• Hromada spamu ve formě SMS i mailu. Objednáno před týdnem, stále nedorazilo. Nevím co mám tedy hodnotit. Zásilku už vyzvedávat stejně nebudu

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš čas strávený napísaním recenzie na náš e-shop. Sme veľmi radi, že sme sa s Vami telefonicky skontaktovali a mohli sme pretvoriť Vašu negatívnu skúsenosť na pozitívnu.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, a preto sme predali Vašu emailovú adresu kolegom z marketingové oddelenia na odhlásenie z odberu noviniek. Táto žiadosť bola úspešne spracovaná.

Uvedomujeme si, že ste očakávali Vašu zásielku včas a úprimne nás mrzí, že tato situácia nie je v súlade s naším štandardom. Radi by sme Vás informovali, že oneskorenie nie je spôsobené našou vinou a situáciu aktívne riešme s dopravcom. Robíme, čo je v našich silách, aby sme urýchlili proces doručovania.

V prípade akýchkoľvek dotazov sme tu pre Vás.

Mária, Trenýrkárna.cz ❤️

• Nepsilo co jsem si objednala ani penize zpatky (1100 kc approx)

Skoda. Clovek v zivote prijde o vic.

Dobrý den, Simono,

chtěli bychom Vám upřímně poděkovat za Vaši zpětnou vazbu a čas, který jste věnovala našemu telefonátu.

Je nám velmi líto, že Vaše zásilka nemohla být doručena na Vámi požadovanou adresu z důvodu nepřijetí příjemce, ovšem Vaše pochopení a spolupráce byly pro nás velkým přínosem a jsem opravdu ráda, že jsme společně mohli najít uspokojivé řešení této situace.

Děkuji Vám za poskytnutí přesnějších informací o doručovací adrese a ráda bych Vás informovala, že jsme ihned podnikli kroky k opětovnému odeslání Vaší zásilky. Věřím, že tentokrát dorazí bez problémů.

V případě, že bychom pro Vás mohli cokoliv udělat, se na nás neváhejte obrátit.

Denisa, Trenýrkárna.cz ❤️

• Rychlost dodání.
    • Naprosto uměle vytvářené slevy, které ve finále nejdou ani využít.
    • Nemožnost uplatnit více dárkových poukazů v jedné objednávce.
    • Poplatek za nízkou hodnotu objednávky.
    • Dodaná velikost zboží neodpovídá, materiál velmi nekvalitní.
    • Příště bych raději darované poukazy nechala propadnout, než nakupovat v tomto obchodě.

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu tejto recenzie.

Ospravedlňujeme sa Vám za negatívnu skúsenosť s našim e-shopom, veľmi nás mrzí táto nepríjemnosť s objednaným produktom. Pokúšali sme sa s Vami telefonicky spojiť pre doriešenie celej situácie, ale zatiaľ neúspešne.

Na našom e-shope nie je možné kombinovať zľavové kódy, a tak v prípade, že zákazník potrebuje skombinovať zľavu a voucher (finančnú čiastku), je najlepšie sa obrátiť na naše zákaznícke oddelenie, kde Vám kolegyne vždy rady s čímkoľvek pomôžu.

Poplatok vo výške 49Kč za balné je pridaný do objednávky s nízkou hodnotou. Tento poplatok slúži nielen na pokrytie nákladov s obalovým materiálom, ale aj na pokrytie nákladov pre našich skladníkov. V prípade, že hodnota Vašej objednávky nedosiahne sumu 349 Kč, nájdete túto informáciu uvedenú v nákupnom košíku.

Radi by sme Vás ešte raz uistili, že na našom e-shope ponúkame výhradne len originálny tovar a dbáme na kvalitu ponúkaného tovaru. Každý značka má svoje veľkosti dané od výrobcu a preto odporúčame používať naše poctivo spracované veľkostné tabuľky, ktoré sú u každého produktu k dispozícii hneď vedľa výberu velikosti. Vďaka týmto tabuľkám si zákazník môže najlepšie vybrať vhodnú veľkosť. Vzhľadom k faktu, že každý výrobca udáva inú veľkosť, je bežné, že u niektorého produktu bude vyhovovať viac napríklad veľkosť S a u iného napríklad veľkosť L. Ak si nebudete istá veľkosťou, kolegyne zo zákaznického oddelenia radi premerajú Vami požadovaný produkt a vyberú pre Vás správnu veľkosť.

Mrzí nás, pokiaľ sme spôsobili sklamanie, ale naďalej budeme robiť maximum pre doriešenie celej situácie k Vašej 100% spokojnosti.

Vždy sme Vám plne k dispozícii každý pracovný deň od 8 do 16 hodiny na čísle +420 727 903 604 / emaily [email protected] alebo na našom webchate.

Mária, Trenýrkárna.cz ❤️

Poslali mi jinou barvu pyžama, balíček nebyl na smluveném místě balíkovny.

Dobrý deň Dagmar,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, pokúšali sme sa s Vami telefonicky spojiť, ale zatiaľ neúspešne.

Vďaka poznatkom našich zákazníkov sa môžeme posúvať a zlepšovať v tom čo robíme.

Veľmi sa ospravedlňujeme, pokiaľ sme spôsobili nejakú nepríjemnosť, rozhodne to nebolo naším úmyslom. Po kontrole Vašej objednávky v našom systému bolo skutočne Vami objednané pyžamo poslané podľa vytvorenej objednávky. Môže sa stať,že došlo k drobnému skresleniu oproti realite. Ak pyžamo nespĺňa Vaše očakávania, môžete nám ho bezplatne vrátiť cez spoločnosť Zasilkovna s použitím vratkového kódu.

Je nám ľúto, že prepravca nedodržal zmluvné podmienky a nedoručil Vašu zásielku na Vami zvolené výdajne miesto. S prepravcom budeme situáciu riešiť.

Dúfame, že sa nám spoločne podarí spojiť a vyriešime všetko k Vašej spokojnosti.

S pozdravom Mária, Trenýrkárna.cz ♥

• Trápne akcie a výpredaje z cien, ktoré sú o zľavy navýšené a u iných obchodníkov sú bežné aj bez výpredajov, black friday a podobných hlúposti
    • Poplatok za objednávku nižšej hodnoty ( u mňa takmer 1/4 hodnota objednávky)
    • Neodporúčam

Dobrý deň,

ďakujeme veľmi pekne za čas, ktorý ste venovali napísaniu tejto recenzie a spätnú väzbu vďaka ktorej sa môžeme zlepšovať.

Pokúšali sme sa s Vami telefonicky spojiť pre doriešenie celej situácie, ale neúspešne.

Mrzí nás, že sme nesplnili Vaše očakávania ohľadne cenových relácií našich produktov. Pri vytváraní jednotlivých akcií musíme rešpektovať maloobchodné ceny našich dodávateľov. Chceme vás ubezpečiť, že nemáme v úmysle zavádzať našich zákazníkov ani umelo zvyšovať ceny. Naopak, snažíme sa dodávať kvalitné produkty za férové ceny.

Ospravedlňujeme sa aj za vzniknuté nedorozumenie ohľadne poplatku vo výške 49 Kč za balné. Tento poplatok je účtovaný pri objednávke s celkovou hodnotou nižšou ako 349 Kč. Slúži na pokrytie nákladov spojených nielen s obalovým materiálom, ale tiež na pokrytie nákladov spojených s prácou našich skladníkov. V prípade, že hodnota Vašej objednávky nedosiahne sumu 349 Kč, nájdete túto informáciu uvedenú v nákupnom košíku.

V prípade akýchkoľvek dotazov sme Vám k dispozícií každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hodiny na telefónom čísle +420 727 903 604 či emailovej adrese [email protected].

Mária, Trenýrkárna.cz ♥

• Neseděly velikosti spodního prádla. Byly uvedené jako L, ale ve finále na balení od výrobce bylo L/XL. Velikosti L skutečně prádlo neodpovídalo, bylo obrovské.

Pekný deň, Kristýna,

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu tejto recenzie.

Pokúšali sme sa s Vami telefonicky spojiť pre doriešenie celej situácie, ale zatiaľ neúspešne. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi cenná, pomáha nám zlepšovať kvalitu našich služieb a ponúkaných produktov.

Vami zakúpený tovar sa teší veľkej obľube a mrzí nás, že vo Vašom prípade to tak nebolo.
    Značka, ktorú ste si objednali má v porovnaní s inými značkami odlišné rozmery a preto práve uvádzame u každého produktu veľkostnú tabuľku, ktorá je spracovaná pri prijatí tovaru na našom sklade. Doporučujeme našim zákazníkom tieto tabuľky využiť pred objednaním, poprípade pokiaľ si nie ste istý s výberom veľkosti, radi Vám na našej zákazníckej linke osobne produkt premeriame a pomôžeme pre Vás vybrať vhodnú veľkosť.

Ak Vám zakúpený tovar teda nevyhovuje, môžete nám ho bezplatne zaslať cez spoločnosť Zasilkovna s použitím vratkového kódu, ktorý nájdete na reklamačnom formulári. Kolegyne z reklamačného oddelenia sa následne veľmi radi postarajú o spracovanie Vašich požiadaviek .

V prípade akýchkoľvek ďalších dotazov sa na nás neváhajte obrátiť, sme Vám plne k dispozícii na telefónnom čísle +420 727 903 604 každý deň od 8:00 do 16:00 hodiny.

Mária, Trenýrkárna.cz ♥

Koupil jsem si set boxerek. Co kus, to jina velikost. Z 6ti kusů obleču dvoje trenky. Nemůžu reklamovat odstrihnul jsem cedulky. Nikdy víc

Dobrý deň ,

ďakujeme za Váš čas strávený napísaním recenzie na náš e-shop.

Veľmi nás mrzí akákoľvek iná než pozitívna skúsenosť s našim tovarom. Pokúšali sme sa Vás kontaktovať telefonicky pre doriešenie situácie k Vašej spokojnosti.

Záleží nám na každom jednom názore a preto by sme Vás radi poprosili, ak je to možne aby ste sa nám ozvali.

Tovar ktorý ste si objednali prišiel od dodávateľa v nesprávnom zložení veľkostí, naše kolegyne v sklade robia námatkové kontroly, ale u Vás sa stala chyba ktorá nás mrzí. Ako ospravedlnenie Vám ešte dnes posielame nový balíček so správnymi veľkosťami.

V prípade akýchkoľvek dotazov sme Vám plne k dispozícií každý deň od 8 do 16 hodiny na čísle +420 727 903 604 / emaily [email protected] alebo na našom webchate.

• Žádná
    • Nepravdivé informace na webu. Svoji privátní značku vychválili, jak je jemná, hebká, jak ji všichni nosí. Opak je pravdou. Už vím ,kde si další trenky nekoupím.

Dobrý deň Pavel,

veľmi Vám ďakujeme za Vašu reakciu na náš e-shop, vďaka ktorej môžeme na sebe stále pracovať.

Veľmi nás mrzí a úprimne sa ospravedlňujeme za to ,že Vaše očakávania neboli naplnené.

Vami zakúpený tovar sa teší veľkej obľube a mrzí nás, že vo Vašom prípade to tak nie je. Dbáme na kvalitu ponúkaného tovaru a snažíme sa proces výroby neustále zdokonaľovať.

Ak by ste si rozmysleli výmenu Vašej objednávky, môžete nám nevyhovujúci tovar poslať zdarma cez spoločnosť Zasilkovna, následne balíček prednostne vybavia kolegyne z reklamačného oddelenia. Všetky potrebné informácie k zaslaniu nájdete na reklamačnom formulári, poprípade nás neváhajte kontaktovať na našej zákazníckej linke +420 727 903 604 každý pracovný deň v čase od 8:00 do 16:00 hodiny.

Ďakujeme a prajeme krásny deň

Mária, Trenýrkárna.cz ♥

• Netušil jsem, že značkové ponožky přijdou i větráním ( byli děravé).

Dobrý deň,

ďakujeme za čas, ktorý ste venovali tejto spätnej väzbe a následnému telefonátu s nami.

Veľmi sa ospravedlňujeme za nedorozumenie vo Vašej objednávke.

Radi by sme Vás ešte raz uistili, že na našom e-shope ponúkame výhradne len originálny tovar a dbáme na kvalitu ponúkaného tovaru. Teší nás, že sme Vám mohli v spoločnom telefonáte objasniť, že sa jednalo o chybné dodanie na strane nášho dodávateľa.

Na základe našej dohody môžete nevyhovujúci tovar poslať spať zdarma cez spoločnosť Zasilkovna a my urobíme maximum pre Vašu spokojnosť, ktorá je pre našu prácu hnacím motorom.

S pozdravom

Mária, Trenýrkárna.cz ♥

Uměle zaslané slevy se zbožím, které nejdou sčítat a při akcích je ani nevyužijete. Jedná se pouze o trik na zákazníky. Některé prádlo seženete levněji jinde na internetu. Doporučuji hledat i jinde a nedat na první odkaz, který na vás vykukne na Googlu

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu vďaka ktorej sa môžeme zlepšovať.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené so zľavami na našom e-shope a ďakujeme za čas, ktorý ste strávili telefonátom s nami. Naše marketingové oddelenie sa snaží vytvárať zľavy na základe prieskumu trhu, tak aby sme uspokojili čo najviac zákazníkov. Zároveň chceme ponúkať produkty ktoré budú nie len cenovo dostupné, ale aj kvalitné.

Na našom e-shope nie je možné kombinovať zľavové kódy a tak v prípade, že zákazník potrebuje skombinovať zľavu a voucher je najlepšie sa obrátiť na naše zákaznícke oddelenie , kde Vám kolegyne vždy rady s čímkoľvek pomôžu.

Tiež veľmi rady vysvetlia ceny/ zľavy alebo čokoľvek iné. Sme Vám plne k dispozícií každý deň od 8 do 16 hodiny na čísle +420 727 903 604 / emaily [email protected] alebo na našom webchate.

Místo objednaných šedých Slipů
    Pánské Bezešvé Slipy Gino Bamboo Grey L …….2ks
    mně byly dodány Slipy v barvě tmavě modré!!

Dobrý deň Radovan,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu aj za čas venovaný nášmu telefonátu.

Som rada, že tovar, ktorý ste si u nás zakúpili je pre Vás kvalitovo vyhovujúci a mrzí ma, že jedine farebné prevedenie nezodpovedalo Vašim očakávaniam. Aj keď nakoniec sme zistili, že aj modrá je dobra :)

Pred vyskladnením kolegyne zo skladu vykonávajú svedomito kontrolu zabaleného tovaru. Vo vašom prípade došlo k chybnému zalogovaniu produktov pri balení.

Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov a preto nám zakúpený tovar môžete kedykoľvek počas 120 dní vrátiť cez spoločnosť Zasilkovna bezplatne použitím vratkového kódu 906 706 15. Štítok vám bude vytlačený na mieste.

V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +420 727 903 604, každý pracovný deň v čase od 8:00-16:00.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Mária, Trenýrkárna.cz ♥

drahé zboží, na jiných eschopech se dá pořídit mnohem, levněji

Pekný deň, Petr,

ďakujeme za Váš čas, ktorý ste venovali tejto spätnej väzbe.

Veľmi nás mrzí, že sme nesplnili Vaše očakávania, pokúšali sme sa s Vami telefonicky spojiť, ale nepodarilo sa nám to.

Na našom e-shopu aktuálne prebiehajú rôzne zľavové akcie, vďaka ktorým, môžete získať produkty za nižšiu sumu. U väčšiny produktov je uvedený zľavový kód, ktorý stačí zadať v poslednom kroku objednávky vpisaním do polička ZLAVOVE KUPONY a kliknúť na pridať zľavový voucher.

Je nám ľúto že Vám cena aj po uplatnení zľavy prišla vyššia ako na iných e-shopoch. Naše ceny vychádzajú z doporučených maloobchodných cien našich dodávateľov, ktoré musíme rešpektovať. Snažíme sa, ale našim zákazníkom ponúkať vždy tu najlepšiu cenu, a preto naše marketingové oddelenie vytvára rôzne akcie.

V prípade, žeby sme pre Vás mohli ešte niečo urobiť, neváhajte nás kontaktovať na našej zákazníckej linke +420 727 903 604, kde sme pre Vás každý pracovný deň v čase od 8:00-16:00, a alebo prostredníctvom emailu.

Mária, Trenírkárna.cz ♥

• Naprosto nesedi
    • Spatny strih
    • Nedomysleny vyrobek

Trenyrkarna eshop supr rychlost komunikace doruceni. Produkt ttragedie. V pase ok stehna nepruzna tym padem produkt nenositelny

Pekný deň Klaudia,

veľmi Vám ďakujem za Vašu spätnú väzbu, vďaka ktorej môžeme na sebe stále pracovať.

Teší nás Vaša spokojnosť s komunikáciou a rýchlim dodaním Vašej objednávky.

Chceli by sme sa Vám ešte raz ospravedlniť za vzniknutú situáciu pri ktorej požadovaný tovar nebol v súlade s Vašimi očakávaniami . Sme radi, že sa nám podarilo s Vami telefonicky spojiť a situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Pokiaľ Vám zakúpený tovar teda nevyhovuje, môžete nám ho bezplatne zaslať cez spoločnosť Packeta s použitím vratkového kódu, ktorý nájdete na reklamačnom formulári. Kolegyne z reklamačného oddelenia sa následne veľmi radi postarajú o spracovanie Vašich požiadaviek .

Sme Vám k dispozícií každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 hodiny na telefónom čísle +420 727 903 604 či emailovej adrese [email protected].

Ďakujeme a prajeme krásny deň .

S pozdravom,

Prodávají neoriginální zboží...

Reakce obchodu Trenýrkárna.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval této zpětné vazbě a následnému telefonátu s námi.

Velmi se omlouváme za jakoukoliv jinou zkušenost s naším eshopem, než tu 100% pozitivní.

Rádi bychom Vás ještě jednou ujistili, že na našem eshopu nabízíme výhradně jen originální zboží a dbáme i na prvotřídní kvalitu nabízeného zboží. Těší nás, že jsme Vám mohli ve společném telefonátu objasnit, že se jedná pouze o jinak našitou gumu, a proto název značky není takový, jako u zboží, které již máte doma. Na základě naší domluvy můžete nevyhovující zboží zaslat zpět zdarma skrze společnost Zásilkovna a my uděláme maximum pro Vaši spokojenost, který je pro nás tím nejdůležitějším aspektem při naší práci.

Mrzí nás, pokud bylo způsobené nějaké zklamání, ale nadále budeme dělat maximum pro dořešení celé situace k Vaší 100% spokojenosti.

Lucie, Trenýrkárna.cz

• nepřehledné ceny, samá akce a sleva. Měl jsem dárkový poukaz který však nešel kombinovat s jinými akcemi na stránce

Reakce obchodu Trenýrkárna.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky které se můžeme posouvat dále.

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s využitím dárkových poukazů se slevou na našem eshopu a děkujeme za čas, který jste strávil hovorem s námi.

Na našem eshopu není možné kombinovat slevové kody, a tak v případě, že zákazník potřebuje zkombinovat slevu a voucher (finanční částku), je nejlepší se obrátit na naše zákaznické oddělení, kde Vám kolegyně vždy moc rády s čímkoliv pomohou a vyjdou maximálně vstříc.
    Také moc rády vysvětlí veškeré ceny / slevy nebo cokoliv je potřeba. Vždy jsme Vám plně k dispozici každý všední den od 8 do 16 hodin na čísle +420 727 903 604 / emailu [email protected] nebo na našem webchatu.

Velmi nás těší, že po společném telefonickém hovoru jsme došli k dořešení celé situace k Vaší spokojenosti.

Lucie, Trenýrkárna.cz ♥

Špatně nabízeno zboží. trenky mají velikost xl a zároven xxl velikost 58až 60 je to s toho důvodu že trenky jsou elastické a plní se zároven oba rozměry. TYTO ROZMĚRY JSOU I VÝROBCEM DÁNY NA ŠTÍTEK TRENEK. Jen trenýrkárna je tak hloupá že je nabízí jen pod rozměrem xl . Od tohoto obchodu již nikdy nic.

Reakce obchodu Trenýrkárna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a čas, který jste věnoval našemu telefonátu.

Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším e-shopem, ale doufáme, že díky našemu telefonátu jsme Vás přesvědčili, že spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Značka, kterou jste objednal má takzvaně lomené velikosti, a právě proto máme tuto informaci uvedenou v tabulce velikostí, kterou u produktu naleznete. Zároveň v tabulce uvádíme rozměr boků, který je námi při kontrole zboží měřen, aby si každý zákazník mohl vybrat odpovídající velikost podle svých rozměrů.

Pokud byste si rozmyslel výměnu Vaší objednávky, můžete nám nevyhovující zboží zaslat zcela zdarma přes společnost Zásilkovna, následně se kolegyně z reklamačního oddělení velmi rády budou věnovat Vašemu požadavku. Veškeré potřebné údaje k zaslání najdete na reklamačním formuláři, popřípadě nás můžete kontaktovat na naší zákaznické lince +420 727 903 604 každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin.

V případě potřeby jsme Vám nadále plně k dispozici.

Denisa, Trenýrkárna.cz ♥

• Velikost neodpovídá, asi je to míra dle Asie.

Reakce obchodu Trenýrkárna.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá a čas, který jste věnoval našemu telefonátu.

Je nám skutečně líto, že jste s naším obchodem měl jinou zkušenost, než tu pozitivní.

Značka, kterou jste objednal, má ve srovnání s jinými značkami odlišné rozměry, a právě proto uvádíme u každého produktu velikostní tabulku, která je zpracována při přijetí zboží na našem skladě. Jelikož má každá značka jinak postavené velikosti, doporučujeme našim zákazníkům tyto tabulky před objednáním využít, popřípadě pokud si nejste jisti s výběrem velikosti, rádi Vám na naší zákaznické lince osobně produkt přeměříme a pomůžeme vybrat pro Vás vhodnou velikost.

Velmi nás mrzí, že zboží, které jste u nás objednal, nesplnilo Vaše očekávání. Pokud Vám zboží nevyhovuje, samozřejmě nám jej můžete zcela bezplatně zaslat zpět přes společnost Zásilkovna, s použitím vratkového kódu, který naleznete na reklamačním formuláři. Následně kolegyně na reklamačním oddělení rády zpracují Váš požadavek.

Jsem moc ráda, že jsme spolu našli vhodné řešení této nepříjemné situace a došlo ke spokojenosti na Vaší straně.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit, jsme Vám plně k dispozici na telefonním čísle +420 727 903 604 každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin.

S přáním hezkého dne

Tereza, Trenýrkárna.cz ♥

Bohužel pánské boxerky neodpovídají velikosti. Maji zadní díl krátký a materiál taky neodpovídá

Reakce obchodu Trenýrkárna.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme za jakoukoliv jinou zkušenost s naším eshopem, než tu pozitivní.

Velmi nás těší, že jsme se s Vámi mohli telefonicky spojit a celou situaci ohledně velikosti a materiálu si upřesnit a objasnit. Každý nás zákazník má možnost nevyhovující zboží bezplatně vrátit nebo vyměnit, ale jsme rádi, že jsme ve společném telefonickém hovoru zvládli přijít na jiné společné řešení k Vaši spokojenosti, na které nám velmi záleží, a že jsme s Vámi nadále v kontaktu pro dořešení celé situace.

Vždy děláme maximum pro spokojenost našich zákazníků, a tak nám velmi těší, když můžeme negativní zkušenost změnit v tu pozitivní.

Nadále zůstáváme v individuálním kontaktu a jsme plně k dispozici.

Lucie, Trenýrkárna.cz ♥

opakovaně velmi rychlá objednávka i dodání

Dobrý den, Martine,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo s Vám spojit a mohli jsme, díky vzájemné komunikaci, zjistit, že hodnocení nedoporučuji jste nám zadal pouze nedopatřením.

Skutečně si vážíme Vaší spokojenosti a těšíme se na Váš další nákup.

V případě potřeby jsme Vám plně k dispozici.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Denisa, Trenýrkárna.cz ♥

• Ryhlost doručení
    • Dodaný naterilá výrobku,neodpovídá,popisu stránek shopu

Zakoupil jsem 5PACK pánské boxerky Lee Cooper černé
    Na stránkách shopu je uvedeno 95% bavla a 5% elast.
    Materiál dodaných boxerek je 95% Polymed !!! a 5% elast
    Zboží jsem vyhodil.

Dobrý den, Zdeňku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a čas, který jste věnoval společnému telefonátu.

Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem a upřímně se za ni omlouváme.

Dle našeho systému jsme nastalou chybu, která na naší straně vznikla, s Vámi již řešili v červenci a chybu opravili. Nyní je popis u Vámi zvoleného produktu již správný. Na základě Vámi podaných informací jsme Vám nabídli reklamaci zboží, ovšem poté, jste nám sdělil, že zboží jste již vyhodil a není tedy možné, abyste nám jej zaslal zpět. Na základě této skutečnosti jsme Vám v rámci prozákaznického servisu vrátili peníze za celou objednávku.

Velmi nás mrzí, že jsme tímto řešením nedosáhli Vaší spokojenosti. Věřte, že jsme dělali vše, co bylo v našich silách.

Samozřejmě chápeme, že po této zkušenosti jste v nás ztratil důvěru a velmi se za to omlouváme. Pokud bychom Vám mohli být jakkoliv nápomocní, neváhejte se na nás obrátit. Na naší zákaznické lince +420 727 903 604 jsme Vám plně k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin.

Denisa, Trenýrkárna.cz