2.10.2022 objednávka – hokejový dres Slovensko tréningový s menom a číslom MIRKO 88 ,farba biela pre 7 ročného vnuka vo veľkosti XXS z https://www.trops-sport.sk/ , stránka už nedostupná !!!
    12.10.2022 som obdržal tovar – dres pre dospelého obra vo veľkosti 2 XL .Ihneď reklamácia a odoslanie screenshot objednávky .Následne ospravedlnenie zo strany p. Bečvářovej a ponuka na výrobu nového dresu v správnej veľkosti do 2 týždňov !
    22.11.2022 odpoveď p. Bc. Michal Bečvář - [email protected] Dobry den.
    Od 16.11. ho ma v rukach Zasilkovna. Mame od ridice podepsany protokol.
    Zjistim co se deje.
    Pokračovala nekonečná urgencia a dňa 8.12.2022 došlo k zrušeniu objednávky a vrátení platby !
    NEDOPORUČUJEM !!!

Rozhodne ne! Zbozi melo byt doruceno do tydne. Po vice nez 2 mesicich, lzich a vice nez 15 mailech objefnavku zrusili. Nechutne podnikani pro me but velmi hloupych nebo zlych lidi.

• Rychlá reakce, perfektní práce
    • žádná

S tímto e-shopem jsem moc spokojená. Potřebovala jsem narychlo objednat dětský dres s dotiskem jména. Objednávku jsem poslala v neděli 11.9. v 17.16hod., s prosbou o co nejrychlejší dodání. Už za hodinu jsem měla na e-mailu odpověď, že mnou poptávaný termín - do 4 dnů by se měl stihnout.
    Tak to také bylo a již 15.9. ve 14.30 jsem dres obdržela.
    Rychlost a pěkné provedení jména na dresu mě mile překvapila a moc potěšila malého hokejistu v zámoří.
    Ještě jednou moc díky panu Bečvářovi a jeho kolektivu.

Ivana Lišková

• Popletla jsem u triček velikosti, sice jsem se nemohla dovolat, ale na e-mail pán odpověděl ihned a velikosti mi bez problému pozměnil dle mého přání.

Trika jsem objednala v sobotu večer 18.6. a v pátek 24.6. jsem je měla. Trika jsou pěkná a velikost odpovídá.

• Žádná
    • Otřesná čekací doba
    • Nepravdivé informace na e-shopu

chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost s touto firmou.
    Objednávali jsme kolegovi k narozeninám cyklistický dress s potiskem. Objednávku jsem vytvořila 2.5. s tím, že na stránkách bylo uvedeno, že dress je skladem a doba dodání trvá 2 týdny. Po dvou týdnech, jsem se přes e-mail zajímala, jak to vypadá s mou objednávkou, jako reakce mi přišlo, že se omlouvají, ale že je dress stále ve výrobě (což už mi bylo divné, jelikož na webu bylo uvedeno, že je skladem). Znovu jsem se zajímala o to jak to s mou objednávku vypadá 23.5., kdy byla odpověď znovu téměř stejná, s rozdílem, že by měl být do konce týdne hotov. 30.5. mi přišel tak dlouho očekávaný e-mail, že je dress od výrobce ve firmě a půjde k tisku, ovšem to očividně pravda opět nebyla, jelikož když stále dress nepřišel, znovu jsem se sháněla jak to s mou objednávku vypadá. Včera 7.6. jsem tedy zkoušela na firmu volat, ovšem marně, nikdo mi telefon nezvedl, ikdyž jsem volala minimálně 5x. Tak jsem znovu psala e-mail, na který mi bylo odepsáno, že vůbec netuší co se ve výrobě děje.
    Sečteno, podtrženo - kolega je bez dárku k narozeninám po strašně dlouhé době co jsme mu s kolegyněmi tvrdily, že dárek je na cestě. Kdybychom si přečetly včas recenze, které jsou tu všechny téměř stejné jako zrovna ta co právě teď čtete, neobjednaly bychom. Bohužel jsme se nechaly napálit jako spousta dalších zákazníků a já teď už vím, že z tohoto e-shopu znovu nikdy nic neobjednám.

Dobrý večer.

Ano, bohužel musíme souhlasit. Tato objednávka neproběhla správně.
    Jen některé body nepíšete správně. Dres byl skladem tak jak bylo uvedeno na eshopu. Problém byl s výrobou, tedy s materiálem pro výrobu potisku.
    Pokud si pamatujeme správně, tak jsme Vám dres jako omluvu chtěli poslat zdarma. Byl hotov. Ani to jste nepřijala. Dres byl tedy nakonec vyhozen. Potištěný již je dále neprodejný.
    Omlouvám se za komplikace.

• Dlouhá lhůta dodání, špatné velikosti zboží

Obchod nedodržuje dodací lhůty zboží mělo přijít za 14dni místo toho přišlo za měsíc a ještě nám přišli špatné velikosti dresů hokejového národního týmu bohužel na reklamaci není čas páč v pátek letíme do Finska
    Díky tomuto obchodu letíme bez dresů
    Rozhodně nedoporučuji

Dobrý večer.

Bohužel nevíme jméno, číslo objednávky nebo email. Nedokážeme tedy určit zda se jedná o reálnou zkušenost nebo konkurenci.
    Rádi bychom reagovali ale museli bychom znát objednávku.

Objednával jsem dresy s vlastním potiskem. Obchod je vstřícný, poradili mi, dresy nádherné. Jsem naprosto spokojen a všem doporučuji.

Paráda. Jsem nadšený. Dresy, trička i mikiny jsou perfektní!!!!!!!!! Několikrát jsem zde objednával zboží a budu v tom i nadále pokračovat!!!!!!!!!

Zboží došlo dřív i po omluvném e-mailu.
    Dres, který jsem objednávala byl skvělý.
    Tak jak jsem chtěla.
    Nemám co bych vytkla.

• výborná komunikácia

Odporúčam tento obchod,tričko a mikina pre syna sú krásne,veľmi pekné sýte farby a možnosť dať na tričko nápis s vlastným menom,je ozaj super.Ešte raz dakujeme. Štefanicovci

• Výborná kvalita dodaného zboží.

Objednaná bunda dorazila s jednodenním zpožděním, ale to je zcela zanedbatelné. Jsem velmi spokojen s kvalitou bundy.

• Nekonečné dodací lhůty
    • Nemožnost telefonní komunikace

Rozhodně tento obchod nedoporučuji. Zboží mám objednané měsíc a stále nedorazilo. Po 14 dnech , po mé urgenci, jsem byl ubezpečen, že ,dle pana Bečváře , bude zboží odesláno "po neděli ". Jen zapomněl napsat po které, protože ani po dalších 14 dnech nic nepřišlo. Na další mail nereaguje a telefon nezvedá. Pokud by snad chtěl pan majitel tvrdit, že se jedná o negativní recenzi od konkurence, tak mu zde uvádím i kód mé objednávky 2020025284. Suma sumárum u téhle firmy už rozhodně NIKDY NIC.

25.11.2021
    Dovolím si reakci na reakci obchodu :
    Když, jak vy píšete, se dá dohledat naše mailová komunikace, tak já si jí taky dohledal...
    30.9.2021 učiněna objednávka
    14.10.2021 (po 15 dnech) mnou vznesen dotaz jak to vypadá s dodáním
    14.10.2021 Vaše odpověď - měli bychom odesílat po víkendu (je pravda, že jste nenapsal po kterém!)
    28.10.2021 (po dalších 14 dnech) opět můj dotaz, jak to vypadá s dodáním
    Tento mail zůstal bez odpovědi
    31.10.2021 mi došla trpělivost a stornoval jsem objednávku
    Tak přesně takhle si tedy spolehlivý obchod nepředstavuji.

A co se týče mé loňské objednávky, jak Vy píšete předchozí. Tak tam to bylo podobné. Čekal jsem cca 3 týdny na dodání zboží a strachoval se, aby přišlo do vánoc. Myslel jsem si, že se jednalo o ojedinělý případ a proto zkusil objednat letos znovu. Bohužel vidím, že potřetí tuto chybu neudělám.

Dobrý den.

Velmi mne mrzí, že nejste spokojen.
    Nemám důvod tvrdit, že negativní objednávka je od konkurence. U Vás ji lze dohledat podle jména.

Mrzí mě to ale někteří výrobci jsou aktuálně v problémech. A to byl případ i Vašeho dresu PSG. Mají problém s materiálem, dopravou. Dres, který jsme běžně drželi skladem má aktuálně dobu dodání dva týdny. Máme tak u produktu uvedeno. Ani to ale bohužel někdy výrobce nedodrží. A hlavně, nepředá nám správné info.

Jak jistě víte z předchozí Vaší objednávky, děláme vše abychom se o zákazníka postarali. Proto nesouhlasím s tvrzením, že Vám na email nikdo nedpověděl. Lze dohledat a doložit. Telefon samozřejmě ano, to je u nás problém, který jsme již vysvětlil a přiznal.

• Velmi slušná a poctivá obchodní firma

Velmi dobrý obchod a všem vřele doporučuji úplně super jednání a rychlí přístup komunikace a hlavně uznali svoji chybu a to se na internetu málo stává že svoji chybu uznali.Super obchod.Dekuji vám moc.Jinak fotbalové dresy jsou moc pěkný.

Děkujeme velmi.
    U některých výrobců nastávají problémy s materiálem. Dodávky se opožďují. Děláme co můžeme.
    Proto každá taková recenze potěší.

• nedovoláte se na jeden mobilní telefon, který uvádějí
    • špatně dodané zboží- velikost a barva
    • špatná komunikace

Objednávala jsem dres pro synovce k narozeninám, synovec dostal pouze tričko, kraťasy došly černé, XXL místo modrých XL. Poslala jsem doporučeně zpět, na telefon NIKDO NIKDY nereaguje (zkoušela jsem i z jiného čísla). V dnešní době mě to velice udivilo, že se taková firma udrží na trhu. Nakonec jsem se dočkala výměny, ještě čekám na vrácení poštovného. Můžu říct, že tuto firmu si zapamatuji a jak píší i ostatní, nikdy více objednávat nebudu. Synovec byl zklamaný a žádná omluva...
    Aby se pan majitel mohl vyjádřit, tak číslo objednávky 2020022431
    datum 11.7.2021
    správné zboží došlo dnes 12.8.2021,

o vrácení poštovného ještě musím žádat!!

Dobrý den.

Vaši objednávku si pamatuji a mrzí mě komplikace za které jsem se omluvil. Rád se vyjádřím.

- Nedostala jste pouze dres. Dostala jste celý komplet, který obsahoval chybné kraťasy. Naše chyba.
    - Správné jsem po Vašem upozornění odeslali obratem.

Píšete, že jsem se omluvil. Níže email, který jsem odeslal po Vašem upozornění.
    Dobrý den.
    Omlouvám se za chybu. Jestli jste ještě nepodala, zašlu Vám postup jak nejrychleji vyměnit.

V tomto emailu také nabízím možnost bezplatného vrácení chybného zboží.

Máte u nás cca 4 vyřízené objednávky. Opakovaně se tedy vracíte , nerozumím tedy recenzi.

Ano, s telefonem máte pravdu. Přiznáváme to opakovaně, není snadné nás zastihnout na tel. Emaily řešíme obratem.

Absolutní katastrofa, objednala jsem si trička na potisk, na telefony nereagují vůbec, na mail jen velmi zřídka, nejsou schopni mi říct, kdy bude zboží dodáno, objednávku stornuji a již neobjednám nikdy více. Jsem zákazník, číslo objednávky 2020023300.

Dobrý den.

Vyhledal jsem si uvedenou objednávku.
    31.7. byla provedena a 10.8. bylo zboží hotovo. Z Vaší strany byl požadavek o doručení do 13.8. Vše bylo tedy připraveno tak jak jste si přála.
    Objednávka jste stornovala ještě před odesláním. Potištěná trička tedy byla vyhozena a Vám platba vrácena.

Ano, uznáváme, opakovaně, že není snadné se nám dovolat. Trávíme 80% času ve výrobě. Emaily ale řešíme všechny a většinu obratem nebo do 24h.

Rychlá reakce a objednávka. Celková spokojenost s obchodem.

• Velmi dobrá komunikace
    • Dobrá kvalita výrobku

Obchod mohu vřele doporučit,velmi ochotné a vstřícné jednání,po dohodě zboží vyrobeno a odesláno dříve. Ještě jednou moc děkuji, dárek udělal velkou radost.

Dobrý den.
    Vůbec nemáte zač. Když je to možné, snažíme se vyhovět.
    Ať Vám zboží dlouho slouží.

Obchod můžu doporučit, komunikace a hlavně rychlost odeslání po domluvě byla rychlá a objednaná trička přesně splňují naše požadavky potisk také parádní

Dobrý den.
    Děkujeme velmi za chválu.

Velmi dobrá komunikace. Na požádání zboží vyrobeno a odesláno rychleji. Kvalita i požadované parametry super, přesně podle představ. Obchod velmi doporučuji. A ještě jednou děkuji za ochotu a přístup.

Dobrý den.
    Děkujeme velmi za recenzi. Snažíme se dělat max.

• Špatná komunikace

objednal jsem si od Vás zboží , teplákovou soupravu se lvíčkem na prsou. Nikde nepíšete, ani neupozorňujete, že každý díl teplákové soupravy je z jiného materiálu (viz vaše nabídka).
    Tepláková bunda poškozena spálením, dle tvaru od žehličky a to na několika místech.
    Takže to shrneme: a) každý díl teplákové soupravy je z jiného materiálu, bunda silon, tepláky bavln
    b) váš pracovník při balení viděl viditelné poškození teplákové bundy a přes to zásilku odeslal.
    c) váš telefon nikdo nebere
    d) na e-maily reagujete až po vyhrůžce
    e) je sice 30 dní po reklamaci a od vás ani řádek s nějakým vysvětlením
    f) finanční částku za zboží jste si vzali a zboží dodali poškozené a když vám je poškozené
    pošleme zpět a již od vás žádná reakce
    g) zákazník nemá ani zboží ani peníze, jak to vysvětlíte?
    Když to sečteme výsledek je žalostný klamete zákazníka co s tím uděláte?

Dobrý den.

Moc rádi bychom věděli o jakou objednávku se jedná, případně na jaké jméno. Rádi bychom ověřili zda bylo úrpvedena u nás. Případně zda se jedná opravdu o reálnou objednávku. Bohužel se nám již stalo, že negativní anonymní recenzi vytváří naše konkurence.

Nejsme si vědomi, že bychom řešili reklamaci na spálenou soupravu, která je z rozdílných materiálů.
    Souhlasili bychom s tím, že je problém nás zastihnout telefonicky ale všechny emaily řešíme co nejdříve a rozhodně nám nikdo nemusí vyhrožovat.

Nikdy jsme nikomu nazadržovali platbu. Nemáme k tomu jediný důvod. Pokud zákazník není spokojen, zboží reklamuje nebo vrací v zákonné lhůtě, platbu samozřejmě vracíme.