Po tydnu odezva zpet, ze omylem nemaji 2 ze 3 veci. Zaroven v dalsi objednavce zadost o spojeni s predeslou objednavkou kvuli jednomu zaslani. Nestalo se..

Objednal jsem si běžecké boty, které byly skladem na prodejně Praha Smíchov s tím, že si je vyzvednu na prodejně Praha Holešovice. Zatím je to 6 dní a stále boty nemám.

Protiprávní jednání.
    I po potvrzení objednávky (zboží v akci) nedodáno, že není skladem.
    Hrůza - východ a osmdesátky :(

Reakce obchodu Triexpert.cz

s názory a hodnoceními, které uvádíte, nesouhlasíme.
    Objednávkou jste objednal zboží významně zlevněné v rámci akce. Slevová akce byla od počátku zřetelně prezentována s výhradou do vyprodání zásob (viz e-mail newsletter i další online prezentace). Zásoby Vámi objednaného zboží byly vyprodány. Vaši objednávku jsme proto nemohli vyřídit a ihned Vás žádali o zaslání čísla účtu, kam můžeme peníze vrátit.
    Chápeme, že jste chtěl využít akce významných slev, a může Vás situace mrzet. Nesdílíme však Váš přístup k celé záležitosti.

Přes výše uvedené a zcela nad rámec svých povinností Vám společnost TRIEXPERT s.r.o. zaslala boty, které jste si sám vybral jako náhradu za vyprodané zboží.

Pěkný den

Tým TRIEXPERT

Zboží objednáno před týdnem a ještě je na cestě z Holešovic do Anděla v Praze. Objednávku zrušit nemůžu, bohužel mám dárkové certifikáty od Triexpert.

Reakce obchodu Triexpert.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost.
    Jak jste správně uvedl, zboží se kompletovalo ze dvou prodejen, a proto se příprava objednávky k osobnímu odběru prodloužila.

S podzravem

Tým TRIEXPERT

• Jak mám hodnotit, když mi ještě nic ani nedorazilo?

Reakce obchodu Triexpert.cz

mrzí nás nastalá situace, abychom ji mohli řešit, kontaktujte mě prosím na [email protected] nebo +420 775 413 303.

• Nedoručena jedna položka

Objednal jsem si dvě položky, dorazila jen jedna.

Reakce obchodu Triexpert.cz

velmi se omlouváme za chybu, energy gel jsme hned další den odeslali.
    Snad je již vše v pořádku.

• Jednání na prodejně.
    • Nedoručené zboží
    • Nepřevzetí zodpovědnosi
    • Doba čekání na zboží
    • Doba čekání na vrácení peněz

Přes týden jsem čekal na to, abych se dozvěděl, že se zboží ztratilo po cestě z Brna (nic proti Brnu). Třetí týden čekám na vrácení peněz za boty, které nedorazily. Taky mi bylo řečeno, že si to mám radši pohlídat a že za všechno může dopravní služba.

Reakce obchodu Triexpert.cz

moc nás mrzí Vaše zkušenost, bohužel se sešlo několik nešťastných okolností.
    Uděláme vše proto, abychom se podobnému vyvarovali.

• eshop nekomunikuje

Objednal a zaplatil jsem 2 ks stelek do bot a dorazilo pouze jedno baleni. Reklamoval jsem to pres meil a zadnou zpetnou vazbu jsem neobdrzel. Zkusim jeste zavolat na mobil eshopu a uvidime. Nejak moc nahod na jeden pripad….

Reakce obchodu Triexpert.cz

moc nás to mrzí, snad bylo již vše dořešeno.

Tým TRIEXPERT

objednáno před týdnem a zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu Triexpert.cz

to nás moc mrzí, zboží bylo zřejmě přeposíláno z více prodejen.
    Snažíme se tento proces do budoucna co nejvíce urychlit.

Tým TRIEXPERT

Dnes je to týden od objednání a zaplacení zboží. Dodnes nebylo doručeno, dostala jsem jen automatickou zprávu o přijetí objednávky a platby. Poplatek 39 Kč za to, že si pro zboží přijedu na prodejnu, kde ho stejně mají skladem, mi přijde nesmyslný, zvlášť když na vyřízení objednávky stále čekám. Doufám, že v případě zrušení objednávky dostanu zpět i poplatek.

Reakce obchodu Triexpert.cz

moc nás mrzí Vaše špatná zkušenost.
    Uděláme vše proto, aby se podobné již neopakovalo.

Tým TRIEXPERT

• I když jsem volil osobní převzetí na prodejně s platbou na místě, obchod si upravil objednávku dle svého... Dobrý den,
    • vzhledem k tomu, že objednávku přeposíláme z více prodejen musí být objednávka předem uhrazená.
    • S pozdravem
    • Tým Triexpert

Reakce obchodu Triexpert.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost, ale platbu na místě při převzetí neumožňujeme. Byl jste na to upozorněn také ve dvou e-mailech.

• Špatná komunikace obchodu
    • Špatná komunikace mezi obchodem a dopravcem

Objednávka byla zaplacená a ani po 4 dnech se dopravce ani obchod neozval s informací, jak to s objednávkou vypadá. Musela jsem telefonovat, pídit se po zboží a urgovat. Zboží mělo být dárkem, ale bohužel kvůli tomuhle zážitku ho ani nemohu včas předat, protože zatím nepřišlo.

Reakce obchodu Triexpert.cz

velmi se omlouváme se za delší dobu doručení Vaší objednávky a s tímto spojené komplikace. V době Vaší urgence byla již Vaše objednávka v rukou dopravce. Budeme moc rádi, když na náš e-shop nezanevřete a případná objednávka proběhne bez problémů.

Tým Triexpert

V minulosti jsme v brněnské prodejně s přítelkyní nakupovali běžecké boty. Aktuální objednávka byla stornována ze strany obchodu, jelikož jedinou možností byla platba kartou nebo převodem, která pro mě v době objednání nebyla možná. Proto jsem zadal vyzvednutí na prodejně a jedinou další volbou byla platba poukazem, aby se dala objednávka odeslat (zadal jsem tedy několik znaků). Poté se mi ozval pracovník z jejich e-shopu, kterému jsem vše vysvětlil. Odpověď, jak bude celá věc řešena, jsem již neobdržel. Objednávka byla tedy asi stornována. Tento přístup "mrtvého brouka" je pro Triexpert očividně normální, z mého pohledu zákazníka nikoliv.

Reakce obchodu Triexpert.cz

mrzí nás Vaše zkušenosti. Platbu při převzetí ovšem neumožňujeme, jak jste byl informován. Jelikož velké množství zboží přeposíláme z jiných prodejen na místa osobního odběru, vyžadujeme platbu předem. Nejedná se o rezervaci, ale o závaznou objednávku. Bohužel bylo běžné, že si zákazníci objednali velké množství zboží z různých prodejen a pak si jej nepřišli vyzkoušet. Dárkové poukazy nelze uplatnit na e-shopu, tudíž se platba uskutečňuje při převzetí. Pokud objednané zboží nevyhovuje, můžete na místě odstoupit od smlouvy a vybrat s našimi kolegy na prodejně jinou alternativu. Budeme rádi, když nám dáte ještě šanci a příští nákup proběhne bez komplikací.

Tým Triexpert

absolutně tragický eshop. Absence platební brány. platba pouze převodem.
    To je jak z doby před deseti lety.

Reakce obchodu Triexpert.cz

platební bránu máme plně funkční s různými typy platby. Omlouváme se, jestli nastala u Vašeho nákupu nějaká chybička.

• Výrazný prodejce značky Hoka one one
    • V dnešní době my přijde velmi nehezké chtít ještě příplatek za osobní vyzvednutí na prodejně. Nemám rád poštovné, přijde mi to jako zbytečné plýtvání, a raději najdu čas přijet si k obchodu a vyzvednout si zboží. Toto mě velmi nepotěšilo.

Jinak se zbožím a přístupem prodejců v Hradecké pobočce jsem spokojen. Hlavně při osobním styku a jednání. Vždy ochotní.

Reakce obchodu Triexpert.cz

děkujeme za hodnocení. Díky tomu, že k osobním odběrům na prodejnách posíláme zboží velmi často z jiných prodejen, je tato služba jako taková zpoplatněna. Jsme rádi, že jste jinak s nákupem na prodejně spokojený a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Tým Triexpert

• špatné jednání v rámci reklamačního řízení

Reakce obchodu Triexpert.cz

bohužel nevíme přesně o jakou reklamaci se jedná, co přesně bylo špatně. Snažíme se reklamace vyřizovat jak rychle to jen jde a v souladu s reklamačním řádem.

Tým Triexpert

čtvrtek objednáno, v pondělí mail, že zboží není, další pondělí

Reakce obchodu Triexpert.cz

moc omlouváme se za chybu, která se nám vyskytla na skladě. Snažili jsme se zboží objednat přímo od dodavatele bohužel dodací doba byla dlouhá. Budeme moc rádi, když na náš e-shop nezanevřete a případná objednávka proběhne bez problémů.

Tým Triexpert

Objednal jsem pánské triko, dorazilo dámské...

Reakce obchodu Triexpert.cz

moc se omlouváme za chybu. V předvánočním shonu se kolegové na prodejně přehmátli. Obratem jsme se chybu snažili napravit. Mrzí nás, že Vaše zkušenost byla taková a rádi bychom Vám v budoucnu zprostředkovali bezproblémový nákup.

Tým Triexpert

Z asi 10 objednaných věcí v rámci Black Friday mi byl obchod schopen dodat pouze jednu a o vrácení platby jsem se ještě musel připomínat.

Reakce obchodu Triexpert.cz

moc omlouváme se za chybu na eshopu, která způsobila několikahodinový výpadek při přetížení stránek.
    Vracení finančních prostředků provádíme hromadně jednou týdně a vaše peníze byly už nachystané pro vrácení.

Nefunkční eshop, zboží mi dorazilo 2x

Reakce obchodu Triexpert.cz

omlouváme se za chybu. Zpracovávali jsme vetší množství objednávek a vaše objednávka byla nachystána omylem dvakrát pokaždé jiným zaměstnancem. Omlouváme se za komplikace a věříme, že další nákup proběhne zcela v pořádku.