• označení skladem je klamné

Reakce obchodu Triker.cz

předem děkujeme za vaši objednávku, u které jste si zvolil osobní vyzvednutí. Bohužel jste nevyčkal na výzvu k vyzvednutí, na což upozorňujeme v potvrzení takové objednávky. E-shop zobrazuje skutečný stav našeho centrálního skladu a výdejního místa ve Vážní ulici. V případě, že zákazník zvolí jiné výdejní místo, může se příprava zboží k výdeji prodloužit o několik hodin a teprve potom zákazník obdrží informaci o připravené zakázce, ve vašem případě jste na tuto výzvu nevyčkal, což nás mrzí.

• Velký výběr zboží
    • Chybí možnost výběru dopravce
    • Nabízená je možnost "Standardní doprava po ČR" za 169 Kč

Jinak celkem dobrý e-shop nabízí v případě objednávek zboží, které klidně může být doručeno Zásilkovnou dražší dopravu, která v mém případě byla ve výši kolem 50% dodaného zboží. Zdá se, že se jedná o skryté balné..

Reakce obchodu Triker.cz

předem děkujeme za Váš nákup. Sazba za dopravné je samozřejmě důležitá, ale vzhledem ke zkušenostem s dopravci, kdy je námi nabízený sortiment občas objemný a často i velmi křehký, zvolili jsme variantu dražšího dopravného, ale s jistotou, že i to “nejnáročnější” zboží doručíme v pořádku. Toto lze zaručit pouze tehdy, pokud dopravu vybereme za Vás.
    Děkujeme za Váš názor a nákup.
    TRIKER a.s.

• Možná bylo zboží brzy vyskladněno, ale máte použitého špatného dopravce, už třetí den ráno dostanu sms, že bude pošta doručovat balík a v 21,00 hod. večer přijde, že z technických důvodů to nebylo možné.
    • Kontakt na řidiče , nebere telefon.
    • Dnes přišla sms znovu, že by konečně???

Reakce obchodu Triker.cz

předem děkujeme za Váš nákup, který bohužel neproběhl podle Vašich představ a našeho přání, za což se omlouváme.
    Povaha zboží z Vaší objednávky nám při volbě “standardní dopravy” ,bohužel, neumožňuje použít jiného dopravce. V případě volby dopravy “TRIKER Extra-s pojištěním dodávky” bychom zboží doručili vlastní autodopravou.
    Za komplikace se znovu omlouváme.
    TRIKER a.s.

• Byla jsem nadšená, že jsem v dnešní době sehnala zboží, které jsem potřebovala a bylo skladem.
    • U zboží skladem očekávám, že i s dopravou ho budu mít do 3 pracovních dní doma, navíc, když jsem na něj spěchala, tak jsem na to spoléhala. Bohužel se tak nestalo, komunikace obchodu žádná, ani o tom, že by už zboží předali dopravci, ani kdy to mají v plánu. Dovolat se mi po třech dnech nepodařilo (ve středu), tak jsem emailem objednávku zrušila. Docela arogantním způsobem mi bylo odpovězeno, že do Ostravy zaváží až v pátek, tak jsem měla počkat, ale že teda zrušení objednávky berou v potaz. Vše by bylo v pořádku, pokud by mě o tom obchod informoval, takto si solidní jednání nepředstavuju.

Reakce obchodu Triker.cz

je nám líto, že Vám přišlo naše jednání arogantní. Bohužel zboží jako jsou skříňky, keramika nebo dlouhé trubky nemůžeme posílat přes spediční společnosti z důvodu poškození při přepravě nebo nadrozměrným zásilkám.
    Bohužel nemáme takové možnosti, abychom dokázali každý druhý den rozvést objednávky po celé republice vlastní dopravou.
    Přejeme příjemný den.
    TRIKER a.s.

popis položky na e-shopu neodpovídá realitě, při telefonickém hovoru o reklamaci se snažili udělat ze mne hlupáka a pochopitelně nic neuznali.

Reakce obchodu Triker.cz

ačkoliv jste v telefonické rozhovoru uznal, že v popisu zboží je srozumitelný technický nákres, přesto jste napsal negativní reakci. Tato skutečnost nás mrzí o to víc, že jste měl příležitost zboží vyměnit nebo vrátit a této možnosti jste nevyužil.
    Přesto děkujeme za Váš nákup a názor.
    TRIKER a.s.

• komunikacia úbohá - nulová čím držia zákazníka v neistote ,či zboží dodajú alebo nie..................

......ak máte pevné nervy ,a dostatok času ,tak kľudne nakupujte v tomto obchode :-).........

po objednání se nic nedělo- na urgenci mi došlo sdělení, že zboží není na skladě a budu vyrozuměn až přijde- zatím nic- asi zkusím jinde......
    - na prodejně byl ale prodavač zkušený a ochotný- ale ventil nemám....

Reakce obchodu Triker.cz

předem chceme poděkovat za Vaši objednávku, o čemž jste byl informován. Bohužel se jedná o zboží na objednávku a není v našich silách, v dnešní těžké době, některé termíny výrobců ovlivnit.
    Jakmile výrobek obdržíme, ihned Vás budeme kontaktovat.
    Děkujeme za Vaši trpělivost a názor.
    TRIKER a.s.

Komunikace téměř nulová. Zatím nejhorší e-shop, ve kterém jsem kdy nakupoval.

Reakce obchodu Triker.cz

snažili jsme se Vás kontaktovat přes e-mail i telefonicky, bohužel se nám to nepodařilo.
    Vaše hodnocení nás mrzí, přesto za něj i za nákup děkujeme.

Lépe okótovat výrobek

Reakce obchodu Triker.cz

předem děkujeme za Váš nákup. Neustále pracujeme na doplňování informací k jednotlivým položkám nabízených v našem e-shopu a vzhledem k šíři sortimentu, nebude tato práce asi nikdy dokončena. :-)
    U Vámi objednaného sifonu A443 je uveden technický nákres, který nám poskytl výrobce.
    Děkujeme za Váš názor a nákup.
    TRIKER a.s.

Zbozi jsem do detail kontroloval az doma. Chybeli tam 2 kusy.

• když nic jiného pozitivního, tak alespoň podrážděná mírně negativní reakce "zástupce e shopu". Doufám, že dorazí alespoň objednané zboží, když už není v nabídce požadovaný sortiment. . . :-(

Reakce obchodu Triker.cz

Vámi objednané zboží jsme pro Vás zajistili a je připravené k vyzvednutí na naší pobočce.
    Bohužel jste si objednal zboží, které nepatří mezi výrobky často žádané našimi zákazníky a proto je v nabídce označujeme textem "na objednání". Jakmile se situace změní a poptávka po tomto výrobku stoupne, určitě je naskladníme.
    Děkujeme za Váš nákup i názor.
    TRIKER a.s.

Objednal jsem zboží skladem, přišlo potvrzení objednávky s informací k vyčkání na upozornění, že zboží mohu vyzvednout. Je to již měsíc a žádná odpověď. Objednávka zrušena.

Dobrý den pane Chmele,
    Vámi objednané zboží bylo připraveno na naší prodejně v Hořické ulici ještě v den Vaší objednávky, protože se jedná o skladovou položku.
    Dle výpisu operátora jsme Vám 2.10.2017 2x telefonovali z pevné linky, 1x ze služebního mobilu a následně zaslali SMS, bohužel, bez reakce.
    Vaše hodnocení nás proto mrzí, ale přesto děkujeme.

• široký sortiment
    • přehledný web
    • nápis SKLADEM vůbec nic neznamená
    • naslibované dodací lhůty také nic neznamenají, nebo kašlou na malé zákazníky
    • pokud něco rychle potřebujete, tak nevěřte že to mají skladem a nakupte raději jinde, jelikož se nedočkáte...

10.10 jsem vytvořil objednávku, 12.10. mi volal pán, že jedna z položek není skladem, bude do týdne (na webu samozřejmě byla a je stále skladem) a že se mi ozve, až bude vše skladem a domluvíme se na závozu, dodnes 23.10. mi nikdo nevolal, že se něco opozdí nebo že něco vezou, asi mají v Trikeru nějaké delší týdny :-(

Dobrý den pane Kozáku,
    můžeme se jen omluvit, protože jsme se Vám neozvali a neinformovali Vás, že položku, kterou jste si objednal v počtu 3ks máme na skladě jen ve 2 provedeních a proto jsme je pro Vás kompletně objednávali u výrobce. Z tohoto důvodu se toto zboží stále zobrazuje jako "skladem". Vaše hodnocení nás sice mrzí, ale zkušenost, kterou jste díky výše popsanému získal, Vás k tomuto názoru plně opravňuje. Pokusíme se zlepšit komunikaci.
    Děkujeme za Váš nákup a názor.
    TRIKER a.s.

omylem jsem objednala spatne zbozi a protoze jsem ho nestihla vratit v zakonne lhute 14dnu, tak mi ho nevzali zpet.

Dobrý den paní Břínková,
    Vaše hodnocení nás mrzí, ale Vámi objednaný koupelnový nábytek byl zajišťován na zakázku a časový odstup, se kterým jste chtěla zboží vracet, byl neakceptovatelný.
    Přesto děkujeme za Váš názor.

• nepravdivé údaje

Reakce obchodu Triker.cz

z podrobností Vašeho hodnocení jsme zjistili, že jste nebyla spokojena s informací o způsobu dodání zboží. Vaše rozhořčení nás mrzí, ale způsob dopravy si primárně dovolujeme určit my a to z toho z důvodu, abychom předešli jeho zbytečnému poškození. V případě, že chcete upřednostnit nějakého z námi uvedených a používaných přepravců, je možné to zmínit v objednávce do kolonky "poznámka".
    Děkujeme za Váš nákup a názor.
    TRIKER a.s.

• Dorazilo jiné zboží ,než jsem si objednal.

Nedoporučuji vůbec .přišlo to poškozené ,ale zjistil jsem to pozdě(Skoro po 2měsicích .
    Objednal jsem si zboží cca za 8 tis záchod +zavěsné zařízení v pohodě .Vypínač poškrábany ,a wc prkénko zlomené a ještě ani velikostně neodpovídalo((

Reakce obchodu Triker.cz

Vaše údajná zkušenost nás mrzí, ale na tuto objednávku neevidujeme žádnou reklamaci na poškozené nebo špatně dodané zboží, proto jsme Vaši nespokojenost nemohli řešit.
    Přesto děkujeme za nákup a Váš názor
    TRIKER a.s.

Zboží, které uvádí skladem se již ani nevyrábý a skladem rozhodně není.

Reakce obchodu Triker.cz

V tomto případě, který se týkal náhradního dílu k rohovým ventilům Arco, se nám opravdu nepodařilo aktualizovat skladovou dostupnost výrobcem již nedodávané součástky.
    Omlouváme se a děkujeme za názor.

• Mimo ceny vše OK.
    • Zboží bylo poměrně drahé,ale to jsem zjistil po jeho obdržení. Nedaleko od nás je firma,která prodává stejné náhradní díly za 1/4 ceny.

Reakce obchodu Triker.cz

Informace o ceně objednaného zboží je samozřejmě k dispozici během celého procesu objednávky a současně je zaslána souhrnná cena v potvrzovacím e-mailu.
    Děkujeme za nákup a Váš názor

• Potvrzení o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí vůbec nedorazilo

Reakce obchodu Triker.cz

Omlouváme se, jednalo se o osobní odběr a došlo k nedorozumění pracovníků na našem středisku.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za nákup i Vaši reakci.

Komunikace s obchodem dobre, zakoupené zboží mě zklamalo.

Reakce obchodu Triker.cz

Předem bychom chtěli poděkovat za Vaši reakci a mrzí nás, že Vámi vybrané zboží nenaplnilo Vaše očekávání.
    Snad budete příště spokojen.
    Děkujeme