveryhodne ohledne informaci k vyrobku.

Objednal jsem si korale ,zbozi bylo o 5 cm kratsi.

• Při objednávce dvou totožných výrobků,přišel jeden kus dle katalogu a představ.Bohužel druhý výrobek vypadal,jako kdyby selhala výroba(zmetek).Bohužel mne toto velice zklamalo.

Zklamání kvalitou výrobku.
    Nedoporučuji ostatním.

Reakce obchodu tsbeads.com

mrzí nás, že nejste s naším obchodem spokojen, snažili jsme se Vám ve všem vyhovět, ať už se jednalo o změnu Vaší objednávky, nebo změnu doručovací adresy. A i když jste zboží uhradil až týden po objednání, stihli jsme i Vámi stanovený termín doručení. Pokud Vám zboží nevyhovuje, není problém, nám jej zaslal zpět, rádi Vám vrátíme peníze.
    S přáním krásných svátků
    Tým TS BEADS SHOP

• Vas e-shop funguje perfektne, ale zbozi - panske korale jsou nekvalitni. S koralemi chodim do vody a voda barvu koralku smyla. V informacich ke zbozi nebylo uvedeno, ze korale ve vode ztrati barvu.