Zboží nedorazilo ani po 2 týdnech. Telefonicky jsem prosil zástupce obchodu aby se na moji objednávku podíval řekl mi, že to zkontroluje a nic se nestalo. Zboží jsem objednal jinde

• Po 10 dnech od objednani me nebyli schopni informovat, ze objednavku stornovali kvuli nedostupnosti z ozi u dodavatele. Az kdyz jsem se dotazovala jak to s moji objednavkou vypada jsem dostala tuto informaci

• měl to být vánoční dárek,od 13.12./dnes je to 18 dní/ a žádná reakce.27.12.napsalui následující den a opět nic

nedoporučuji,takastrofálnikomunikace

Po 10ti dnech od nákupu zboží nedorazilo, ač je na e-shopu označeno jako skladem. Z obchodu žádná zpráva.

• nevím
    • komunikace se zákazníkem

Byla to moje první objednávka v tomto obchodě, tak to nemohu objektivně posoudit. Možná je to dobrý obchod a já jsem měla jen smůlu. Jen nevím, proč mi sami nedali vědět, že objednávku nemohou vyřídit. Měli na to týden.

• Přehlednost webových stránek obchodu.
    • Obchod nekomunikuje se zákazníkem. Na můj dotaz nepřišla žádná odpověď.

Tento obchod nedoporučuji. Objednané zboží nedorazilo a obchod se ani neobtěžuje informovat zákazníka zda bude zboží doručeno.

Za deset dnu obchod nebyl schopen poslat jediný email proč zboží není doručeno.

• zboží jsem objednala, urgovala, tázala kde je problém, ale nikdo nekomunikoval

nikdy více

• Kontaktní info. Nebezpečná reklama.

Dal bych zákaz vstupu tam kde není adresa telefon atd. Honem pryč.

• neschopnost

hrůza a běs

Kromě automatických zpráv webshopu se mnou nikdo nekomunikuje.
    Ani po emailech a zprávách přes formulář obchodu, se mi nikdo neozval.
    Nemám peníze ani zboží, takže nákup v tomto obchodě silně nedoporučuji

• nekomunikují

rozhodně nedoporučuji

• Nekomunikuje

Vybrala jsem si tento obchod, protože v jiných byla dostupnost zboží udávaná "více než měsíc" a tady 3 dny. Ale vidím, že lžou a nejradši bych nákup zrušila a koupila jiný výrobek a jinde. Ale bohužel ani to nemůžu, prptože obchod nekomunikuje a zboží jsem předem zaplatila. Můžu jen varovat ostatní, neplaťte předem !!!

• Nabídka zboží, které se v kamenném obchodě těžko shání.
    • Komunikace.

• Možnost nákupu na dobírku, cena, informace o produktech.

Seriózní obchod pro nákup. Informuje zákazníka o produktu i o jeho dostupnosti. Nabídne i jiné možnosti.
    Obchod rozhodně doporučuji.

• proškolený a ochotný personál
    • kvalitní produkty
    • dobrá cena

V tomto eshopu jsem zakoupil elektrický gril, se kterým jsem maximálně spokojený. Personál byl velmi ochotný a vstřícný když jsem potřeboval poradit po telefonu, proto tento obchod můžu jedině doporučit.

• Zakoupil jsem na prodejně INTUICE v Šumperku kamenný gril TRISTAR RA-2992 a jsem velmi spokojen, výborný poměr cena/výkon, rychle se nahřívá, regulace teploty, nepřilnavý povrch, jednoduchý na obsluhu, pěkný celkový design.
    • Griluje skvělě!

Na prodejně ochotný personál, výrobek předvedl, nízký cena - internetová, s nákupem jsem spokojen.