• ŽÁDNÁ
    • ABSOLUTNĚ NESERIOZNÍ CHOVÁNÍ-majitel obchodu p. Bečvář NEDOPORUČUJI!!! NEDODRŽUJÍ LHŮTY DODÁNÍ ANI JIM NEFUNGUJE NABÍZENÁ SLUŽBA TISKU NA TRIČKA!

1.8.2019 učiněna objednávka č. 2019007221 8ks námořnických triček s vlastním potiskem-ČÁSTKA 2741,-Kč zaplacena převodem, text ke každému tričku uveden do kolonky: Poznámka k produktu, která je vždy u každého produktu/ trička. Do poznámky v posledním kroku objednávkového procesu ještě uvedeno: Prosím o doručení nejpozději do 15.8.2019, pokud není možné, objednávku nerealizujte. STAV u všech objednávaných triček: DODÁNÍ DO 1 TÝDNE
    1.8.2019 automatická odpověď od obchodu s textem: do 2.8.2019 dovolená, vaše objednávka přijata.
    3.8.2019 email od obchodu, že platba byla přijata a uveden souhr objednávky
    7.8.2019 jsem zaslala email dotazující se na aktuální stav objednávky a znovu jsem upozornila, že pokud nebude doručeno do 15.8.2019, ať objednávku nerealizují.
    7.8.2019 odpověď obchodu: "Ano, je v tisku. Mělo by být hotovo zítra. Bc. Michal Bečvář" Tedy 8.8.2019
    9.8.2019 žádná zpráva od obchodu, tedy opět píšu: Jaký je stav mé objednávky?
    11.8.2019 reakce obchodu: Zítra odesíláme. Bc. Michal Bečvář
    12.8.2019 NIC NEODESLÁNO
    12.8.2019 zasílám email: Pod jakým podacím číslem byla dnes zásilka odeslána? BEZ REAKCE
    13.8.2019 zasílám email: Nutně potřebuji zásilku ve čtvrtek 15.8., poté pro mě ztrácí význam. Pokud nebudete moci odeslat dnes, zásilku mi již nedoručujte a poprosím vás o vrácení peněz na můj účet. Tak jak jsem avizovala v objednávce.
    13.8.2019 automatická odpověď: vystaveno podací číslo, zásilka bude dnes vyzvednuta
    14.8.2019 KONEČNĚ DORUČENO, ALE POUZE 7 TRIČEK A HLAVNĚ BEZ POŽADOVANÉHO POTISKU!!!!!!!
    14.8.2019 ihned po doručení volám do obchodu, nikdo nebere i když před chvílí obsazeno...volám znovu asi 3x i z jiných čísel...nikdo nebere....okamžitě píšu reklamační email, na který p. Bečvář reaguje okamžitě, ve zkratce, že: požadovaný text nebyl v objednávce uveden a že objednávka byla v tisku a čekali až jim dám vědět, jaký text si přeji!!!!!!!!
    TOTO JE EVIDENTNÍ LEŽ....všechny texty jsem ke všem tričkám do Poznámky uvedla. Pokud byť i přistoupím na tuto lež pana Bečváře, tak nechápu proč mě o tom, že chybí v objednávce texty potisků neinformoval hned jak objednávku zpracovával.....I z jiných recenzí je vidět, že se jedná o velmi NESERIÓZNÍHO OBCHODNÍKA. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!!
    Pokud pan Bečvář bude reagovat vymyšlenými důvody, NEVĚŘTE A RADĚJI OBJEDNEJTE JINDE!!!! NÁM (2 RODINÁM)SVÝM JEDNÁNÍM ZKAZIL DOBRÝ POCIT ZE ZAHRANIČNÍ DOVOLENÉ NA MOŘI, DĚTEM ZKAZIL RADOST ZE HRY NA NÁMOŘNÍKY. JEHO JEDEN Z MNOHA ARGUMENTŮ, ŽE NĚKTERÉ NEGATIVNÍ RECENZE JSOU BOJEM KONKURENCE, MĚ JEN UTVRDILI V TOM S KÝM MÁM TU ČEST!

Vážená paní Stejskalová.

To co se dělo s Vaší objednávkou je opravdu nepříjemné a mrzí mě to. Více mne ale mrzí, že neuvádíte celou historii komunikace, necitujete správně a vytrháváte části emailů.

Udělali jsme chybu. Stejně tak vznikla zásadní chyba na Vaší straně, která celou objednávku opozdila a potisk nemohl být proveden. Moc dobře o této chybně víte. Škoda, že není v recenzi uvedena.

I tak jsem Vám nabídl, že Vám nechám trička ZDARMA. Nabídl jsme Vám EXPRES výrobu tak aby se vše stihlo. Chtěl jsem tedy naši chybu odčinit a Vaši přehlédnout. Bohužel jste v té době již byla uražena.

Vše mohu doložit CELOU emailovou komunikací ale nepřijde mi to vhodné. Nedala jste mi souhlas abych Vaše věty citoval.

Michal Bečvář

• NEDODÁNO, ikdyž doba doručení byla domluvená s dodavatelem.

Nemůžu jinak než dát nejnižší hodnocení. Objednávku, kterou nám dodavatel sliboval, že 100% bude do domluveného termínu dodána, bohužel nedodal. Objednávka u dodavatele byla 3 týdny. Malé plus beru to, že dodavatel objednávku stornoval, ale převládá VELKÁ NESPOKOJENOST!

Dobrý den.
    Můžete nám prosím zaslat číslo objednávky? Nebo jméno? Prověřil bych ale takto od anonymního uživatele nejsem schopen objednávku prověřit.

• Hezké stránky to je ale vše
    • Lživá reklama o době dodaní

Objednan dres na MS cca20 dní před ještě tel. ověření zda to stihnou kokretni odpověď na mé čislo objednávky samozřejmě do 5dnů odesílame dnes je to 21 dní dres stale není odeslaný výmluvy typu že odpověd na dotaz byla na standartní objednávku apod. Do konve týdne odesílame samozřejmě nic nedošlo...Ruce pryč od tohoto obchodu!!

Dobrý den.
    Mohl bych poprosit o Vaše jméno nebo číslo objednávky? Rád bych prověřil zda je Vaše nespokojenost oprávněná nebo se jedná o nepravdivou recenzi?
    Bohužel neuvádíte žádné údaje.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Rozumná cena
    • Velmi pěkná kvalita
    • Vstřícnost

Dresy jsme objednávali na poslední chvíli (spontánní rozhodnutí jet na MS). Objednali jsme v 10 večer (základní provedení skladem, bez dodatečných potisků) a druhý den ráno už bylo odesláno! Dresy dorazily v pořádku, vypadají velmi dobře a rozměry odpovídají tabulce velikostí. Díky!

Krásný den,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Včasné doručení je velmi důležitá věc. Snažíme se vybírat dopravce, kteří to opravdu dokáží.

www.trops-sport.cz

• Príjemná komunikácia, expresné dodanie, dobrý pomer cena/kvalita

Krásný den,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Expresní dodání i na Slovensko je pro nás velmi důležité. S dopravcem Zásilkovna, je to opravdu možné :-)

• Výborná komunikace,vstřícnost.
    • Kvalita zboží.
    • Bleskově rychle dodaní
    • Doporučuji tento obchod všem co mají rádi kvalitu a profesionalitu.

Krásný den,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Nabízíme jen produkty, kterým opravdu rozumíme. Pak není těžké poradit :-)

• Max. vstřícnost v jednání
    • Rychlost ve vyřízení objednávky
    • o žádné nevím

Tento obchod vřele doporučuji.

L.Mašková

Krásný den,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi jsme Vás potěšili a těšíme se na další případnou objednávku :-)

www.trops-sport.cz

• Rychlá reakce na speciální požadavky
    • Kvalitní výběr zboží
    • Rychlá komunikace s prodejcem

Zdravím všechny kteří mají pochybnosti o kvalitě tohoto internetového obchodu.
    Objednal jsem si dres a vlajku pro speciální úpravu. Doba čekání a doručení byla 2-3 týdny. Jelikož žijeme ve Velké Britanii tak rychlost je velmi slušná. Určitě vás potěší e-mail od prodejce který vám posílá aktuální stav vaší zásilky s možností sledovat kde se zásilka nachází. Pokud máte ještě nějaké pochybnosti tak zavolat prodejci je maximálně dobrá volba. Personál jedná profesionálně a snaží se vám maximálně vyhovět i doporučit. Určitě doporučujeme.

Krásný den,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Odeslání zboží do EU je u nás běžné. Naše produkty již také odešli do USA, Austrálie, Ruska a dalších zemí :-)

www.trops-sport.cz

• neskutočná rýchlosť dodávky tovaru
    • ústretová komunikácia po telefóne

Včera som sa telefonicky informoval na dobu dodania detského dresu označeného, že je skladom na slovensko.
    Bolo mi povedané, že tovar hneď odošlú a je to na dopravcovi. Zásielkovňa mi dnes poslala sms, že si mám vyzdvihnúť tovar.
    Takže dodacia doba na slovensko netrvala ani 20 hodín. Som spokojný aj s kvalitou tovaru.

Krásný den,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se dodávat na Slovensko nejrychleji. Zásilkovna to aktuálně umí :-)

• Zadna
    • Nedoruceni zasilky

2019000286
    Objednal jsem dres s potiskem. Po tydnu jsem zakazku zaurgoval a dostal odpoved ze pozadovany model neni skladem a ze si mohu objednat jiny. Ode dne 1 jsem urgoval ze dres musi byt dorucen vcas protoze ho nekdo v urcity den poveze do USA. Od zacatku komunikace jsem mel vice nez 14 dni, dnes mam pet, udelal jsem novou objednavku jak mi bylo doporuceno ale nepredpokladam doruceni nove objednavky vcas.
    Zkousel jsem take telefonovat ale bez uspechu.

Dobrý den.
    Prověřil jsme Vaši objednávku.
    Objednal jste zboží s výrobou na zakázku. Doba výroby je vždy u každého produktu uvedena. U objednaného dresu je uvedena doba výroby měsíc.
    Jinou objednávku u nás nemáte. Alespoň ne pod stejným emailem.

• Dresy jsou v pohodě
    • Doba dodání
    • Nepřišlo všechno objednané zboží
    • Cena a kvalita rukavic FC Barcelona

Dobrý den. Dva týdny jsme čekali na doručení balíku a zjistili jsme že chybějí fotbalové chrániče. Aby toho nebylo málo zaplatili jsme 300 za rukavice na kterých stálo že jsou zimní a byly slabé + ještě bych si mohl dojít k místním Vietnamcům a kvalita by se ani trochu nelišila. Číslo objednávky je 2018013291

Dobrý den.
    Vaše objednávka obsahovala produkt, který měl dostupnost dva týdny. Je tak uvedeno přímo u produktu a musíte s tím souhlasit, než jej vložíte do košíku. Máme skladem i podobné produkty s odesláním obratem.
    Pokud se nepletu, chrániče jsme odeslali ihned obratem po vaší reklamaci. Rukavice jsou oficiálním produktem FC Barcelona, který nám dodává výrobce z Anglie. Mrzí nás, že nejste spokojen. Samozřejmě není problém zboží vrátit a obratem vám přijde platba zpět.

• dodání trvalo měsíc
    • přišel jiný dres než jsem si objednal
    • obchod nereaguje na maily

3 týdny před MS v hokeji jsem se ptal na čas dodání dresu, byli mi řečeny 2 týdny. Dres jsem tedy objednal, no přišel mi až po měsíci a navýc jiný než jsem si objednal. Na můj mail v snaze vyřešit tento problém ani neodpovědeli...
    NEDOPORUČUJI tento obchod ani omylem.

Dobrý den.
    Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Mohl bych prosím požádat o číslo objednávky? Celou věc bych prošetřil.
    Takto nejsem schopen zjistit o jaký problém se jedná. Navíc píšete jako anonym.
    Zákazníky a případném delším dodání informujeme a rozhodně nezasíláme jiné zboží. Na emaily reagujeme obratem.

• dobra komunikace
    • rychlost dodani
    • vstricnost
    • kvalitni zbozi
    • kvalitni potisk

Nakupovala pres tento e-shop poprve a me zkusenosti jsou pouze kladne, takze mohu vsem doporucit :)

• Super pozitivní přístup. Doporučuji:)

Vše proběhlo v pořádku

• tovar bol v poriadku,veľmi rýchle dodanie ,super -
    • odporúčam obchod
    • nič

OK

• skvělá komunikace, včasná dodávka zboží, výborná kvalita zpracování

skvělý eshop-nakupujte

• rychlost dodání
    • příjemná komunikace
    • příznivá cena zboží
    • zboží podle našich představ

Obchod vrele doporucuji vsem. Omylem jsem obdrzela jinou barvu stulpen, nez jsem objednala. Spravnou barvu jsem obdrzela bleskove a jeste navic zdarma, za coz jeste jednou dekuji a velmi ocenuji :-) urcite jsem neobjednavala naposledy.

• Obchod pro toho kdo požaduje spolehlivost, rychlost a navrch kvalitní zboží.

Velká spokojenost, doporučuji!

• Vše jak jsme se pres email domluvili, rychlost dodání, komunikace,vstřícnost pri vymýšlení orig. darku hokejoveho dresu na miru.

Vše v poradku;)

• -nabízí zboží, které vzápětí nemají

Po necelém měsíci, kdy čekám na objednávku, mi přišel e-mail s tím, že mi mohou nabídnout zboží pouze v jiné barvě. Objednávku jsem měla už dávno zaplacenou. Kdybych to věděla dřív, tak objednám jinde. Po domluvě mi budou vráceny peníze na účet.

Dobrý den.

Velmi mne mrzí, že jsme zboží nedodali.
    Vaše objednávka byla na zboží vyráběné na zakázku. Před Vánoci již nebyl výrobce schopen zboží vyrobit. Po Novém roce bohužel některé produkty přestal vyrábět. Informaci jsme nedostali včas.

Velmi nás to mrzí.